yakıt göstergesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yakıt göstergesi

İleti puZZle » 25 Şub 2010, 13:47

Arkadaşlar herkese merhaba,

Aracımın mazot göstergesinde kırmızı bölgenin haricinde +1 çentik daha vardı ancak gösterge bir anda sıfıra düştü, kontağı kapattım tekrar açtığımda bir miktar yükseldi ama yinede önceki seviyesinin çok altında.

daha önce böyle bir şeyle karşılaşan ya da konu hakkında bir fikri olan var mı? benim aklıma gelen tek şey mazotun kalitesiz olması, eğer öyle ise benzinliği değiştireceğim, gerçi iki yıldır oradan alırım mazotu ama...

puZZle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cineration » 26 Şub 2010, 16:38

[quote="puZZle"]Arkadaşlar herkese merhaba,

Aracımın mazot göstergesinde kırmızı bölgenin haricinde +1 çentik daha vardı ancak gösterge bir anda sıfıra düştü, kontağı kapattım tekrar açtığımda bir miktar yükseldi ama yinede önceki seviyesinin çok altında.

daha önce böyle bir şeyle karşılaşan ya da konu hakkında bir fikri olan var mı? benim aklıma gelen tek şey mazotun kalitesiz olması, eğer öyle ise benzinliği değiştireceğim, gerçi iki yıldır oradan alırım mazotu ama...
[/QUOTE]
Bence mazotun kalitesinden değil
Bence şamandıran takılı kalıyor olabilir. Bu arabanın yokuş aşağı yada yokuş yukarı hareket etmesiyle de alakalı olabilir.
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir