fabia tabla burcu değişimi için

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia tabla burcu değişimi için

İleti mbarman » 12 Nis 2010, 14:04

arkadaşlar trakya yada istanbulda fabia tabla burçları değişimi için önerebileceğiniz işçiliğine güvendiğiniz özel servis lazım. ayrıca yaklaşık maliyet bilgisi geçerseniz seviinirim

ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti lazianke » 12 Nis 2010, 14:19

ben parsan oto dan siparişle 30 tl ye burçları aldım, rot balans ayarı dahil toplam 80 tl ye hallettiler.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti mbarman » 12 Nis 2010, 19:55

hocam teşekkürler
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

İleti grey_wolf » 12 Nis 2010, 20:49

mbarman yazdı:arkadaşlar trakya yada istanbulda fabia tabla burçları değişimi için önerebileceğiniz işçiliğine güvendiğiniz özel servis lazım. ayrıca yaklaşık maliyet bilgisi geçerseniz seviinirim

istanbul haramiderede ONUR servis var . çok temiz iş yaparlar ben orda değiştridim tabla burçlarını. garç gurç ötüyordu. birde rot balans yaptırıncı fıstık oldu. sanada tavsiye ederim. teki 30 tl diye hatırlıyorum. ikisini değiştirsen işçilik felan en fazla 100 tl tutar

ama gideceksen haber ver ben arayıp konuşayım öyle git.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti mbarman » 12 Nis 2010, 20:55

grey_wolf yazdı:
mbarman yazdı:arkadaşlar trakya yada istanbulda fabia tabla burçları değişimi için önerebileceğiniz işçiliğine güvendiğiniz özel servis lazım. ayrıca yaklaşık maliyet bilgisi geçerseniz seviinirim

istanbul haramiderede ONUR servis var . çok temiz iş yaparlar ben orda değiştridim tabla burçlarını. garç gurç ötüyordu. birde rot balans yaptırıncı fıstık oldu. sanada tavsiye ederim. teki 30 tl diye hatırlıyorum. ikisini değiştirsen işçilik felan en fazla 100 tl tutar

ama gideceksen haber ver ben arayıp konuşayım öyle git.

erol parsan oto hakandan fiyat aldım. burçlar ve fişekler 40 tl gerekirse parçayı alırım. yada onurda varsa parça hepsini orada halledebilirim bir fiyat sor bakalım zahmet olmazsa
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir