ön tampon değişmesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ön tampon değişmesi

İleti denizkent » 05 Şub 2010, 00:04

merhaba arkadaşlar. dün yani 3 şubatta adana'dan sakarya'ya  geldim. kısaca yollar çok kötüydü boluyu anlatmak bile istemiyorum. otoyolda tek şerite indiği kartalkaya civarında araba kaydı. toplayamadım. sola kırmaktanda mecburen sağa kırdım ve bariyerlere bindirdim. sağ ön tampon köşeden kırıldı ve yırtıldı. farlarda bir şey yok. sağ çamurluk ise 7 cm kadar çok az ezildi.

sağ salim eve geldiğim için şükrediyorum. şimdi ön tamponu mecbren değiştireceğim. kaso yok. araç 2005 model klasik sedan. acaba yedek parçayı en ucuz nereden temin edebilirim. ve tahmini kaça mal olur. en azından kazık yemeyelim. saygılarımla...

denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 05 Şub 2010, 00:18

Plastik aksamları ve tamponları onaran ustalar var. Oldukca az bir paraya onartabilirsiniz. Adana'da sanayiden ve servislerden araştırınız. Yeni gibi olur.  Boyama parası daha çok tutar
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti balarest » 05 Şub 2010, 00:23

balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti cineration » 05 Şub 2010, 18:57

halen sakarya da isen tampon tamiri için sana tavsiye edebileceğim bir usta var.
Parçası eksik olan tamponları bile tamir edebiliyor.

Cumhur ustanın dükkanı E5 e paralel olan yanyolda Bölge Trafiğin önünden Erenler istikametine doğru giderken goodyear lastik bayiinin (Engin Pekşen) yanından sola dönünce sağdaki ilk dükkan. Dükkanın önünde küçük bir söğüt ağacı var. O sokakta köre sorsan sana Cumhur ustanın dükkanını gösterir.

Geçmiş olsun

Umarım bir faydam olmuştur.
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti denizkent » 05 Şub 2010, 21:04

[quote="cineration"]halen sakarya da isen tampon tamiri için sana tavsiye edebileceğim bir usta var.
Parçası eksik olan tamponları bile tamir edebiliyor.

Cumhur ustanın dükkanı E5 e paralel olan yanyolda Bölge Trafiğin önünden Erenler istikametine doğru giderken goodyear lastik bayiinin (Engin Pekşen) yanından sola dönünce sağdaki ilk dükkan. Dükkanın önünde küçük bir söğüt ağacı var. O sokakta köre sorsan sana Cumhur ustanın dükkanını gösterir.

Geçmiş olsun

Umarım bir faydam olmuştur.
[/QUOTE] evet sakarya karasudayım. teşekkür ederim. telefonu varsa daha iyi olur kardeş saygılar
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti oguz » 05 Şub 2010, 21:14

valla nasıl diyim ben akçakoca'lıyım yakındır karasuya saglamda bi ustam var resim eklerseniz daha net yardımcı olabilirim.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir