KAPIDAN SU GİRİYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KAPIDAN SU GİRİYOR

İleti saday » 02 Şub 2010, 18:41

Arkadaşın birisi tahliye deliğinden bahsemiş, ilk baktığım yer orasıydı az biraz bu işlerden anlarım yani elimden iş gelir.kapı döşemesini söküp silikon çektiğime göre herhalde bakmışızdır değlmi tahliye deliğine.........

Birde kapı döşemesi fiber üstü kumaş kaplama çürüme olmaz korkmayın olsa olsa kumaş kaplama zamanla fiberi bırakmaya başlar o zamanda kapı döşeme kumaşı potluk yapar.

Bu işi çözeceğim ama bi türlü havalar düzelmedi bahara kadar bekleyecez artık.

saday
CLASSIC
CLASSIC

İleti Öner » 03 Şub 2010, 12:10

Arkadaşlar bende kapıyı söküp fotolarda gösterilen kısma silikon atmıştım geçen hafta. Ama yanlış silikon aldığım için silikonda su gibi aktı. :) Sonra da 15 tl'ye adam akıllı bir silikon aldım eski silikonu sökmek içinde bir madde aldım o da 16 tl idi.
Bir de silikon aldığım yerden "akıllı vida" aldım ve perçinlerin boş kalan kısımlarını bir güzel vidaladım. Daha sonra da silikon çekeceğim oraya. Havalar yağmurlu olduğu için bakamadım bir türlü. Size fotolarını buradan gönderirim.
Bu tahliye delikleri diyorsunuz ya benim kapıda delikler değil delik var. Yani bir tane. O nasıl oluyor anlamadım.
Öner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cineration » 05 Şub 2010, 19:13

çözüm uygulamalarını okuyabilmek için bayağı bir zaman (yağışlar kesilene kadar) beklemek lazım anlaşılan

Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir