Kalorifer Çıkışından su geldi..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kalorifer Çıkışından su geldi..

İleti ginobilly » 24 Oca 2010, 01:48

Arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar 2001 model fabia var bende sormak istediğim şu;
Yaklaşık 2 hafta araca hiç binmedim geçen gun lazım oldu sabah yola cıktım kaloriferi çalıştırdım
kaloriferin ayaklara vuran ön yolcu  kısmından biraz su aktı ancak muhtemelen yağmur suyuydu daha sonra kesildi akşam eve dönerken yağmur yağıyordu yine aynı yerden su geldi acaba bu suyu nereden alıyor olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.........

ginobilly
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tezerozen » 24 Oca 2010, 02:05

Sorununuzun çözümü büyük ihtimalle bu konu içersinde.Daha önce bahsedilmişti

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... limatronik
2001 Octavia Elegance Combi
tezerozen
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullah » 24 Oca 2010, 02:18

aracın motor bölümünde şaside yagmur suyunu toplayıp aşagı atan bir bölüm vardır 2 cm bir delik orası zamanla toz su bileşiminden ve küçük yaprak vs.. tıkanıyor ve oradan akamayan suda polen filtresinin bulundugu yerden paspasa akıyor araçaç kullanırken orada biriken su özellikle araç viraj alırken içeri su girer çok basit bir işlemle temizlenir silgeçlerin oldugu camın dip kısmında büyük plastik bir aksam varya işte o sökülerek oraya ulaşılarak temizlenir kaportacı yada oto elektrikçi halleder
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti ginobilly » 24 Oca 2010, 20:46

Teşekkurler abdullah bi baktiriyim ozman...
ginobilly
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir