Herkese tavsiye ediyorum sizde yapın kurtulun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Herkese tavsiye ediyorum sizde yapın kurtulun

İleti kayzer » 24 Arl 2009, 14:44

Skoda kullanıyorum ama skodacı değilim;
Araba sıfırda şans

ikinci elde temizine denk gelme işidir.

Bi de cebindeki paranın satın alabileceği en

mantıklı seçimi yapma işidir.

kayzer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti somet » 24 Arl 2009, 15:24

arkadaş bence en iyisini yapmış sürekli masraf çıkaran bir aracı elinde tutupta tonla para harcamayı kimse istemez,fakat şunuda belirtmekte fayda var bende ciddi olarak fabia  almayı düşünüyordum araç hakında hiçbirşey bilmiyorum biraz araştırma yaptım bazı olumsuz  sorunları olduğunu gördüm ve test etmek için bi arkadaşın yakınındaki fabia1,4 16v 2001 model 48 bin km deki aracı kullandım, görünüş çok güzel ama ilk hareket başladımı o güzelim göğüsten gelen gıcırtıları dyunca şok oldum ve hızımız 100km ye çıkınca kapılardan gelen rüzgar sesi bana bu araçtan uzak durmam konusunda yeterli oldu
Kullanıcı avatarı
somet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa

İleti grey_wolf » 24 Arl 2009, 15:31

[quote="somet"] arkadaş bence en iyisini yapmış sürekli masraf çıkaran bir aracı elinde tutupta tonla para harcamayı kimse istemez,fakat şunuda belirtmekte fayda var bende ciddi olarak fabia  almayı düşünüyordum araç hakında hiçbirşey bilmiyorum biraz araştırma yaptım bazı olumsuz  sorunları olduğunu gördüm ve test etmek için bi arkadaşın yakınındaki fabia1,4 16v 2001 model 48 bin km deki aracı kullandım, görünüş çok güzel ama ilk hareket başladımı o güzelim göğüsten gelen gıcırtıları dyunca şok oldum ve hızımız 100km ye çıkınca kapılardan gelen rüzgar sesi bana bu araçtan uzak durmam konusunda yeterli oldu[/QUOTE]

ya bana kızmayın ama gerçekten saçamalıyorsunuz. arkadaşınızın fabiası kötü diye bütün fabia lar öylemi olacak.

bir gün müsait olursanız gelinde benim arabayı kullanın gözünüz araba görsün. bakalım tüm o bahsettiğiniz ses, kıcırtı,rüzgar, tekleme,hoplama,zıplama,vs. varmı.

bir tane fabia kullanmışsınız oda kötüsü denk gelmiş. ( kötüsü derken bakımsızı,hor kullanılmışı) hemen bu araçtan uzak durdum felan. bencede uzak durun bizim skodalarımız size fazla gelir. siz gidin fiat'a binin!!!!

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti hetepe » 24 Arl 2009, 15:35

[quote="slhgny"]ARKADAŞLAR SONUNDA KULLANMAKTA OLDUĞUM 1.2 HTP CLASSİC FABİAMI SATTIM VE KURTULDUM GÜYA VOLKSWAGEN KALİTESİ HİKAYEEEEEEE TAM BİR REZALET BİR ARABA YA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM YAKIT DESENİZ ZATEN BENZİNİ İÇİYOR 1.2 OLMASINA RAĞMEN HADİ ONU GEÇTİK ARABA HİÇMİ AYAR TUTMAZ YAAAAA SÖZNMEYEN ARIZA IŞIĞI İNANILMAZ DERECEDE MORAL BOZUYOR. SABAHLARI SİRKELEME ŞAHİNLERDE BİLE YOK YAAA VS.VS.VS SAYABİLECEĞİM BİR SÜRÜ PROBLEMİ VAR ŞİMDİ BANA KİMSE YAZMASIN BENİŞMKİ SORUNSUZ MÜKEMMEL FELAN TÜM FABİA KULLANICILARI NE KADAR SORUNLU VE MASRAFLI BİR ARABA OLDUĞUNU BİLİYOR AMA NEDENSE ERKEKLER ARABA MUHABBETLERİNDE NAMUSLARI GİBİ DAVRANIRLAR ARABALARI İÇİN KİMİNLE SOHBET ETSEM ARABASI 5 LİTREDEN FAZLA BENZİN YAKAN ADAM GÖRMEDİM:))))) HERŞEYİNİ KENDİ SERVİSİNDE YAPMAMA RAĞMEN KESİNLİKLE HİÇBİR SORUNU BİTMİYOR BİTMİYOR BİRİ BİTİYOR YENİSİ ÇIKIYOR...
ŞİMDİ ALLAH VAR İYİ YANLARIDA VAR MESELA ÇOK KONFORLU TİPİDE GÜZEL ÇEKİŞİ 1.2 ARABALARA GÖRE HARİKA 1.4 ARABALAR BİLE KARŞI KOYAMIYORDU BANA AMA OLSUN SATTIM VE RAHATLADIM OHHH BEEEEE HEPİNİZE TAVSİYE EDİYORUM. BURDAN FABİA ALMAYI DÜŞÜNEN ARAKJADAŞLARADA SESLENİYORUM SAKINNNN HAAAAAAA YOL YAKINKEN GERİ DÖNÜN...
[/QUOTE]
Anlattığınız sorunların hepsi gerçekse, sizin şansınız diyelim...Aracınız LPG limiydi?, sıfır mı aldınız?Bu kadar sorunun bir arabada, hem de skodada olması ilginç bence...Yeni aracınızda şansınız döner umarım...

2005 de aldığım fabia'mı 2015 de satmayı planlıyorum ben.5 yılda daha akü bile değişmedi...şans işte...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti shumenli » 24 Arl 2009, 15:37

[quote="somet"]arkadaş bence en iyisini yapmış sürekli masraf çıkaran bir aracı elinde tutupta tonla para harcamayı kimse istemez,fakat şunuda belirtmekte fayda var bende ciddi olarak fabia  almayı düşünüyordum araç hakında hiçbirşey bilmiyorum biraz araştırma yaptım bazı olumsuz  sorunları olduğunu gördüm ve test etmek için bi arkadaşın yakınındaki fabia1,4 16v 2001 model 48 bin km deki aracı kullandım, görünüş çok güzel ama ilk hareket başladımı o güzelim göğüsten gelen gıcırtıları dyunca şok oldum ve hızımız 100km ye çıkınca kapılardan gelen rüzgar sesi bana bu araçtan uzak durmam konusunda yeterli oldu[/QUOTE]

Benim aracımda aynı özelliklerde, km side sizin kullandığınız araçtan daha fazla olmasına rağmen söylemiş olduğunuz şeylerin bende hiç biri yok. Belkide kullanıcının titizliği, yetenek ve tecrübesi belki de şans ile alakalı olabilir yani bir çok sebebi var mutlaka aracın saat gibi çalışmasında. Ama haklısınız elbette insan sonuçta memnun olmadığı bi aracı kullanmak istemez ve kimsenin çöpe atacak fazla parası da olduğunu sanmıyorum şu devirde... Kısacası aracınıza bakarsanız oda size bakar. Periyodik bakımlar ve sakin kullanım ile bence Fabia fiyat ve konfor açısından diğerlerinden daha iyi kanımca.
2001 FABIA ELEGANCE 1.4 16V 101BG

A5 - 2005 OCTAVIA ELEGANCE 1.6 FSI 115BG

B6 - 2011 SUPERB ELEGANCE 1.4 TSI 125BG
Kullanıcı avatarı
shumenli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: EROL GÜLER
Nereden: Yurt Dışı
Arabanız: B6 - 2011 SUPERB ELEGANCE 1.4 TSI 125BG

İleti oguz » 24 Arl 2009, 15:56

[quote="slhgny"]ARKADAŞLAR SONUNDA KULLANMAKTA OLDUĞUM 1.2 HTP CLASSİC FABİAMI SATTIM VE KURTULDUM GÜYA VOLKSWAGEN KALİTESİ HİKAYEEEEEEE TAM BİR REZALET BİR ARABA YA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM YAKIT DESENİZ ZATEN BENZİNİ İÇİYOR 1.2 OLMASINA RAĞMEN HADİ ONU GEÇTİK ARABA HİÇMİ AYAR TUTMAZ YAAAAA SÖZNMEYEN ARIZA IŞIĞI İNANILMAZ DERECEDE MORAL BOZUYOR. SABAHLARI SİRKELEME ŞAHİNLERDE BİLE YOK YAAA VS.VS.VS SAYABİLECEĞİM BİR SÜRÜ PROBLEMİ VAR ŞİMDİ BANA KİMSE YAZMASIN BENİŞMKİ SORUNSUZ MÜKEMMEL FELAN TÜM FABİA KULLANICILARI NE KADAR SORUNLU VE MASRAFLI BİR ARABA OLDUĞUNU BİLİYOR AMA NEDENSE ERKEKLER ARABA MUHABBETLERİNDE NAMUSLARI GİBİ DAVRANIRLAR ARABALARI İÇİN KİMİNLE SOHBET ETSEM ARABASI 5 LİTREDEN FAZLA BENZİN YAKAN ADAM GÖRMEDİM:))))) HERŞEYİNİ KENDİ SERVİSİNDE YAPMAMA RAĞMEN KESİNLİKLE HİÇBİR SORUNU BİTMİYOR BİTMİYOR BİRİ BİTİYOR YENİSİ ÇIKIYOR...
ŞİMDİ ALLAH VAR İYİ YANLARIDA VAR MESELA ÇOK KONFORLU TİPİDE GÜZEL ÇEKİŞİ 1.2 ARABALARA GÖRE HARİKA 1.4 ARABALAR BİLE KARŞI KOYAMIYORDU BANA AMA OLSUN SATTIM VE RAHATLADIM OHHH BEEEEE HEPİNİZE TAVSİYE EDİYORUM. BURDAN FABİA ALMAYI DÜŞÜNEN ARAKJADAŞLARADA SESLENİYORUM SAKINNNN HAAAAAAA YOL YAKINKEN GERİ DÖNÜN...
[/QUOTE]

görüşüne saygımda yok inancımda. senin aracın sorunluysa bakımsızsa sen arabadan anlamıyorsan banane! ben 4 senedir kullanıyorum 1.2 ne yakıtından şikayetim var ne de baska bi sorunundan. madem zayıf motor diyosun bastan niye aldın. paran olsa alırmıydın. almazdın. e sorun neden arabada. boşu boşuna yermişssin arabayı. belki agır konustum ama bukadarını da yapmayın. tamam siz şansız olabilirsiniz. bunun için üzülürüz. ama alacak olana kullanacak olana kullanana bosuna kötülemeyin. bence bilen biliyor hikaye ye gerek yok!!!!

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti görkem » 24 Arl 2009, 16:08

[quote="somet"]arkadaş bence en iyisini yapmış sürekli masraf çıkaran bir aracı elinde tutupta tonla para harcamayı kimse istemez,fakat şunuda belirtmekte fayda var bende ciddi olarak fabia  almayı düşünüyordum araç hakında hiçbirşey bilmiyorum biraz araştırma yaptım bazı olumsuz  sorunları olduğunu gördüm ve test etmek için bi arkadaşın yakınındaki fabia1,4 16v 2001 model 48 bin km deki aracı kullandım, görünüş çok güzel ama ilk hareket başladımı o güzelim göğüsten gelen gıcırtıları dyunca şok oldum ve hızımız 100km ye çıkınca kapılardan gelen rüzgar sesi bana bu araçtan uzak durmam konusunda yeterli oldu[/QUOTE]

Ben 78 hp 2006 Fabia TDI ile düz yolda 195 i gördüm, hafif titredi. Ama ne rüzgar sesi ne gıcırtı duymadım :) Bilakis araç 100 KM hıza ulaşınca daha da sessizleşiyor. Bir defaya mahsus araç kullanıp bu yorumu yapmak kadar saçma birşey yok. Büyük Sayılar Kanunu bkz. GOOGLE :)

Çevremde 60 Model chavrolet sahibi de var, 2009 BMW X6 sahibi de. Genel anlamda edindiğim kanaat Fabiaların kaliteli işçiliğe sahip oldukları, yakıt tasarrufu sağladıkları, ve sağlam bir şasesi olduğu yönünde.

Bu arada aynı elektronik cihazın aynı marka ve modelinin birisi 3 yıl ömürlü olurken diğeri 13 yıl olabiliyor. Araçta da böyle olması doğal. Biz beko tv aldık. -Reklamasyon yapmış olmayayım- 1 yılını doldurmadan renk tüpü bitti. Garanti süresi içinde bir kaç defa servisi yaptı. Ama gel gör ki 5 yıllık Tv hala mavileri yeşil olarak gösteriyor :) Gökyüzüne bakmasam mavinin ne olduğunu bilmeyeceğim. Şeytan diyor, git bayinin camından fırlat... şanss...

Konuyu açan arkadaş muzdarip olmuş, hak vermemek elde değil. Bence o da şanssız bir arkadaşımız.

görkem
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MEGAN » 24 Arl 2009, 17:43

her araç yollara 10 puanlar çıkar.. siz aracınıza gereken değeri vermezseni araç haliyle 3-5 yıl sonra 4-5 puanlık kaliteye düşecekk. ben araba sürerken arabayı kendim olarak düşünüyorum.. kullanıma bağlı birçok sorun.

-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti Cihan_06 » 24 Arl 2009, 18:11

Ben sıfır aldım şimdi 19 binde hiçbir sorun çıkmadı fıstık gibi araç ,makinada alman teknolojisi daima iyidir kalitelidir taş gibi araba skoda ,iyi sürüşler..Big%20smile
Cihan_06
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia classic 2007

İleti C@GL@R » 24 Arl 2009, 18:17

aynı modelde bende fabia var 160 la gidiyorum araç ne hız belli ediyor nede içeriye ses alıyor aldığı tek ses asfaltın durumuna bağlı olarak teker sesi konsoldanda gıcırtı gelmiyor..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti tunsew » 24 Arl 2009, 23:44

[quote="ozanakif"]     İnşallah yeni aracınızdan memnun kalırsınız.Hayırlısı ne ise öyle olsun.100-150 fabia kullanıcısından hepsi memnun ise zaten biryerlerde yanlış yapıyoruz demektir..
[/QUOTE]

Kardeş iyi diyorsun da namus meselesi var bide işin içinde ve ben bu söyleme katılmıyor değilim.
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti lazianke » 25 Arl 2009, 01:46

[quote="jel"]
evet burası bir skoda forumu, hemipimiz skoda kullanıyoruz ama objektif olmakta fayda var. sizin başınıza gelmemiş olması bu araçları mükemmel yapmaya yetmiyor ne yazık ki.[/QUOTE]
arkadaşa katılıyorum, bizim başımıza gelmemiş olması mükemmel yaptığı gibi, onun başına gelmesi de araçlarımızın kötü olduğu anlamına da gelmiyor.
nasip meselesi...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti somet » 25 Arl 2009, 01:50

ya bana kızmayın ama gerçekten saçamalıyorsunuz. arkadaşınızın fabiası kötü diye bütün fabia lar öylemi olacak.

bir gün müsait olursanız gelinde benim arabayı kullanın gözünüz araba görsün. bakalım tüm o bahsettiğiniz ses, kıcırtı,rüzgar, tekleme,hoplama,zıplama,vs. varmı.

bir tane fabia kullanmışsınız oda kötüsü denk gelmiş. ( kötüsü derken bakımsızı,hor kullanılmışı) hemen bu araçtan uzak durdum felan. bencede uzak durun bizim skodalarımız size fazla gelir. siz gidin fiat'a binin!!!![/QUOTE] ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,evet bende zaten tercihimi fiattan yana yaptım  enazından gıcırtı rüzgar sesi arka paspasları göl olma gibi sorunu yok üstelik fabiadan daha ucuz ve konforlu ,,,,,arkadaşlar forumu benim kadar takip etmiyorsunuz gibi görünüyor , birçok kulanıcı bu gıcırtıdan paspasların göl olmasına kadar konu açmış okumadınızmı hiç nasıl bir tek araçta bu sorunlar olabilirki?
Kullanıcı avatarı
somet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa

İleti HTP » 25 Arl 2009, 03:11

Benim arabam 100000 kmde ne birkere su aldı içine nede maşallah torpidodan gıcırtı geliyor yada cam otomatiğinde sorun yaşamadım.Hemde İstanbulda yaşıyorum dünya kadar bozuk yol gidiyorum ve gittim.Her araba üretilirken %15-30 arası hata payı olabilme olasılığı vardır ister inanın iser inanmayın bu işler biraz kısmet meselsi ve kullanımla alakalı.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti shooter » 25 Arl 2009, 03:40

[quote="slhgny"]abi ya markaya soğudum ben yaa tam bir taşkala o kadar dikkatli kullanmama rağmen 70000 de motor indi yaaa şahinlerindki bile 300bin felan yapıyor olamaz böyle bişey alt takımlar zaten 1 çukurdan geç dağılıyor ve değiştirmek bi dünya para
[/QUOTE]

zaten herkes yok fabiada şu sorunlar kronik olarak var.fabia'nın heryeri gıcırdıyor.arkadaş kimse suçu kendinde aramıo sen 70000 km de o arabanın motorunu yediysen sana o arabayı vermeleri hata. ahh şu skoda bugatti gibi olcak.kullanışını beğenmediği şöföre araba satmıo adamlar en iyisi aslında :)))  (şaka biyana haklılar)

Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti Güneş » 25 Arl 2009, 14:10

Benim araç 9 yıldır trafikte ben, 3. sahibiyi. 2 yılı biraz aşkındır kullanıyorum.

Rutin değişiklikler dışında ve kendi yaptığım ufak kazalar dışında sadece antalya ve marmarisin güneşinde kalmaktan bu sene tavan kaplaması sarktı, başka birşey yaşamadım.

Gıcırtı vs yok yol tutuşu mükemmel. 170 den yukarı çıkmadım ama 170'e kadar da hiç bir kusur görmedim.

Başka fabiada kullanmadım, diğer modeller hakkında tecrübem yok.

selametler.
Güneş
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 25 Arl 2009, 14:18

Göz var nizam var arkadaşlar fiat ile fabiayı kıyaslıyorsanız gözünüzde sorun var derim :))) Bunu da hakaret sayarım :) Fabialar şu an piyasadaki bir çok araçtan üstün özelliklerde ve konfordadır. Fiat, peugeot, renault hatta ford bu firmaların araçları fabianın yanına bile yaklaşamaz.!.
Arkadaş belkide iyi niyetiyle buraya o mesajı yazdı ona da hak vermek gerek. Evet, bu iş biraz şans işi fakat düşünün. Aynı şeyler sizin başınıza gelseydi hala skodayı sevebilir miydiniz? Eğri oturalım doğru konuşalım. Hepimiz bu arkadaşla aynı şeyleri düşünürdük. Bir markadan 2 kez sorun yaşadığında isyan etmeyecek tüketici tanımıyorum. Bu yüzden arkadaşa hak veriyorum.

Onun dışındaki yorumlara ise katılmıyorum.

Fabiamdan gayet memnunum.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hdoner » 25 Arl 2009, 15:17

Skoda tecrüm olarak şunu söylüyeceğim.Fabiaların 68 hp leri daha sorunlu.Skodada bazı parçaları gerçekten hassas.68 hp fabia ile 1 senede aşadığım sorunları paylaşıyım.

1-Motor contası patladı sebebi :fazla yağ koymak.

2-Devirdaimde sorun verdi sebebi: daha önceki sahibinin pinti olması ve tamircilerin kayısı yanlış takması

3-Direksiyon pompası arıza verdi :bu parçanın dayanıksız olması tamamen skodadan kaynaklandığını söleyim ayrıca pompa çok pahalı olmasıda firmanın hatası

4-Cam butonlarının bozulması sebebi:Parçanın dizaynı ve narin olması ayrıca yağmurlu havalarda kapıyı açarken dikkat etmemem ki bu afaki bi olay tartışılır

5-Araçta gıcırtı gelmesı sebebı: skodanın amarsitör ve helezonlarının tr ye uygun olmaması,bozuk yol,hızlı kullanım.

6-Motor silkeleme titreme sebebi:Araca kalitesiz lpg montajı ve motor gücünün düşük olması

7-Devir çizgisinin sabit olmaması sebebi: lpg kullanımı ile oksijen sensörünün bozulması bu parçanın dayanıksız olması

8-Aracın benzin göstergesi bozuldu, kolay çözüldü

9-Arka sileceğin su atmaması: Parça ve dizayn yanlışlığı

genel olarak 68 fabinın olumsuz imajıır.Sırf ucuz üretim için favo motoru kullanılmıştır.Bu motor ağır olan kasaya gücsüz gelmektedir.Ayrıca bi modelin ilk versiyonlarında daha çok sorun çıkıyor 2001-2002 fabialarda sorunlar daha fazla.Özellikle 2004 sonrası daha oturaklı.x markada  araçta ilk çıkanlarda daha çok sorun çıkıyor.Bilinsiz olmak burda tüketinin suçu olabilir.

Bilmm katılır yda katılmazsınız ama skoda vw bünyesinde epey yol aldı.Felicialar bile 2001-2002 fabialarda daha sorunsuz diyebilirim.Ayrıca ara gerekli bakmın yapılmaması ve asfalt yol haricinde kullanılması arıza olayını sıklaştırıyor bence.Çoğunlukla bide sorunlar nedense benzinlilerden çıkıyor.Dizel kullananlar gayet memnun.Buda lpg nin sorunsaları olabili mi?

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir