Yetkili Serviste Fabiamla Kaza Yaptılar :((

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yetkili Serviste Fabiamla Kaza Yaptılar :((

İleti goksu » 25 Arl 2009, 18:08

Kemal kardeşim çok geçmiş olsun. Yazılanları okudum yalnız gözden kaçan bir şey daha var. Hasarı senin kaskon karşıladı ve hasasızlığın varmıydı bilmiyorum ama varsa bozulacak. Bunu da göz önünde bulundur.

goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti xXx » 25 Arl 2009, 18:09

Geçmiş olsun kardeş onuda kesin usta başı yapmıştır...SmileOrayı biliyorum ata skoda çiftlik kavşağında en üst kat 2. El fln...

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara

İleti mkemal » 25 Arl 2009, 18:39

Kardeşim saolasın, Allah herkesi korusun böyle bir saçmalıktan. Kazayı benim kasko karşılamayacak onların kasko karşılacak, test sürüş güzergahı kaskolanmış zaten onlara imzalattığım kağıtta da bu yazıyordu. Ancak dediğin gibi birşey olursa o zaman benden çekecekleri var.
Sadece trafik raporunu trafik polisi tutmuş, ceza geliyor mu bilmiyorum ama ondan dolayı ceza gelirse onu ödeyecekler, onu da konuştum ve kağıt aldım. 8/2 benim araca suç verilmiş ondan dolayı trafik sigortasında prim artışı olursa onu da karşılayacaklar.

Bilmiyorum aklıma gelen her önlemi aldım ama burası Türkiye başım ağrır mı bilmiyorum..Zaman gösterecek sanırsam...

mkemal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yargic » 26 Arl 2009, 22:57

bir tabir vardır "...... pazarlığı" diye. .... pazarlığına gerek yok, yok şunuda yok bunuda diye. bence gayet güzel bir teklif almışsın değerlendirmende fayda var. otur hesap yap aynı sonuca varacaksın.  bu bakımların her biri iyi para. içinde baskı balata değişimide var bu bakımların. Avukat olsan dava aç derdim ama şu bir gerçekki ne zamanın vardır ne de takip edebilirsin dava sürecini. astarı yüzünden pahalıya çıkar nerdeyse. Geçmiş olsun. Allah kaza vermesin bir daha.
yargic
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir