DÜZELMEYEN LASTİK BALANSI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DÜZELMEYEN LASTİK BALANSI

İleti ilker12 » 19 Şub 2010, 19:16

saday kardesim bana dıyeceklerı sey olur normal sesler bu kadar deyıp yollarlar aynı.nasıl anlatsam bılmıyorum.bunların camurluk ustu davlumbazlara ses ızalasyonu yapılmadı ondan dolayı yol sesını ıcerıye verıyo.ve bu kapı doseme seslerıde bıde torpıdodakı sesler varya onlara tıtresımden dolayı dıycekler zaten tıtresımde ona yapabıleceklerı bısı var mı bılmıyom.... tesekkurler

ilker12
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilker12 » 19 Şub 2010, 19:20

bu tıtresım den dolayı yapabıleceklerı bısı varmıdır acaba yanıtlarsan sevınırım.cok soğudum bu arabadan.bu sorunları gıderemezsem satarım galıba.o kadarda para verdık ama ilk basta cok guzeldı sonradan soğumaya basladım hıç suresım gelmıyo arabayı oooffff
ilker12
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti saday » 19 Şub 2010, 19:52

Torpido dediğin konsoldaki ikili hava ızgarasının üstü ise bunlarda kronik,izolasyon olayına gelince ona bişey diyemem hepsi yol sesini alır içeriye passat bile alıyor.
saday
CLASSIC
CLASSIC

İleti onurhan2006 » 19 Şub 2010, 20:17

ya ustam soğuma arabandan bin git servise ve tecrübeye beraber çıkın sorunlarınızı bir kağıda yazın ve sadece yardımcı olmalarını bekleyin normal derlerse, NORMAL DEĞİL diye cevap verin ve ısrarcı olun eğer o da olmazsa SKODAM.COM yanınızda grup olarak destek oluruz ve şikayetinizi gerekli yerlere iletiliriz 
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti zeybek » 21 Şub 2010, 21:11

Bu gün lastikçiye gittim balans yaptırmaya, adam balansı yaptı, gerekli kurşunları yapıştırdı. Deneme yaptım direksiyon dahada fazla titremeye başladı. Dikkat ettim lastikçi nasıl balans yapacagını bilmiyor. Kurşunu balans makinesinin işaret ettiği yere değil tam tersine yapıştırıyormuş. Onuda şöyle çözdüm. Makine kurşunsuz 25 gr gösteriyor. 25 gr lık kurşunu ters yere takıyor, makine hatayı bu kez 50 gr gösteriyor. Usta yanlış yapıyorsun tam tersine yapıştıracaksın dedim. Öyle yaptı. hata sıfır. her usta iyi usta değildir.
zeybek
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Karabük
Arabanız: Felicia 1.3 GLX

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir