*servis sorgulama sayfası varmı*

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

*servis sorgulama sayfası varmı*

İleti C@GL@R » 20 Arl 2009, 01:37

arkadaşlar ben aracımı alalı birkaç ay oluyor eski sahibi bayandı tüm bakımlarını serviste yaptırdığını söyledi bana tabi bayan olduğu için ne değişti ne yapıldı bilmiyor detaylı bilgi almak istiyorum yani şase numarasında veya başka bir şekilde benim aracımın şimdiye kadarki bakımlarının yapıldığı fatura veya bilgi dökümanını internetten ulaşabileceğim biryer varmı veya servistenmi istemeliyim..

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti hakanerdogan » 20 Arl 2009, 01:38

Servisten alabilirsiniz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 20 Arl 2009, 01:44

[quote="hakanerdogan"]Servisten alabilirsiniz. [/QUOTE]
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti pitos » 20 Arl 2009, 01:55

Arkadaslar merhaba,araniza yeni katildim,bahsetmis oldugunuz sistem cok iyi islemekte,VIN numarasi sayesinde bu sistem calismakta,galeride VIN numarasini aldiginiz aracin internette VIN numarasini girdiginizde sistem size aracin fabrikadan cikisindan itibaren tum gecmisini gosteriyor. Aracinizin on caminda sol tarafta onden bakinca siz de bu VIN numarasini gorebilirsiniz,ancak sadece bu uygulamayi Tramerde motor,sasi nosu olarak sorgulatabilirsiniz,malesef biz de sadece bu amaca yonelik..

1.4TDI Fabia Combo
pitos
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 20 Arl 2009, 02:02

[quote="pitos"]

Arkadaslar merhaba,araniza yeni katildim,bahsetmis oldugunuz sistem cok iyi islemekte,VIN numarasi sayesinde bu sistem calismakta,galeride VIN numarasini aldiginiz aracin internette VIN numarasini girdiginizde sistem size aracin fabrikadan cikisindan itibaren tum gecmisini gosteriyor. Aracinizin on caminda sol tarafta onden bakinca siz de bu VIN numarasini gorebilirsiniz,ancak sadece bu uygulamayi Tramerde motor,sasi nosu olarak sorgulatabilirsiniz,malesef biz de sadece bu amaca yonelik..

1.4TDI Fabia Combo
[/QUOTE]

Evet o uzun yıllardan beri var ama servis kayıtları hakkında bilgi vermez. Zaten aracın manuelinde, ruhsatında vs. bulunan şeyler vardır.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir