Konu yayından kaldırılabilir...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Konu yayından kaldırılabilir...

İleti Ferit-1976 » 18 Şub 2010, 23:14

Ya beyler nedir bu bahsettikleriniz yaa.Sonunda araba , yakıt ve arıza profesörü olucaz.amma çok teferruatı varmış bu aracın.fabia alalı 3-4 hafta oldu bende yakıttan şikayetçiyim.bu kadar sıkıntınlı arabada duymadım daha önce.Valla soğumaya başladım skoda dan :((((

Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ferit
Nereden: Bursa
Arabanız: 2006 Fabia Ambiente

İleti hakan48 » 18 Şub 2010, 23:16

Bu Sadece Skoda İçin Geçerli Değildir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti xMEGANx » 18 Şub 2010, 23:17

[quote="Ferit-1976"]Ya beyler nedir bu bahsettikleriniz yaa.Sonunda araba , yakıt ve arıza profesörü olucaz.amma çok teferruatı varmış bu aracın.fabia alalı 3-4 hafta oldu bende yakıttan şikayetçiyim.bu kadar sıkıntınlı arabada duymadım daha önce.Valla soğumaya başladım skoda dan :(((([/QUOTE]
yahu her camına sinek yapışan '' aman allahım cama sinek yapıştı kronikmi '' diye yazarsa böyle olurr..! kimse alınmasın ama gerçekten böyle :S herkez kendi yapamayacağı şeyi burda soruyo sonuçta sanayide yapılacak bişey elden gelmezki :S skoda sağlam araba ama yazışmalar kötü yönde :S abim bişiysi yok arabanın iyi bkarsan o da sana bakar her araba böyledir. hele altındki alman canavarı abim ya.yapmyın gözünüsü sevimm...
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti Ferit-1976 » 18 Şub 2010, 23:19

ne bilim valla Hakan kardeş ilk arabamda değil.daha öncekilerde hiç bahsettiğiniz gibi şeyler bilmezdim.
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ferit-1976 » 18 Şub 2010, 23:23

[quote="xMEGANx"][quote="Ferit-1976"]Ya beyler nedir bu bahsettikleriniz yaa.Sonunda araba , yakıt ve arıza profesörü olucaz.amma çok teferruatı varmış bu aracın.fabia alalı 3-4 hafta oldu bende yakıttan şikayetçiyim.bu kadar sıkıntınlı arabada duymadım daha önce.Valla soğumaya başladım skoda dan :(((([/QUOTE]
yahu her camına sinek yapışan '' aman allahım cama sinek yapıştı kronikmi '' diye yazarsa böyle olurr..! kimse alınmasın ama gerçekten böyle :S herkez kendi yapamayacağı şeyi burda soruyo sonuçta sanayide yapılacak bişey elden gelmezki :S skoda sağlam araba ama yazışmalar kötü yönde :S abim bişiysi yok arabanın iyi bkarsan o da sana bakar her araba böyledir. hele altındki alman canavarı abim ya.yapmyın gözünüsü sevimm...[/QUOTE]

Burda tabi şuda önemli bu skodaları her tamircide adam gibi anlamadığından dolayı mecbur servislere gidiyoruz.Tabi buda insanları korkutuyor.Acaba kaç para masraf yazıcaklar diye.Acaba bilmediğimiz ve anlamadığımız için kazıklarlarmı diye bi şüphe var.Dolayısı ile sizin gibi bu işten anlayın insanların verdiği bilgilerle servise gidip anlıyormuş havası vererek kazıklanmayı önlemek birazda amaç.
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 18 Şub 2010, 23:23

[quote="Ferit-1976"]ne bilim valla Hakan kardeş ilk arabamda değil.daha öncekilerde hiç bahsettiğiniz gibi şeyler bilmezdim.[/QUOTE]

Yok 68 bg Lerde  Genelde Tamirciler Arıza Bulmakta Zorlanır. Big%20smile Oyüzden Yardımcı Olmak Amacıyla Yazdım
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Ferit-1976 » 18 Şub 2010, 23:29

[quote="hakan48"][quote="Ferit-1976"]ne bilim valla Hakan kardeş ilk arabamda değil.daha öncekilerde hiç bahsettiğiniz gibi şeyler bilmezdim.[/QUOTE]

Yok 68 bg Lerde  Genelde Tamirciler Arıza Bulmakta Zorlanır. Big%20smile Oyüzden Yardımcı Olmak Amacıyla Yazdım
[/QUOTE]

Hakan kardeş burda bilgi paylaşımlarınız çok güzel.Ona bişey dediğim yok.Aksine inanın çok güzel ve herkesin yapmıyacağı ( aman banane ben kendimi işimi görüyorum bilgimle başkası naparsa yapsın diyip ) şekilde insanlara yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.Ben sadece bu kadar tefferruata gıcık oldum açıkcası.Dediğim gibi amaç kazıklanmadan arabalarımızın bakımlarını yaptırıp daha az yakıtla daha verimli ve sorunsuz çalıştırmak. 
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

İleti quickcan » 18 Şub 2010, 23:52

[quote="xMEGANx"][quote="Ferit-1976"]Ya beyler nedir bu bahsettikleriniz yaa.Sonunda araba , yakıt ve arıza profesörü olucaz.amma çok teferruatı varmış bu aracın.fabia alalı 3-4 hafta oldu bende yakıttan şikayetçiyim.bu kadar sıkıntınlı arabada duymadım daha önce.Valla soğumaya başladım skoda dan :(((([/QUOTE]
yahu her camına sinek yapışan '' aman allahım cama sinek yapıştı kronikmi '' diye yazarsa böyle olurr..! kimse alınmasın ama gerçekten böyle :S herkez kendi yapamayacağı şeyi burda soruyo sonuçta sanayide yapılacak bişey elden gelmezki :S skoda sağlam araba ama yazışmalar kötü yönde :S abim bişiysi yok arabanın iyi bkarsan o da sana bakar her araba böyledir. hele altındki alman canavarı abim ya.yapmyın gözünüsü sevimm...[/QUOTE]

+1

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti WoWoW » 19 Şub 2010, 01:26

arkadaslar hersey temızlendı ama adaptasyonu yapamamıs adam baska bı adam iyice temizledi boğaz kelebeğini taktı ve adaptasyon yaptı su an araç rolantide sallanmıyor ve tekleme yapmıyor soyledıgıne gore adaptasyon olmadıgından boğaz kelebeği yakıtı ayarlayamaz tekledıgı ıcın ve rolantisi dengesiz oldugu ıcın cok yakabilir düzelir dedi sizin yorumlarınız nelerdir

WoWoW
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp

İleti hakan48 » 19 Şub 2010, 01:29

[quote="Ferit-1976"][quote="hakan48"][quote="Ferit-1976"]ne bilim valla Hakan kardeş ilk arabamda değil.daha öncekilerde hiç bahsettiğiniz gibi şeyler bilmezdim.[/QUOTE]

[/QUOTE]

Hakan kardeş burda bilgi paylaşımlarınız çok güzel.Ona bişey dediğim yok.Aksine inanın çok güzel ve herkesin yapmıyacağı ( aman banane ben kendimi işimi görüyorum bilgimle başkası naparsa yapsın diyip ) şekilde insanlara yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.Ben sadece bu kadar tefferruata gıcık oldum açıkcası.Dediğim gibi amaç kazıklanmadan arabalarımızın bakımlarını yaptırıp daha az yakıtla daha verimli ve sorunsuz çalıştırmak. 
[/QUOTE]

Ben 15 Yıllık Skoda Ustasıyım Tabiki Ona Göre Yazıcam Tefarruhatlı.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zurna1788 » 19 Şub 2010, 01:32

bende yarın gidip bogaz kelebeğini iyice temizletip adaptasyon yaptıracam.bakalım lpg de 22 kuruş yakan aracım düzelecekmi. ufuk bey sizin problemde inşallah hallolur.
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti Ferit-1976 » 19 Şub 2010, 01:39

[quote="hakan48"][quote="Ferit-1976"][quote="hakan48"][quote="Ferit-1976"]ne bilim valla Hakan kardeş ilk arabamda değil.daha öncekilerde hiç bahsettiğiniz gibi şeyler bilmezdim.[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Sanki yazdıklarıma kızmış gibisin kardeş.Tabiki teferruatlı yazıcanki bizde hazırlıklı gidelim servise." Ben sadece bu kadar tefferruata gıcık oldum açıkcası"  dememin sebebi senin teferruatlı anlatman değil.Bu arabalarda bu kadar teferruat olması.Bu arada keşke Muğla yakınlarında olsakta sana uğrayabilsek.Geçen sene Marmarise gitmiştim tatile ama o zaman bende fabia yoktu .Allah kısmet ederde bu senede o taraflara gelirsem uğramak isterim sana.
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 19 Şub 2010, 01:44

Bu Arada Benim Yazdıklarımın Gıcık Olacak Tarafı Yok Bir Müşteri Sanayiye Gidip Çözüm Bulamadıysa Ve Buraya Yazdıysa Bu Aracta Skodaysa Ben Açıklama Yaparım Yardımcı Olurum Aynı Şekil Bulunduğum Sanayidede Tamirci Arkadaşlar Skodadan Takıldığı Olursa Bana Gelir Bende Yardımcı Olurum. Ben 7 sefer Silindir Kapağı Söktürüp Verim Alamayan Arabayı Satılığa Çıkaran 4 Servis Dolaşıp Arızasına Çözüm Bulamayan Çok Skoda Kullanıcısı Gördüm.  

Meslek Sırrı Nı Skodada Kullanmıyorum.

Bu Müşteriyi Usta Yapmak Amacıyla Değil Tam Aksine Skoda Bilgisi Az Olan Ustalara Yardım Amacıyladır. Bulunduğum Yerde Skodanın Çokluğundan Dolayı Favorit Felicia Fabia KOnusunda Baya Tecrübeye Sahibim,Ve Paylaşmak Güzeldir.

Burda Bence Gıcık Olmanız Gereken Bilip Bilmeden Yapılan Yorumlar Olması gerekir.

Opel Üzerinede Baya Bilgim Olmasına Ragmen Opel de Meslek Sırrı İlkesine Baglıyım.

BU arada Burda Yazılanları Skoda Çok Arıza Çıkartıyo Olarak Kimse Yorumlamasın

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Ferit-1976 » 19 Şub 2010, 01:54

[quote="Ferit-1976"][quote="hakan48"][quote="Ferit-1976"][quote="hakan48"][quote="Ferit-1976"]ne bilim valla Hakan kardeş ilk arabamda değil.daha öncekilerde hiç bahsettiğiniz gibi şeyler bilmezdim.[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Anlaşıldı sen kızmışsın napalım uğramam bende :)  

[/QUOTE]

Sanki yazdıklarıma kızmış gibisin kardeş.Tabiki teferruatlı yazıcanki bizde hazırlıklı gidelim servise." Ben sadece bu kadar tefferruata gıcık oldum açıkcası"  dememin sebebi senin teferruatlı anlatman değil.Bu arabalarda bu kadar teferruat olması.Bu arada keşke Muğla yakınlarında olsakta sana uğrayabilsek.Geçen sene Marmarise gitmiştim tatile ama o zaman bende fabia yoktu .Allah kısmet ederde bu senede o taraflara gelirsem uğramak isterim sana.
[/QUOTE]
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 19 Şub 2010, 01:57

Yok Kızmadım Abi Ne Demek Ya Beklerim Abi Big%20smile
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti balarest » 19 Şub 2010, 02:01

anormal kontrol ettır
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti Ferit-1976 » 19 Şub 2010, 02:02

[quote="hakan48"]Yok Kızmadım Abi Ne Demek Ya Beklerim Abi Big%20smile[/QUOTE]

Ha şöle yaa kardeş.Bak şimdi tatile gitmeden uğrayasım geldi sana Big%20smile ama neyse fazlada kalmadı tatile.Dediğim gibi inşallah gelirim oralarada uğrarım sana.Bi daha söylüyorum teferruatlı anlatımın çok güzel ve bence burda sorunları olan arkadaşlara inanılmaz yardımcı oluyorsunuz.
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

İleti zurna1788 » 19 Şub 2010, 02:17

hah şöle ya tatlıya bağlandı sonunda :)))
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir