fabiam ne kadar eder(yeni resimler eklendi)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabiam ne kadar eder(yeni resimler eklendi)

İleti kurunc » 13 Oca 2010, 14:24

çağlar kardeş sende şimdi neyi ima etmeye çalışıyosun bana onu de hele ?!
Ben galerici değilim, o ilandaki araba antalya skoda bayiinin önünde duruyor, onuda gittim gördüm, dikkat ettiysen kapı çıtaları boyalı onun, yani benim arabamla alakası yok.

Gelelim şu kıyaslama olayına, benim arabam special evet, orjinal çelik jantları, ABS ön arka disk frenleri, çift hava yastığı, ASR, yeni tip direksiyonu vs.vs. derken en önemliside 16V 101 beygir canavar gibi motoru varken neyleyim senin krom kapı kolunu be dostum.

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia Special

İleti greghile » 13 Oca 2010, 14:29

[quote="kurunc"] çağlar kardeş sende şimdi neyi ima etmeye çalışıyosun bana onu de hele ?!
Ben galerici değilim, o ilandaki araba antalya skoda bayiinin önünde duruyor, onuda gittim gördüm, dikkat ettiysen kapı çıtaları boyalı onun, yani benim arabamla alakası yok.

Gelelim şu kıyaslama olayına, benim arabam special evet, orjinal çelik jantları, ABS ön arka disk frenleri, çift hava yastığı, ASR, yeni tip direksiyonu vs.vs. derken en önemliside 16V 101 beygir canavar gibi motoru varken neyleyim senin krom kapı kolunu be dostum.
[/QUOTE]

Yok arkaaşım bizim buralarda hiç böyle şeyler yok sizde olacaktı böyle şeyler ki beni taktın kafana sen
birincisi 15-16 eder dediğim arkadaşın arabası benzinli ben dizel arıyorum ve bi internete bak bakalım 1.2 2008 fabia klasikler ne kadar ikincisi burada amacmımız kimsenin malını kötülemek değil üç kağıtçılık hiç değil o yüzden konuşmalarına dikkat et ve mümkünse biraz terbiyeli ol allaha çok şükür kimsenin malında gözümüz yok üçüncüsüde seninle alakalı olmayan şeylerede maydonoz olma sana tavsiyem
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti kurunc » 13 Oca 2010, 15:03

Sedat kardeş, yapılan yorumlar ortada, herkez okuyor işte, senin arabanda güzeldir elbet, zira kargaya yavrusu kuzgun görünürmüş! sen arabanı satmaya çalışırken göklere çıkardın, piyasada 12,500 e çok 2001 var üstelik 101'lik! haa seninki krom kapı kollu olunca 15,500 edermi bilemem! amma şimdi sen 2004-2005 modellere kalitesiz dandik demeye çalışırsan, yok efendim kapı kolu plastikten kırılır elinde kalır falan dersen, kusura bakma ben sana cevap veririm. O 2008 aracı olan arkadaşında kapıları değişse bile okadar ucuza gitmez! kimseyi yanıltmayın lütfen.

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

İleti greghile » 13 Oca 2010, 15:12

arkadaşım dikkat edersen ben bi örnekle arabasının 15-16 edeceğini söyledim siz anlamadıysanız ona bişey diyemem kimsenin aracınıda kötülemiyorum kendi arabamıda göklere çıkarmıyorum sen gidip çelik jantsı lpgsiz darbeli boyalı aracı benimkiyle kıyaslarsan 12yede bulursun 11 de bulursun artı başka konuyu neden burada tartışıyorsun onuda anlamış değilim ve şu kapı kolu olayına gelince o sadece bir örnekti ve bana 2005 modeli incelediğim kadarıyla bana biraz daha kalitesiz geldi dedim 2005ler yaramaz demedim artı arabamada 15.500 demedim
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti kurunc » 13 Oca 2010, 15:15

[quote="greghile"]zaten 15.500 istemeyi düşünüyordum [/QUOTE]
başkada bişey demiyorum sana (nokta)

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

İleti greghile » 13 Oca 2010, 15:16

arkadaşım istemeyi düşünüyorum ayrı 15.500 eder demek ayrı sana
edebiyatıdamı öğreteceğiz burada sadece skodalarla ilgili şeyler var
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti görkem » 13 Oca 2010, 15:25

Ben dış kapı kolundan bahsediyordum tartışma açıldığında. İç kapı kolu muymuş :)

Greg,
Arabanın fiyatını ve sağlamlığını motorun kalitesiyle ölçebilirsin, bunu kaçıncı defadır yazıyorum . Bu teferruatlar, küsüratları etkiler sadece. Ben çelik jant alacaktım, araba piyasasının ehil kişilerinden aracın fiyatını artı yönde etkilemeyeceğini öğrendim.

Ayrıca bunu neden bu kadar polemik haline getirdiğinizi de anlayamadım. Çok uzarsa kavga çıkacak valla forumda :))  Aracınla ilgili daha önce de yazdım. Gayet güzel bence...
görkem
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti greghile » 13 Oca 2010, 15:32

[quote="görkem"]

Ben dış kapı kolundan bahsediyordum tartışma açıldığında. İç kapı kolu muymuş :)

Greg,
Arabanın fiyatını ve sağlamlığını motorun kalitesiyle ölçebilirsin, bunu kaçıncı defadır yazıyorum . Bu teferruatlar, küsüratları etkiler sadece. Ben çelik jant alacaktım, araba piyasasının ehil kişilerinden aracın fiyatını artı yönde etkilemeyeceğini öğrendim.

Ayrıca bunu neden bu kadar polemik haline getirdiğinizi de anlayamadım. Çok uzarsa kavga çıkacak valla forumda :))  Aracınla ilgili daha önce de yazdım. Gayet güzel bence...
[/QUOTE]
yok ya kavga çıkaracak kadar cahil insanlar olduğumuzu düşünmüyorum :)
aksesuarların üzerinde verildiği zaman hediye etmekten farkı olmadığını biliyorum arabanın bana maliyeti herşeyiyle neredeyse 17 yi buldu hiç bişeyi yapılmamış bi arkadaş 12-13 e araba alsa oda bu fiyatlara çıkacak o yüzden hem alacak arkaaşa hemde bana faydası olsun diye istediğim fiyat ama amacım burada kimseyi kandırmak değil ben bi fiyat isterim alıcı bi fiyat verir arayı buluruz olay budur
greghile
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 13 Oca 2010, 18:42

[quote="caglarkrbyk"]senin araban zaten special mış sana çamur atan kim bu malzeme kalitesi vs...2005-2006 vs..classic ve dizeller için söylemiştim ben halada söylüyorumSmile.. bi antalya ısparta buluşması yaparsak orda bol bol inceleriz bunlarıSmile
[/QUOTE]
Böyle bir buluşma olacaksa ağız-burun kalmaz kimsede, haberlere falan çıkar bu buluşma...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fıratt » 13 Oca 2010, 18:49

[quote="hetepe"][quote="caglarkrbyk"]senin araban zaten special mış sana çamur atan kim bu malzeme kalitesi vs...2005-2006 vs..classic ve dizeller için söylemiştim ben halada söylüyorumSmile.. bi antalya ısparta buluşması yaparsak orda bol bol inceleriz bunlarıSmile
[/QUOTE]
Böyle bir buluşma olacaksa ağız-burun kalmaz kimsede, haberlere falan çıkar bu buluşma...[/QUOTE]
aynen katılıyorum,ama feci reklam olur sukse yapar skoda.

arka fon resminde skodalar yan yana dizilmişLOL
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti C@GL@R » 13 Oca 2010, 19:06

[quote="hetepe"][quote="caglarkrbyk"]senin araban zaten special mış sana çamur atan kim bu malzeme kalitesi vs...2005-2006 vs..classic ve dizeller için söylemiştim ben halada söylüyorumSmile.. bi antalya ısparta buluşması yaparsak orda bol bol inceleriz bunlarıSmile
[/QUOTE]
Böyle bir buluşma olacaksa ağız-burun kalmaz kimsede, haberlere falan çıkar bu buluşma...[/QUOTE]

Smile
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir