SOL KAPI MENTEŞESİ- SOL AKS KAFASI FİYATLARI?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İleti ADEPIRON » 11 Oca 2010, 12:01

FABİA 2005 TDI.... SOL AKİS KAFASI VE SOL KAPI MENTEŞESİ NE KADAR BİLEN VARMI? SOL ÖN (ŞOFÖR) KAPI SALLANIYOR YOLDA... KAPI MENTEŞESİ TAMİR OLMAZMI İLLA DEĞİŞTİRMEK Mİ LAZIM?TEŞEKKÜRLER

Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti C@GL@R » 11 Oca 2010, 12:04

siz arabayı alırken bunları bilerekmi aldınız yada sorunlarından haberiniz yokmuydu??

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti lazianke » 11 Oca 2010, 13:40

[quote="ADEPİRON"]SOL KAPI MENTEŞESİ- SOL AKS KAFASI FİYATLARI?

FABİA 2005 TDI.... SOL AKİS KAFASI VE SOL KAPI MENTEŞESİ NE KADAR BİLEN VARMI? SOL ÖN (ŞOFÖR) KAPI SALLANIYOR YOLDA... KAPI MENTEŞESİ TAMİR OLMAZMI İLLA DEĞİŞTİRMEK Mİ LAZIM?TEŞEKKÜRLER

[/QUOTE]
Forumdan parsanoto nickli arkadaşla (hakan bey) görüşmenizi öneririm.

tlf: 0216  412 87 85

cep:  0546 476 35 31
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti ADEPIRON » 11 Oca 2010, 15:51

YANİ ARKADAŞ KURBANIYIM SADECE LAKAL BOYA VAR DEDİLER O LOKAL DEDİGİ BOYALI SOL DAN DARBELİ AKS DA KAPIDA SOUN VAR ALDIGIM 2 GÜN TRİGER KAYIŞI KOPTU GÜYA SERVİSTE YENİ DEĞİŞTİRİLMİŞ SAG ARKA KAPI KİLİTİ BOZUKTU.......VS KÖTÜSÜ ÜZERİME ALDIM 2 YIL MECBUR KULLANACAM GİBİ ÇOK ****LDIM BU ARABA İŞİNDEN...HASILI SERVİSTE GÖSTERİLMİŞ SADECE LOKAL BOYA VAR MIŞ BOŞ KA SORUN YOKMUŞ AİLEM O KADAR DEDİ ALMA DEDİ BEN ARKADAŞA GÜVENDİM ALDIM İŞTE BÖYLE...PARÇA BULMAK AYRI PARA TAKTIRMAK AYRI PARA....HİKAYE UZUN
Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

İleti kurunc » 11 Oca 2010, 18:20

Geçmiş olsun, keşke alırken baktırsaydın bir ustaya falan,
Triger kayışı kopunca motora bişey olmadımı peki ? ve kaça yaptırdın trigeri ?

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia Special

İleti ADEPIRON » 11 Oca 2010, 19:29

TRİGER KAYISI BEN ALMADAN 2 ÖNCE SERVİSTE DEĞİŞTİRMİŞ ADAM YA YAN SANAYİ TAKTILAR YADA DEGİŞMEDİ SBOPLAR EGİLMİŞTİ DEGİŞTİM 500 LİRAM GİTTİ VE GİDİYOR.....GÜYA SADECE LOKAL BOYA VARDI ARABADA BAŞKA ****NTISI YOKMUŞ YANİ LOKAL BOYA DEMEK KOMLE BOYA BAŞKALARIDA YANMASIN BARİ
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 11 Oca 2010, 19:49

anladım arkadaşa bile güven yok artık o ufak tefek sorunlar fabiada milyar masrafa denk geliyor o yüzden iyi araştırılmalı..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ADEPIRON » 12 Oca 2010, 11:31

ÇAGLAR BUNDAN SONRA 2 EL BİR ŞEY ALMAYACAM HEP SIFIR BORÇ HARÇ DA OLSA
EN GÜVENDİGİN ARKADAŞIN SANA BUNU YAPARSA NE DERSİN?GÜYA TAMİRCİ ARABADAN MOTORDAN İYİ ANLIYOR EN AZINDAN DERSİN Kİ KARDEŞİM BU ARABAYI GÖZÜM TUTMADI SADECE BOYALI OLMASI DA BİR ŞEY DEGİL DİGER SORUNLARI ÇIKARIR ALMA HEMEN SAT AMA NE DİYEYİM İŞTE BAŞA GELEN ÇEKİLİR.........
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 12 Oca 2010, 11:41

valla oyle düşünmemek lazım ramazan bey bence aracımı aldığımda ufak tefek kusurları vardı yavaş yavaş yapıyorum mesala arkaya su fışkırmıyor tampon sökülmesi lazım hortum çıkmış..vs..böyle sorunlar olabilir sizinkilerde bence basit sorunlar..motoru yürürü iyiyse ben bunları sorun olarak görmem..trigerde kapalı kutu bunu arkadaşınıda bilememiştir...

ne kadara aldınız. siz bunu resim fln koysanızya birde arabaya nazar boncuğu takıp fabia nazara çok geliyorSmile
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ADEPIRON » 12 Oca 2010, 17:13

[quote="caglarkrbyk"]
siz arabayı alırken bunları bilerekmi aldınız yada sorunlarından haberiniz yokmuydu??
[/QUOTE] SENİN HABERİN VARMIYDI? 15 milyar verdim borç ettim 2005 dedim temiz olur dedim aldıgım arabayla sanayiye gitmek istemiyorum ufak tefek şeyler olur ama bu kadar da bir oradan bir şey çıkıyor bir buradan o insanın canını sıkıyor 1 2 3 tamam gerisi sinir bozuluyor
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir