Çok şükür havalar ısındı.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Çok şükür havalar ısındı.

İleti Mithath » 23 Mar 2010, 12:54

[quote="octaviaman"] [quote="iceman70"] Merak etmeyin benzine zam yolda 4 lira yapmadıkca rahat edemeyecek taayyip amca yoksa nerden kapatacaklar bütce açıklarını..
[/QUOTE]

En azından epey bir süre 2,65 TL lerden de gezdik.Eski tas eski hamam devam edeydi.Benzin 5 TL nin de üzerindeydi.2000 nin başlarında olduğu gibi,Arabalar da evlerin önünde yatıyor olurdu.Pazardan pazara pikniğe....Şimdi millet bakkala bile arabayla gidiyor.Ağlayanları pek inandırıcı bulmuyorum.[/QUOTE]

+1

Neden Kimse Gelişmekte Olan Bir Ülke Olduğumuzu göz Önüne Almıyor.. Artık Eskisi Gibi Hiç Bi Zam hiç Bir yatırım Boşa Değil Bunun bilincinde de Olunca Artık zamlarda Çok Fazla Koymuyor Açıkcası..

Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Octavia, Elegance..

İleti Henien » 23 Mar 2010, 16:05

Benzin kesinlikle pahalı bunu inkar etmek mümkün değil, ama diğer yandan sabah trafikte içinde tek kişi olan o kadar çok araba var ki! Benzin bir bana mı pahalı diye düşünmeden edemiyorum. LPG'li günlerimi özlüyorum :(((
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti delidolu » 23 Mar 2010, 16:16

kel alaka olacak da malum havalar ısındı ya canım da gebe kadınlar gibi "çağla" çekli yaw :)))
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti xex » 23 Mar 2010, 17:13

Benimde canım ekşi erik çekti:)Tongue
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti Mithath » 23 Mar 2010, 17:59

Daha Dün Hastaneden Taburcu Olan Kuzenime Aldım 100 Gr Erik 25 Lira Arakdaş Ya tapantepeli Sen Biraz daha bekle Derim :)) Çağla Değilde Bademler Çıkmış :)
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti xex » 23 Mar 2010, 20:19

:)
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti octaviaman » 23 Mar 2010, 23:27

:)))))))))
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti AhmetH » 23 Mar 2010, 23:46

çağla ne  badem  ne Smile

ben  izmirliyim  yanımda  bizim  çağla  badem dediğimiz erikten önce  çıkan yeşil  şeyden  1 kilo  var

tuza  banıp kütür  kütür  yiyorum  valla LOL
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti Mithath » 24 Mar 2010, 00:27

[quote="AhmetH"]çağla ne  badem  ne Smile

ben  izmirliyim  yanımda  bizim  çağla  badem dediğimiz erikten önce  çıkan yeşil  şeyden  1 kilo  var

tuza  banıp kütür  kütür  yiyorum  valla LOL

[/QUOTE]

Oh Maşallah Afiyet Olsun:) Çağla Kayısının Olmamış (Yeşilken) Hali.. Badem İse Bademdir O Dediğinden :)) Bizde Böyle Bilinir.. Neyse Konuda Nereden Nereye Geldi..

Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 24 Mar 2010, 02:44

Çok şükür kavalar ısındı da ısınmasına; bizim Fabia nın sağ cam mekanızması da sıcakla birlikte geçen seneki gibi başladı gıcırdamaya.
__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti Mithath » 25 Mar 2010, 16:09

skodaizm yazdı: Çok şükür kavalar ısındı da ısınmasına; bizim Fabia nın sağ cam mekanızması da sıcakla birlikte geçen seneki gibi başladı gıcırdamaya.
__Hakan Ün__

Benim Sol Ön Camda Açılıp Kapanırken Çatır Çutur Ediyo Bazen Sıkışır Gibi Oluyopr zor Kalkıyomus Gibi :S
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 25 Mar 2010, 18:17

Cam ve kapı fitillerine,kapı kilitlerine yağlı sprey sıktırın.Birde kışa girerken sıktırırsınız.Misler gibi olur.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti iceman70 » 26 Mar 2010, 00:23

2.65 lerde gezdik diye şükür diyosan ne diyim ben size.. Demekki amerikada olsanız arabadan inmeyeceksiniz.Hiç bir siyasi partiyi savunmuyorum yanlış anlamayın.Ama bu hükümet bize çay kaşığı ile verip kepçe ile aldıkca ben karşıyım.Arabam evimin önünde yatıyor neredeyse hiç kullanmaz oldum şikayet etmektede çok samimiyim ama tabi sizin tuzunuz kurudur ona bişey diyemem.Bu arada gelişmekte olan bir ülkeyiz herkes bunu biliyor biz yıllardır gelişmekte olan bir ülkeyiz hatta bu kaynaklar başka ülkelerde olsa neler olurdu tahmin edemiyorum.Bakalım petrol rezervleri bitince bor minarellerindende kalkınamazsak bi daha bu ülke kalkınamaz :)
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 26 Mar 2010, 01:06

Yazılanı iyi anlamak lazım.İşi siyasete çekmemek lazım.şimdikine gösterilen hassasiyeti öncekine de göstermek lazım.nankörlük de yapmamak lazım.Yalakalıkda yapmamak lazım.Sermaye düşmanlığı da yapmamak lazım.Bilip bilmeden insanları tuzu kuru ilan etmemek lazım.memleketin halini sadece ben bilirim dememek lazım......................
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti iceman70 » 26 Mar 2010, 09:36

Güzel ağbicim 3.78 den yakıt alıpta pahalı gelmiyorsa bana göre o kişinin tuzu kurudur.Şimdi eğriye eğri doğruya doğru yukarıda Allah var baştakilerin şuanki akar yakıt fiyatlandırması çok mu doğru ?? Lütfen at gözlüğü ile bakmayı bırakalım.Benim derdim bu halkın ezilmesine sömürülmesine karşı çıkmak başka hiçbirşey değil.yiğidi öldür hakkını yeme bu söz her zaman benim için en önemli sözlerden biridir fakat bu iktidarın yaptığı hiç birşey olmadığı için bu sözü kullanamıyorum.O kadar yerin özelleştirme parasını ben alsam sokakları altın kaplama yaptırırdım heralde ki karamanda yılllardır köstebek yuvası gibi asfalt var.Sağolsun eski başkan tokiden daireleri vs vs bir sürü malı götürecem diye yollara hiç bakmadı.(Başkan Akp'den di).Neyse bir daha yazmıyacam bu konu hakkında nasıl olsa çoğu destekci at gözlüğü takmış kulaklarını tıkamış geçenlerde çıkan millet vekili gibi tövbe haşa peygamber gibi adam gözüyle bakıyor.. (Ayrıca 20 yaşında bir gencim Allaha şükür yalakalıkla hiç bir işim olmaz.Zaten oy bile kullanmadım bügüne kadar ki yalakalık yapsam.Neyse kim yalaka kim yalaka değil gözüküyor zaten :)) )
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti Mithath » 26 Mar 2010, 10:41

Bak Kardeşim Biz zaten Benzin Ucuz Demedik Dikkat Edersen, Daha Pahalı Olmadığına Şükretmek Gerek.. Atgözlüğü Taktığımızı İddaa Ediyosun.. Alınmıyorum.. İşi Siyasete Dökmeyide İstemiyorum Sonuçta herkesin Görüşü ayrı Ve Kendinedir.. Ha Bu Arada Tuzum Kuru Olmuş Olsaydı Sabahları İşe Giderken Toplu Taşıma Araçları Değilde Bizzat Kendi Aracımı Kullanırdım Bir Çok İnsanın Yaptığı Gibi.. İyi Valla Bende Şikayet Edeyim '' Ya Tuvalete Gidemiyorum nedir Bu Benzin Parası'' Ellerinden Gelse Yakında İnsanlarımız böyle Yapacak.. Zaten Toplumca bi Sıkıntı Var Şükretmeyi Bilmiyoruz.. Hep İyisi Hep İyisi İkinci Olarak Daha Kötüsünü Görmüyoruz Zaten..

Evet Sana Göre Hükümet bişey Yapmamış, Oda Senin Takmış Olduğun Bi Atgözlüğü Diyelim.. Görmek İstesen Herşey Ortada zaten Ama görmek İstemiyorsun Sorun Orada..
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

İleti grey_wolf » 26 Mar 2010, 10:47

Mithath yazdı:Bak Kardeşim Biz zaten Benzin Ucuz Demedik Dikkat Edersen, Daha Pahalı Olmadığına Şükretmek Gerek.. Atgözlüğü Taktığımızı İddaa Ediyosun.. Alınmıyorum.. İşi Siyasete Dökmeyide İstemiyorum Sonuçta herkesin Görüşü ayrı Ve Kendinedir.. Ha Bu Arada Tuzum Kuru Olmuş Olsaydı Sabahları İşe Giderken Toplu Taşıma Araçları Değilde Bizzat Kendi Aracımı Kullanırdım Bir Çok İnsanın Yaptığı Gibi.. İyi Valla Bende Şikayet Edeyim '' Ya Tuvalete Gidemiyorum nedir Bu Benzin Parası'' Ellerinden Gelse Yakında İnsanlarımız böyle Yapacak.. Zaten Toplumca bi Sıkıntı Var Şükretmeyi Bilmiyoruz.. Hep İyisi Hep İyisi İkinci Olarak Gelipte kötüsü bulmuyor Zaten Bizim..

Evet Sana Göre Hükümet bişey Yapmamış, Oda Senin Takmış Olduğun Bi Atgözlüğü Diyelim.. Görmek İstesen Herşey Ortada zaten Ama görmek İstemiyorsun Sorun Orada..

dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz. hangi hükümetten bahsediyorsun güzel kardeşim. ha diyebilirsin bunlarmı yaptı diye. hepsini yapmamış olabilirler. ama düzeltme imkanları var. 2 dönemdir iktidardalar bu vergileri azaltabilrilerdi. hepimiz çok iyi biliyoruz ki en iyi vergi garibandan alınır.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti Mithath » 26 Mar 2010, 10:58

grey_wolf yazdı:
Mithath yazdı:Bak Kardeşim Biz zaten Benzin Ucuz Demedik Dikkat Edersen, Daha Pahalı Olmadığına Şükretmek Gerek.. Atgözlüğü Taktığımızı İddaa Ediyosun.. Alınmıyorum.. İşi Siyasete Dökmeyide İstemiyorum Sonuçta herkesin Görüşü ayrı Ve Kendinedir.. Ha Bu Arada Tuzum Kuru Olmuş Olsaydı Sabahları İşe Giderken Toplu Taşıma Araçları Değilde Bizzat Kendi Aracımı Kullanırdım Bir Çok İnsanın Yaptığı Gibi.. İyi Valla Bende Şikayet Edeyim '' Ya Tuvalete Gidemiyorum nedir Bu Benzin Parası'' Ellerinden Gelse Yakında İnsanlarımız böyle Yapacak.. Zaten Toplumca bi Sıkıntı Var Şükretmeyi Bilmiyoruz.. Hep İyisi Hep İyisi İkinci Olarak Gelipte kötüsü bulmuyor Zaten Bizim..

dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz. hangi hükümetten bahsediyorsun güzel kardeşim. ha diyebilirsin bunlarmı yaptı diye. hepsini yapmamış olabilirler. ama düzeltme imkanları var. 2 dönemdir iktidardalar bu vergileri azaltabilrilerdi. hepimiz çok iyi biliyoruz ki en iyi vergi garibandan alınır.

Bak yineliyorum tekrar, demedim ki benzini ucuz kullanıyoruz ama bunca zaman toparmak kolay bişey değil.. En iyi vergide garibandan değil tüm T.C. vatandaşından alınır.. Biz Devrim arabalarını bitirmiş Adnan Menderes'leri asmış bi milletiz arkadaşlar.. Bu şekilde felaket tellallığı yaparakta halen devam ettiriyoruz bunu.. Petrol rezervlerimizin kullanıldığını iddaa etmiş arakdaşımız, alakası yok rezervler aranmaya yeni başlandı onu yapanda kendimiziz kimsenin sömürgesinede girdiğimiz yok Allah'a şükür.. Benim altımda binecek aracım varsa ben gariban değilim.. Garibanlığa bakış açınız ne onuda çözemedim.. Sen gariban ben gariban kim o zaman karnı doyan? şükür edelim biraz ya..
Kullanıcı avatarı
Mithath
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir