Herkese tavsiye ediyorum sizde yapın kurtulun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Herkese tavsiye ediyorum sizde yapın kurtulun

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:24

ARKADAŞLAR SONUNDA KULLANMAKTA OLDUĞUM 1.2 HTP CLASSİC FABİAMI SATTIM VE KURTULDUM GÜYA VOLKSWAGEN KALİTESİ HİKAYEEEEEEE TAM BİR REZALET BİR ARABA YA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM YAKIT DESENİZ ZATEN BENZİNİ İÇİYOR 1.2 OLMASINA RAĞMEN HADİ ONU GEÇTİK ARABA HİÇMİ AYAR TUTMAZ YAAAAA SÖZNMEYEN ARIZA IŞIĞI İNANILMAZ DERECEDE MORAL BOZUYOR. SABAHLARI SİRKELEME ŞAHİNLERDE BİLE YOK YAAA VS.VS.VS SAYABİLECEĞİM BİR SÜRÜ PROBLEMİ VAR ŞİMDİ BANA KİMSE YAZMASIN BENİŞMKİ SORUNSUZ MÜKEMMEL FELAN TÜM FABİA KULLANICILARI NE KADAR SORUNLU VE MASRAFLI BİR ARABA OLDUĞUNU BİLİYOR AMA NEDENSE ERKEKLER ARABA MUHABBETLERİNDE NAMUSLARI GİBİ DAVRANIRLAR ARABALARI İÇİN KİMİNLE SOHBET ETSEM ARABASI 5 LİTREDEN FAZLA BENZİN YAKAN ADAM GÖRMEDİM:))))) HERŞEYİNİ KENDİ SERVİSİNDE YAPMAMA RAĞMEN KESİNLİKLE HİÇBİR SORUNU BİTMİYOR BİTMİYOR BİRİ BİTİYOR YENİSİ ÇIKIYOR...
ŞİMDİ ALLAH VAR İYİ YANLARIDA VAR MESELA ÇOK KONFORLU TİPİDE GÜZEL ÇEKİŞİ 1.2 ARABALARA GÖRE HARİKA 1.4 ARABALAR BİLE KARŞI KOYAMIYORDU BANA AMA OLSUN SATTIM VE RAHATLADIM OHHH BEEEEE HEPİNİZE TAVSİYE EDİYORUM. BURDAN FABİA ALMAYI DÜŞÜNEN ARAKJADAŞLARADA SESLENİYORUM SAKINNNN HAAAAAAA YOL YAKINKEN GERİ DÖNÜN...

slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iceman70 » 24 Arl 2009, 01:27

O kadarda aman aman değil ama durduk yere hiç kullanmadan sorun çıkarıyor o ayrı bende üniye gidersem satacam gitmezsem kalacak :)

iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullah » 24 Arl 2009, 01:28

ben daha önce fabia kullanıyordum sattım ama şimdi yine fabia alacagım aynı paraya diger marka arabalara bakıyorum hiç konfor yok özellik yok asla için ısınmıyor nedense iyice alışmışım bu fabiaya gene fabia alacagım

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:29

abi ya markaya soğudum ben yaa tam bir taşkala o kadar dikkatli kullanmama rağmen 70000 de motor indi yaaa şahinlerindki bile 300bin felan yapıyor olamaz böyle bişey alt takımlar zaten 1 çukurdan geç dağılıyor ve değiştirmek bi dünya para
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 24 Arl 2009, 01:33

he şimdi sen tawsiye ettin ya bütün forum sakinleri fabia larını satar.. ya bi git işine ya.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti lazianke » 24 Arl 2009, 01:33

forumdan kimse beni birebir tanımıyor. bu nedenle kimseye de fabia iyi diye yalan söyleyip ego tatmini yapacak halimiz yok. çok şükür arabamızdan memnunuz. yani bir kere aldık da pişman olup da kimseden saklayacak halimiz yok. neden saklayalım? enayi değiliz ya sırf bir foruma üye olduk arabayı övdük diye elimizdeki kötü arabayı tutalım....

muhtemelen aracınız sorunlu çıkmış ve düzeltilememiştir. bazı araçlarda olur böyle. ağabeyimin 0 km vw polosunda vardı kronik problemler ama aynı yılda aynı parti alınmış başka pololarda yoktu. görüşünüz sizin fabianız açısından haklıdır. ama biz arabamızdan skodamızdan memnunuz.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:34

benim böle bi iddam ve amacımda yok zaten ben sadece önerimi anlayabileceklere sunuyorum ve yaşadıklarımı anlatmaya çalışıyorum al sana arabasına laf ettirmeyecek kalis bi tip:))))
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tunsew » 24 Arl 2009, 01:39

20 000 tl lik fabiadan 50 000 tl lik araba kalitesi beklersen hayal kırıklığı kaçınılmaz. Sattığınız fiyata daha iyisini alın veya önerin anlarım.
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti lazianke » 24 Arl 2009, 01:39

[quote="slhgny"]benim böle bi iddam ve amacımda yok zaten ben sadece önerimi anlayabileceklere sunuyorum ve yaşadıklarımı anlatmaya çalışıyorum al sana arabasına laf ettirmeyecek kalis bi tip:)))) [/QUOTE]
10 mesajla skodacı oldunuzsa satmanız hayırlı olmuş. arabamıza laf edilmeyecek diye bir şey yazmadık, arabamızdan memnunuz vesizin gibi problemler yaşamadık dedik. değerli görüşleriniz için sağolun.
hem o "kalis bi tip" ifadesiyle ne demek istedinizse anlayamadım. iade ediyorum...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 24 Arl 2009, 01:39

En iyisini yapmışsın..

Şimdi ne düşünüyorsun yerine? Daha iyi bişeyler alırsınız inşallah..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:43

klasik bi tip demek istedim:))
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:44

valla ford fiesta düşünüyorum ve benzinli arabada almam bi daha en az yakanının bile maliyeti çok fazla benzin çok pahalı dizel araba hem az yakıyor hem yakıtı daha ucuz
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 24 Arl 2009, 01:48

[quote="slhgny"]valla ford fiesta düşünüyorum ve benzinli arabada almam bi daha en az yakanının bile maliyeti çok fazla benzin çok pahalı dizel araba hem az yakıyor hem yakıtı daha ucuz
[/QUOTE]

Hayırlısı olsun..Fiesta gibi takoz bir araç sizi konfor açısından tatmin etmeyecektir.Ama sonuçta FORD aracı..

Daha önceki aracım fabia 1.2 idi..Benim arabaya binen başka aynı sınıftaki arabaya binmek istemiyordu fark bariz belli idi..Yakıtı azdı ama şu zamanda az yakıt yaksa ne olur benzin 4TL olacak nerdeyse!!!

Yeni aracınızla ilgili feedback'leride bekleriz..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti RAZOR10 » 24 Arl 2009, 01:49

[quote="slhgny"] valla ford fiesta düşünüyorum ve benzinli arabada almam bi daha en az yakanının bile maliyeti çok fazla benzin çok pahalı dizel araba hem az yakıyor hem yakıtı daha ucuz
[/QUOTE]
al al ford fiesta al super araba mükemmel kapımda şu an 2007 model tdci duruyor şirketin günde 150 km yol yapıyorum 95 tl e mazota şehir içi 550 km yol yaparsın.. içeri yol sesi alış kapılardaki dandiklik,1.4 68 hp super güçlü motor ( palio bile tokatlıyor)dur kalk şehir trafiğinde debriyaj olayından ayağına kramplar girsin.. al ya super araba..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 24 Arl 2009, 01:50

[quote="mygokhan"] [quote="slhgny"]valla ford fiesta düşünüyorum ve benzinli arabada almam bi daha en az yakanının bile maliyeti çok fazla benzin çok pahalı dizel araba hem az yakıyor hem yakıtı daha ucuz [/QUOTE]

Hayırlısı olsun..Fiesta gibi takoz bir araç sizi konfor açısından tatmin etmeyecektir.Ama sonuçta FORD aracı..

Daha önceki aracım fabia 1.2 idi..Benim arabaya binen başka aynı sınıftaki arabaya binmek istemiyordu fark bariz belli idi..Yakıtı azdı ama şu zamanda az yakıt yaksa ne olur benzin 4TL olacak nerdeyse!!!

Yeni aracınızla ilgili feedback'leride bekleriz..
[/QUOTE]
çok klasiğiz arkadaşlar....LOLLOLLOLLOL
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:55

valla performans için hakılısın yani eski 1.2 fabiam onu tokatlamak ne kelime ters düz eder onu. test ettim ortalama bir performansı var arabanın ama olsun ben masraf istemiyorum artık aynı zamanda az yakıt yaksın istiyorum. konfor içinde haklısın fabiadaki konforu görmedim daha  ama alırsam inşallah yazarım sizede:) 2010 model düşünüyorum şu an anlaşma aşamasındayız
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slhgny » 24 Arl 2009, 01:57

bu arada dış görünüşte fabiayı yanına yaklaştırmaz 2010 fiesta ve iç tasarımda öyle
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 24 Arl 2009, 02:10

[quote="slhgny"] bu arada dış görünüşte fabiayı yanına yaklaştırmaz 2010 fiesta ve iç tasarımda öyle
[/QUOTE]
tasarım ödülü aldı zaten yeni kasa fiestalar. ama tutmadı her şey dış görünüş deildir. arabanın içi çok kaswetli. özellikle arkada oturanlara allah sabır wersin. yeni fiesta tutmadı anca şirketler kiralık olarak weriyor.. ki onlar bile eski fiesta kadar kiralanamadı. dış kasa olarak ewt güzel. fakat motor eski fiesta motoru 1.4 68 hp.. ayrıca eski fiestadan 40kg daha hafif ( yani 40 kg çalmışlar arabadan) we o kasa o segment bi araca titanyumuna 33.200 tl fiyatı warsa tutmaması çok normal.. gider 2008 focus alırım o paraya.. tabi tercih meselesi hayırlı uğurlu olsun.. ama onunda beğenmessen sonra satar fordclubturkey sitesine 8 msj gönderipte satın bu aracı dersin..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir