fabia plaka ampülleri kaç mm

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia plaka ampülleri kaç mm

İleti C@GL@R » 25 Şub 2010, 02:25

[quote="taner_fabia"]fiyatı guzel ama acaba iyi ısık yapıcakmı.bende almıstım eski aracıma sonuk kalıyo biraz.[/QUOTE]

orda biri yorum yapmış ustamız 150-200 vermektense bunu alın demiş nerdeyse xenondan iyi diyecek uygun diye denemekte fayda var gibi olur mu acaba bnm fabişe..

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti taner_octavia » 25 Şub 2010, 02:31

[quote="caglarkrbyk"]
[quote="taner_fabia"]fiyatı guzel ama acaba iyi ısık yapıcakmı.bende almıstım eski aracıma sonuk kalıyo biraz.[/QUOTE]orda biri yorum yapmış ustamız 150-200 vermektense bunu alın demiş nerdeyse xenondan iyi diyecek uygun diye denemekte fayda var gibi olur mu acaba bnm fabişe..[/QUOTE]

fabiada 2 tane far var kısa ve uzun ayrı yanı.uzunu actıgımızda yanda 1 tane daha ampul var o yanar.yani ampulun arkasında 2tane demir yani soketmi artıkk neyse o var. kısa uzun tek ampulden olanlarda ise 3tane ona dikkat ederek alın yinede.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti C@GL@R » 25 Şub 2010, 02:36

tam olarak anlamadım H7 mi ölçüsü oluyor bu ampüllerin uzunlar değiştirmicem şimdilik hocam..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti taner_octavia » 25 Şub 2010, 02:44

[quote="caglarkrbyk"] tam olarak anlamadım H7 mi ölçüsü oluyor bu ampüllerin uzunlar değiştirmicem şimdilik hocam..
[/QUOTE]

tam olcusunu bilmiyorum ama ampulun arkasında 2soketli olması lazımki.kablonun soketi uysun
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti mavisel my » 12 Şub 2011, 17:18

iyi günler arkadaşlar benim 2004 fabia da geçen plaka aydınlatmasıyla ugraşırken şase oldu ve sigorta attı yerini bilmiyorum ve arka sol stop lambasınında sigortası atmış sanırım bilenlerden mesaj bekliyorum ilgililere teşekkürler ....
Kullanıcı avatarı
mavisel my
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mesut
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.4 16V 101BG HB

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir