FABİAMA KASKO YAPTIRAYIM. GÜNEŞ SİGORTA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİAMA KASKO YAPTIRAYIM. GÜNEŞ SİGORTA

İleti zengin_47 » 22 Şub 2010, 23:14

Arkadaşlar birkaç farklı sigorta şirketinden fiyat istedim. 1300-820 arası fiyatlar geldi. 820 TL Güneş sigorta. full kasko diyorlar. Ne diyorsunuz bi kelek çıkar mı. Tecrübem hiç olmadığı için ne sorayım ne diyeyim bilmiyorum. İlk kasko. LPG li Fabia. fiyatlar arasında uçuk fark olmasının sebebi nedir?. Güneş sigorta müşterileriyle ihtiyaç anında ilgileniyor mu?. Skoda servisleriyle yeterli anlaşması var mı?  Teşekkürler.

Fabia 1.2 HTP
zengin_47
CLASSIC
CLASSIC

İleti xex » 23 Şub 2010, 00:16

Öncelikle ilk aracın ve ilk kaskon ise iyi fiyat verdiler sanıyorum yanılmıyorsam.(Ben kazık yemediysem eğer)

2009 ağustos ayında skoda fabia 1.4 comfort 101 bg aracıma güneş sigortadan 970 tl ye yaptırmıştım diğer kaskolar 1000 üzerinde fiyat vermişlerdi.

Normalde şimdiye kadar kaskoluk işim olmadı çok şükür.Sonuçta güneş sigorta arkasında vakıfbank var  ve autoking hizmeti var ve güneş sigorta özel servisleri mevcut.

Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti zengin_47 » 23 Şub 2010, 00:32

[quote="tapantepeli"]Öncelikle ilk aracın ve ilk kaskon ise iyi fiyat verdiler sanıyorum yanılmıyorsam.(Ben kazık yemediysem eğer)

2009 ağustos ayında skoda fabia 1.4 comfort 101 bg aracıma güneş sigortadan 970 tl ye yaptırmıştım diğer kaskolar 1000 üzerinde fiyat vermişlerdi.

Normalde şimdiye kadar kaskoluk işim olmadı çok şükür.Sonuçta güneş sigorta arkasında vakıfbank var  ve autoking hizmeti var ve güneş sigorta özel servisleri mevcut.

[/QUOTE]

diğerleriyle arasınde neredeyse 400 TL olması beni şüphelendiriyor. Acaba acentenin çevirebileceği bir dalavere var mıdır?
Fabia 1.2 HTP
zengin_47
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 23 Şub 2010, 01:13

Fiyat teklifini yazılı görmek istediğiniz söyleyin orada tüm teminat tutarlarını falan gösterirler. Olsa olsa hasar anında belli bir oranda muafiyet uygulanmış olabilir mesela 500 TL ye kadar olan hasarları sigorta şirketinen talep etmeyeceğim gibi. Ama ucuz kaskoda bir gedik vardır pahalısı fulldür gibi bir yanılgıyada düşmeyin zerre alakası yok bu tamamen bir risk yönetim sistemidir.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir