Bu hasar ne derece önemlidir?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu hasar ne derece önemlidir?

İleti lostar58 » 06 Nis 2010, 13:19

hasar o kadarda abartılı bir hasar değil bu normal birşey izahı kolay elinizde resmide var zaten kapı için ise çamurluğu çektirince yerine oturur araba gayet ii bence allah daha kötüsünden korusun

lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti quickcan » 06 Nis 2010, 14:54

kç km hızlı oldu bu kaza bu arada üstten düşmüş diyen biri vardı dolmuş yüksek olunca malesef böyle görünüyo.. geçmiş olsun sizde bişey yokya bunlar normal durumlar olabilir..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti jamesdean » 06 Nis 2010, 17:24

Geçmiş olsun,
Aracın en zayıf yerinden vurmuşsun...Hemde transitin şase ucuna..
Hususi bir arabaya vursaydın bu şekilde en fazla tampon çatlardı. Kazada da şansın olacak. Bana kırmızıda sol yanımdan çıkan bi murat 131 vurmuştu. Yukarıdan aşağıya 70-80 'le inerken onun hızı 10 km falandı. Öyle bir ses çıktı ki aracın sedan kasası koptu sandım. İndik arkadaşla kazayı yaptığımız yeri bulamadık :) biraz tinerle hiçbişey kalmadı. Muratı ara ki bulasın....
Bir de Bursa-Ankara asfaltında 3 araç birbirine girmişti. Trafik yavaşladı haliyle araçları inceleme fırsatım oldu. Aradaki araca hem önden hem arkadan vurulmasına rağmen sapasağlamdı. Diğer araçların ne tamponu ne stopu ne farı kalmış...Aradaki araç Fabia idi ;)
tekrar geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti akt145 » 06 Nis 2010, 17:47

dostum geçmiş olsun allah daha beterinden saklasın aracının kapısı kapalı vaziyette güzelce önden ve yandan bi daha fotoğrafla satarken alıcıya derdini anlatırsın ama satmaya kalktığın zaman göreceksin ki arabana sanki takla atmış muamelesi yapacaklar bizim insanınmız böle yapacak bişi yok ne yazık ki kafana takma fazla sen hiç bişi olmaz.....
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 06 Nis 2010, 23:10

skodaizm yazdı: kapı kasası üsten aralık kalmış. İyi bir işçilikle düzeltilmişse problem yok. Yoksa ses yapar.

Satış sırasında bunu anlatırsanız, alıcı da inceleyip onaylarsa bir problem çıkmaz. Açıkcası başka bir sorunu yoksa dürüstçe bunu belirtirseniz ben alıcı olsam pek sorun etmem.

__Hakan Ün__

arkadaşa katılıyorum, kapı kasasına gelince foto kapı açık çekilmiş gibi görünüyor...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti cineration » 08 Nis 2010, 12:20

arabayı yaptırmış olsan bile değerinin altında satabilirsin
eğer fotoğrafı göstermezsen daha yüksek fiyata satman mümkün
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti tunsew » 08 Nis 2010, 19:09

Allah hepimizi kazalardan sakınsın. Fabianın sağlamlığı ise pek çok akranına göre gerçekten iyi. Bu kaza fabia açısından talihsiz bir tokuşturma oldu. Hem transitin demirine tam köşesinden saplandı, hem de fren yükü öne topladı ama neyseki ne bende ne de arabada kalıcı bir iz bırakmadı. Değer kaybınıda aslında takmıyorum, fikirlerinizle düşüncemi şekillendirmek ve yaygın yanlış yargıların durumunu merak ettim.
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti hakanerdogan » 09 Nis 2010, 06:59

Bu hasar maalesef aracı değerinde-ederinde satmanıza ciddi engeldir. Alacak olan kişi olsam hani o gözle bakarak, empati yaparak konuşuyorum.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir