Fabia için bilgi lütfen !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia için bilgi lütfen !

İleti kurunc » 07 Oca 2010, 02:15

Arkadaşlar Fabiamı alalı birkaç gün oldu, henüz dedaylı olarak inceleyemedim fakat gözüme takılan küçük ayrıntılar var ve bunların ne işe yaradıklarını çözemedim,
mesela; far açma düğmesinin altında bir bölme var onun içinde ileri geri itilen ve üzerinde "on" yazan bir zımbırtı var, birde silecek kolunda yol bilgisayarı tuşlarının biraz üstünde kademeli minik bir düğme var, şimdilik hatırladığım bunlar, ayrıca bunlar gibi küçük dedaylar varsa sizin ilave edeceklerinizide bilmek isterim.

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia Special

İleti hakanerdogan » 07 Oca 2010, 02:22

İlk sorduğunuz, ON yazısı dışardan okunacak konumda çekili iken o mandal, klimanın soğuğunu yada kaloriferin sıcağını o bölmeye verir. Yazın oraya bi teneke kutu bişi koyarsanız geç ısınmasını sağlar. Klima çalışırken ha!

İkinci sorduğunuz silecek fasıla zamanlayıcısıdır. Sadece sileceğin ilk konumu için geçerlidir, hani şu aralıklarla çalıştığı. O aralıkların uzunluğunu artırabilir-azaltabilirsiniz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Melih » 07 Oca 2010, 02:22

on yazan düğme aracınızın bilgisayara bağlanması için gerekli olan soketin takıldığı yeri açmak için kullanılıyor. Silecek kolu üzerindeki zımbırtıda fasılalı sileceklerin bekleme süresini ayarlar. En solda en uzun süre bekler, en sağda da en kısa süre bekler. Umarım açıklayıcı olmuştur.
DOĞRU SENDELER AMA YIKILMAZ...
Kullanıcı avatarı
Melih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Melih
Nereden: Aydın
Arabanız: Toyota/Corolla/1,33/2012

İleti hakanerdogan » 07 Oca 2010, 02:24

[quote="Melih"]on yazan düğme aracınızın bilgisayara bağlanması için gerekli olan soketin takıldığı yeri açmak için kullanılıyor. Silecek kolu üzerindeki zımbırtıda fasılalı sileceklerin bekleme süresini ayarlar. En solda en uzun süre bekler, en sağda da en kısa süre bekler. Umarım açıklayıcı olmuştur.
[/QUOTE]

Yok hocam o dediğin oradaki gözü komple çıkardığın zaman ulaşılabilen bir şey Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Melih » 07 Oca 2010, 02:24

Hakancım benden hızlısın. Bir de yanlış bir şey biliyormuşum onu öğrendim bakClap
DOĞRU SENDELER AMA YIKILMAZ...
Kullanıcı avatarı
Melih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Melih
Nereden: Aydın
Arabanız: Toyota/Corolla/1,33/2012

İleti taner_octavia » 07 Oca 2010, 02:25

o bölme soutma yeri kutu kolanın alabilecegi gibi.on off kısmıda souk havanın giris cıkısını kapatıp acıyor.klimayı calıstırdıgında orayada souk hava gelir yani.

o silecek kolundaki kademeli dugmede ise silecek hızını ayarlamak icin.sure aralıgı.daralan bolgeye getirdiginizde daha sık siler silecekleri.genis yerde ise biraz bekler de siler.sureli yani
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti kurunc » 07 Oca 2010, 02:29

teşekkürler, soğutmalı bölme olayı iyiymiş gerçekten, ayrıca torpidoda soğutmalı olması çok güzel, araç beklentilerimin çok üstünde çıktı, iyiki almışım diyorum, nazar değmez inşallah Smile

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 07 Oca 2010, 02:31

[quote="kurunc"]teşekkürler, soğutmalı bölme olayı iyiymiş gerçekten, ayrıca torpidoda soğutmalı olması çok güzel, araç beklentilerimin çok üstünde çıktı, iyiki almışım diyorum, nazar değmez inşallah Smile[/QUOTE]

Fazla işe yaramıyor yaz sıcağında pek heves etmeyinde, hava üflemesi aman aman değil pek Smile

Hiç yoktan iyidir tabi. Geç ısınır malzeme.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kurunc » 07 Oca 2010, 02:34

Ayrıca siteyide çok beğendim, ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir