fabia için enuygun lpg kiti nedir?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia için enuygun lpg kiti nedir?

İleti capadocia » 22 Şub 2010, 00:51

ben atıker kullanıyorum yaklasık 1 sene oldu ve 20000 km yaptım herhangı bır sorun yasamadım sanırım daha cok bu takan ustayla ılgılı bırde brc nın veya landrenzonun kıtınden dolayı yakıtı lıtre bazında daha az yakabılır ben sehır ıcı kullanımda 1.2 fabıa ıle ortalama 8.5 lıtre cıvarında yakıyor belkı bunun yerıne brc olsaydı 1 lıtre daha az yakabılırdı dıye dusunuyorum ve tek farkının da bu oldugunu dusunuyorum

capadocia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 22 Şub 2010, 01:46

En uygun kit diye kesin bir yargıya varmak mümkün değil çünkü hepsi her model araca uysun diye imal edilmiş. Herşeye uyan birşeyde aslında hiçbirşeye tam olarak uymaz. Ne derece başarılı bir uyum sağlanacağı ustayla ilgili bir konu. 1.4 motorlu bir Fabia içinde çok düşünmenize gerek yok 2.0 turbo bir aracınız olsa haklısınız çünkü o zaman enjektör, regülatör gibi parçaların bu çapta bir motoru yeterli besleyip besleyemeyeceğini LPG ECU'sunun işlem hızında yeterli olup olamayacağını düşünmek gerekir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir