Fabia alıcam yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia alıcam yardım

İleti Feryal » 28 Arl 2009, 19:22

Arkadaşlar herkeze Merhaba Ferhat ben Tekirdağ Çerkezköy'den aşağıda linkini verdiğim aracı almayı düşünüyorum bir önce ki aracım 306 pejoydu skoda hakkında pek bir bilgim yok açıkcası aracı bugün gördüm kısa bir test sürüşü de yaptım biraz sarsıntılı çalışıyor gibi geldi bana dizel olduğundan sebepmidir, çözemedim sizce model- özellik - kilometre-fiyat şeklinde değerlendirdiğinizde uygunmudur. Bir de dikkat etmem gereken ince ayrıntılar var mıdır?
Şimdiden yorumlarınıza teşekkürler..

Feryal
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: 2008 roomster comfort

İleti tezerozen » 28 Arl 2009, 19:35

Merhaba Ferhat  Bey ben de sarayda yaşıyorum.1,5 ay önce octavia sahibi oldum.Arabam 2001 model ve 54000 kmde.Aracı bize çorludaki bir özel servis buldu aracın eski sahibi istanbulda aracı skodaya takasa verip sıfır octavia almış.Onun aracınıda biz aldık.Size de yardımcı olabileceklerini dşünüyorum.Aracımdan memnunum dilerseniz tel no verebilirim.
2001 Octavia Elegance Combi
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti grey_wolf » 28 Arl 2009, 19:52

dizeller düşük devirde biraz sesli çalışır ama yola çıkınca duymazsın o sesi. eğer araçta söylenilen dışında bir problem yoksa alınablir. yalnız fiyat biraz yüksek gibi geldi bana. 15000-15500 civarı olursa al derim.

ama birde bu araca bak bu ondan daha iyi.

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=18726&PN=1

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti edoras » 29 Arl 2009, 01:20

dikkat edilecekler

1-Motor Üfleme durumu

2-MAzot Pompası ve Filtresi

3-Enjektör Durumu

4-Km orjinalliği ( 2004 diesel bu km de ??? forumda bir arkadaş bu konudan sıkıntı çekmişti  )

5-Baskı Balata

6-Ön Arka Takımlar frenler vs.

7-triger seti

8-Lastik durumu

bunlar yürüyende sana masraf açacak durumlar

kaporta olarak

1-Boyaların renk farkı

2-değişen parça durumu

3-mutlaka aracı tramerden sorgular artık cep telden mesajla bile bu yapılıyor araçta 5000 tl ve üzeri kaza hasarı yazılmışsa iyi bir kaportacıya baktır mutlaka

bunların haricinde aracı mutlaka test et sağından solundan gelen sesler fabiada insanları sıkıntıya sokuyor birde fabia sahibi eğer titizse herşey ona sorun gibi geliyor :)
Skoda Fabia Choice 101Hp Düplü!!!!
Kullanıcı avatarı
edoras
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir