aksesuar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

aksesuar

İleti remon » 17 Ekm 2005, 00:40

2005 fabia clasıc sahibiyim.aracıma uygun iç aksesuarları nereden bulabilirim*?bir çok aksesuar satan yerde uygun aksesuar bulamadım.ankarada ostim çevresinde bildiğiniz yerler mevcutsa sevinirim,saygılar

remon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 17 Ekm 2005, 02:25

İç aksesuar derken neleri kastediyorsunuz? Türkiyede fabia için aksesuar bulmanız pek mümkün değil. Anacak yurt dışında bulabilirsiniz. Fakat birtakım volkswagen aksesuarları ile uyum sağlayabilir. http://www.milotec.de/english/ ve http://www.skoda-shop.cz/ yurt dışından aksesuar temin edebileceğiniz firmalar.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti titanyum » 04 Nis 2006, 02:13

sayın admin fabia combi 1.4tdı classic aracıma, belirttiğiniz sitelerden kolçak siparişi nasıl verebilirim veya uygun yerli kolçak bulma imkanımız var mı? şimdiden teşekkürler.
titanyum
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 04 Nis 2006, 18:15

Öncelikle bu sitelerin ülkemize teslimat yapıp yapmadığını yeniden öğrenmek lazım çünkü yurtdışı teslimatlarla ilgili durumlar sıklıkla değişebiliyor. İnternet sitelerinin iletişim bölümünden yabancı diliniz var ise irtibat kurup sorabilirsiniz. Kolçak meselesine gelince fabinanın el freninin konumundan dolayı orijinal kolçağı dışında diğerlerinin uyum sağlamadığını söylemeliyim. Bazı kullanıcılar piyasada satılan standart kolçakların altına menteşe takarak el frenini kaldırdıklarında kolçağında yukarı açılmasını sağlıyorlar ama konfor düşkünü insanların genelde estetik düşkünlüğüde olduğunu gözönünde bulundurursak bu yöntemi pek tercih edeceğinizi sanmıyorum. Volkswagen çıkma parçaları satan yerlerde bulmak mümkün olabilir. Telefon numarasını şu anda bulamadım ama ümraniye Fatih Oto Sanayi Sitesinde Oto2000 adlı bir volkswagen çıkmacısı var yolunuz düşerse bir uğrayın orada kolçak bulabilme ihtimaliniz var.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti titanyum » 08 Nis 2006, 04:23

teşekkür ederim. mutlaka gidip araştıracağım.
titanyum
Yeni Üye
Yeni Üye

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir