K&N 57i Air Intake SKODA Fabia

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

K&N 57i Air Intake SKODA Fabia

İleti xex » 27 Mar 2010, 13:58

K&N 57i Air Intake 03 04 05 06 SKODA Fabia 57-0612 hava filtresi almayı düşünüyorum:D

Skoda Fabia 2001 Model 101 BG.
Herkez tavsiye ediyor alırsam inşallah memnun kalırım.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390169573356&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWNX%3AIT

Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti xex » 27 Mar 2010, 14:02

Ayrıca diyeceksiniz arabayı satışa verdiniz ama filtremi araştırıyorsunuz diye:D
İlginç biriyimdir ben bigünüm bir günüme tutmaz hemen fikir değiştiririm.
Siz söylemeden ben kendim söyleyim dedim.:lol:
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilker_617 » 27 Mar 2010, 14:05

K&N güzel de herkes vermez o kdar parayı . . .Kimisi de der sonuçta 30tl ye de filtre war aynı işi görüyor. . .

ilker_617
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FABİA 1.2HTP 2005

İleti onurhan2006 » 27 Mar 2010, 14:33

k&n havafilterileri nasıl performans verir bilmiyorum ama simota marka olanlar gerçekten harika
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti xex » 31 Mar 2010, 11:10

Filtreyi yurtdşından aldım.
Ayrıca ürünü usta arkadaşlara danışarak aldım.
Standart ucuz açık hava filtrelerin tozu tam filtre etmediğini ve motora zamanla zarar verdiğini söylüyor.

K & N 57i SERİSİ PERFORMANS HAVA İNDÜKSİYON GİRİŞ KIT
You feel Horsepower!

49 Devlet Yasal kirliliği Kaliforniya araçların kontrollü kullanım (değil)
HP ve İvme arttırmak için tasarlanmıştır
Özel tasarlanmış Araç Design
Kolay yükleme, 90 dakika veya daha az Genellikle!
100.000 Miles sürer kadar önce Servisi (sürüş koşullarına bağlı olarak gereklidir)
Milyon Mile Sınırlı Garanti
Yerini OEM Filtre ve Hava Kutu
Hava filtresi Yıkanabilir ve Yeniden
Eserler Özgün Donanım Üreticisi Bilgisayar Sistemleri ile
Horsepower YOU CAN FEEL
Kitleri, zaman cıvata tüm K & N olduğu gibi-bir 57i giriş üzerinde, sen fark size araç sürücüsü yakın zaman fark edeceksiniz. K & N 57i General Ben Intake Kitleri harika bir yoldur ve birçok durumda hava akımı ve motor performansını en üst düzeye çıkarmak için tek yoldur. Onlar fabrika hava kutusunu hem Yüksek Akış hava filtresi teknoloji ve daha büyük bir hava filtresi boyutu sağlayarak yerini alacak. Bu kazanan kombinasyon beygir gücü artacak ve çok büyük bir ses.

Break Out FABRİKA HAVA kutusunun
57i Serisi Intake Kitleri özellikle her biri farklı araç için tasarlanmıştır ve bu fabrika hava kutusu ile birlikte boyutu engellenmesi araç ücretsiz olacaktır. Bu ekonomik araç kitleri özellikleri ve sağlanan boşluğa başlık altında tabanlı farklı formlarda çeşitli alabilir. Her kit devir aralığı boyunca güç sağlamak için tasarlanmıştır. Gen Ben ekledi hava akımı bir büyük boy hava filtresi kısıtlayıcı fabrika hava kutusundan çıktı .. tarafından sağlanan yararlanmak's
TECH TALK
Bu kitleri fabrikada kutudan konik veya yuvarlak Yüksek Akış Hava Filtresi büyük bir boyut açık hava vererek motor hava getirmek. Bu açık hava hava filtreleri K & N O / her zaman fabrika hava kutusunun boyutu ile sınırlıdır E yedek filtre daha düşük kısıtlama bile daha fazla hava akımı sağlayan ve ekstra yüzey alanı. (En fazla 100.000 mil) gereklidir büyük hava filtresi de yakalar ve kir bir temizlemeden önce ömrünü artan tutar. Filtre sonra ya doğrudan motor karbüratör veya throttle body veya dolaylı olarak bir tüp montaj filtresinden motora çalışan aracılığı ile bağlanır. Tüm adaptörler naylon çelik, alüminyum, silikon veya takviye gibi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış ve uzun ömür sağlar.
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir