cam filmi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cam filmi

İleti frekans55 » 03 Oca 2010, 23:54

bende de var fılm suana kadar bısey dıyen olmadı bundan sonra da sanmıyorum gecmıs olsun

frekans55
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakan07 » 04 Oca 2010, 14:49

geçen benim başımada geldi ama ne kadar sövsem az olcak oyuzden üstünden anlatıyım benim plaka ışığım beyaz led ve bilirsiniz bunlar çabuk bozulur benimkide bozulmuş böle patladı patlıcak pıt pıt sanki çakar gibi yanıyo,yolda giderken polis durdurdu ne kadar yeminler etsemde inandıramadım polisi arabayı çekicem dedi (bu arada saat 12 bucuk hava buz gibi) nişnalım çıktı arabadan yeminler etti vallaha bozuldu dedi yok adam okadar ketum ki dövsem hakkıdır yani o adam dövülür haketti,aldım elime taşı kıracam artk camını ledi oynadınmı düzeliyo tornavidada bulamadım (bi sorayım dedim vardır belki diye,bi güzel azar yedik kızın yanında )nese yanındaki allahtan biraz insandıda tmm dedi öbür i..ne dolaştı dolaştı arabanın etrafında dedi camlar filmli,abi dedim lanet olsun ne yazıyosan yazda gideyim ya gece gece anladık ceza kesicen sen tmm camlar filmli yaz dedim gidiyim aynen bu arkadaşınki gibi yazdı sana dedi 1 hafta çok sana 2 gün izin kağıdı yeter yok yok 1 gün olsun sen yaptırmassın şimdi dedi sesimi çıkarmadım lanet olsun dedim ama Allah çıkarır biyerinden,okadar beddua ettim ki,tutarda yani,kolay kolay etmem.
Kullanıcı avatarı
hakan07
CLASSIC
CLASSIC

İleti edebi34 » 06 Oca 2010, 13:39

[quote="hakan07"]geçen benim başımada geldi ama ne kadar sövsem az olcak oyuzden üstünden anlatıyım benim plaka ışığım beyaz led ve bilirsiniz bunlar çabuk bozulur benimkide bozulmuş böle patladı patlıcak pıt pıt sanki çakar gibi yanıyo,yolda giderken polis durdurdu ne kadar yeminler etsemde inandıramadım polisi arabayı çekicem dedi (bu arada saat 12 bucuk hava buz gibi) nişnalım çıktı arabadan yeminler etti vallaha bozuldu dedi yok adam okadar ketum ki dövsem hakkıdır yani o adam dövülür haketti,aldım elime taşı kıracam artk camını ledi oynadınmı düzeliyo tornavidada bulamadım (bi sorayım dedim vardır belki diye,bi güzel azar yedik kızın yanında )nese yanındaki allahtan biraz insandıda tmm dedi öbür i..ne dolaştı dolaştı arabanın etrafında dedi camlar filmli,abi dedim lanet olsun ne yazıyosan yazda gideyim ya gece gece anladık ceza kesicen sen tmm camlar filmli yaz dedim gidiyim aynen bu arkadaşınki gibi yazdı sana dedi 1 hafta çok sana 2 gün izin kağıdı yeter yok yok 1 gün olsun sen yaptırmassın şimdi dedi sesimi çıkarmadım lanet olsun dedim ama Allah çıkarır biyerinden,okadar beddua ettim ki,tutarda yani,kolay kolay etmem.[/QUOTE]

ben çıkarmayacağım hocam.muaneye falan gitmek gerekiyor herhalde.muayeneye daha yeni gitmiştim gigiidp 100 lira oraya vermek mantıklımı
edebi34
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir