Herkese tavsiye ediyorum sizde yapın kurtulun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Herkese tavsiye ediyorum sizde yapın kurtulun

İleti hdoner » 01 Oca 2010, 00:54

skodam forumunda aracın kro(m) bağladıgını yazmıssında.o krom degıl kroyum oalcak:D

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti slhgny » 01 Oca 2010, 00:57

[quote="shooter"]

[quote="slhgny"]abi ya markaya soğudum ben yaa tam bir taşkala o kadar dikkatli kullanmama rağmen 70000 de motor indi yaaa şahinlerindki bile 300bin felan yapıyor olamaz böyle bişey alt takımlar zaten 1 çukurdan geç dağılıyor ve değiştirmek bi dünya para
[/QUOTE]

zaten herkes yok fabiada şu sorunlar kronik olarak var.fabia'nın heryeri gıcırdıyor.arkadaş kimse suçu kendinde aramıo sen 70000 km de o arabanın motorunu yediysen sana o arabayı vermeleri hata. ahh şu skoda bugatti gibi olcak.kullanışını beğenmediği şöföre araba satmıo adamlar en iyisi aslında :)))  (şaka biyana haklılar)

[/QUOTE]bana bilmişlik taslıyorsunuz ve kendinizi dünyanın en iyi şöförü
sanıyosunuz bu arabaya gözüm gibi baktım motorun içi krom tutmuş
istediğin kadar kötü kullan motorun içi krom tutmaz sayın çok bilmiş
ama hiçbişey bilmeyen arkadaşlar... babamın transporteri var 5 yıldır
arabaya çektirmedğim eziyet kalmadı neredeyse devir göstergesi tur
atacak her kullanışımda ama maşşalah tık demedi motoru ve
sınıfındakilere görede çok temiz
ister kabul edin ister etmeyin çöplük araba
hoş siz zaten dünyanın en iyi şöförlerisiniz size laf edemem hayatta:):) avutun kendinizi avutun

slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hdoner » 01 Oca 2010, 01:04

Benzer sorun bızım kazım ağanın başına geldi.Meranın yokusu tırmanırken aracı stopaj etmıs neyse.sonra motoru konrolör kalemı ıle acmıs gel lakın aracın pistollerinde aşınamya bağlı gezgeen dışı olusum gormus...cok kotu durum vesselam...yasayanlara gecmıs olsun...

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti slhgny » 01 Oca 2010, 01:08

[quote="hdoner"]

skodam forumunda aracın kro(m) bağladıgını yazmıssında.o krom degıl kroyum oalcak:D

[/QUOTE]
cem yılmaza özenmişsin herhalde ama emin ol cem yılmaz siyasi anlamda bir mevki sahibi olsaydı seni sınır dışı ederdi bu espiriden sonra
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slhgny » 01 Oca 2010, 01:10

unutmadan erkeklerin kullandığı araba hem en iyisidir trafiktekilerin hem en az yakanıdır birde en önemlisi en iyi şöförler kendileridir:))) yaaa mesajları okuyorumda kendini bişey sananların aklına gülüyorummm:))
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slhgny » 01 Oca 2010, 01:13

[quote="hdoner"][quote="slhgny"]bana bilmişlik taslıyorsunuz ve kendinizi dünyanın en iyi şöförü sanıyosunuz bu arabaya gözüm gibi baktım motorun içi krom tutmuş istediğin kadar kötü kullan motorun içi krom tutmaz sayın çok bilmiş ama hiçbişey bilmeyen arkadaşlar... babamın transporteri var 5 yıldır arabaya çektirmedğim eziyet kalmadı neredeyse devir göstergesi tur atacak her kullanışımda ama maşşalah tık demedi motoru ve sınıfındakilere görede çok temiz
ister kabul edin ister etmeyin çöplük araba
hoş siz zaten dünyanın en iyi şöförlerisiniz size laf edemem hayatta:):) avutun kendinizi avutun
[/QUOTE]

motor nasıl krom bağlıyor ya....LOL varsa öle motorbağlatıp arabaya şekil yapalımBig%20smile

[/QUOTE]
maşallah forum her konuda uzmanlarla dolu valla onu arabayı üretenlerle konuşmak lazım bende anlamadım nasıl tuttuğunu. madem o kadar çok biliosun seni alalım herhangi 1 araba fabrikasına işten anlamaz çakma mühendiz olarak. aslında senşi skodada çalıştırmak isterim fabrika 1 sedene iflasını verir:)
slhgny
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ripple » 01 Oca 2010, 01:28

at sahibine göre kişner.
ripple
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: etem kum
Nereden: Isparta
Arabanız: fabia hb.2010 1,4 dizel ambiante

Önceki