YAN SANAYİ NE KADAR GÜVENLİ SİZCE?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YAN SANAYİ NE KADAR GÜVENLİ SİZCE?

İleti diseqc » 17 Nis 2010, 07:26

caglarkrbyk yazdı:
diseqc yazdı:rot başını orj ala gerisi yan sanayi olsada olur ben eski passatın tüm ön düzeni yan sanayi yaptırmıştım orjnali 1000 tl civarı tutuyordu 550 ye yan sanayi taktık satana kadarda öyle kullandım hiç sorun çıkarmamıştı o takımlarla yaklaşık 50.000 km yol yapmıştı öylede satıldı..

neden passat satıp fabia aldınız merak ettim :)

o araba babamındı ben kullanıyordum ankarada yaşadığımızdan sorun olmuyordu sonra ben rizeye taşındım arabayı aldım buraya geldim bu seferde babam sıkıntıya düştü sonra passatı sattık babama başka bir araba aldık e benim bütçede sınırlı o ara bi citröen aldım pek sarmadı onuda sattım fabiadanda öteye gececek bütcem yoktu zira rizede doğanlara reno 9 lara 12 -14 bin tl para istiyorlar yabancı plakada almak istemedim bu denk geldi şimdilik memnunum arac güzel, olmadı seneye satarım dizel alırım.

Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti jamesdean » 19 Nis 2010, 10:12

H.sonu sol rot kolunu ve rot başını ve sağ telerlek körüğünü Skoda Parçacısından toplam 50 TL 'ye aldım. 20 TL de rot-balansı yapıldı. 500 KM yol yaptım. Bir sorun yok Allahaşükür. Sağ aks kafası için hafif boşluk var gibi ama körük takılıp yağlandığı zaman düzelebilir dediler...
Umarım sorun çıkarmaz, yorumlarıyla yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti driver112 » 19 Nis 2010, 10:58

ben denedim. özellikle yan sanayi aks körükleri çok adi bir malzemeden yapılmış. altı ay gitmedi tekrar değiştirdim.aks kafası ve rot başlarından bir sorun yok şimdilik. ayrıca aks kafasının sekmanına dikkat et, kalın geliyor usta takamıyor.
driver112
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: felicia

İleti bolulu » 22 Nis 2010, 18:59

KESİNLİKLE ORJİNAL
1.4 mpi comfort 68 hp 2001 lpg'li
bolulu
CLASSIC
CLASSIC

İleti hdoner » 22 Nis 2010, 19:11

De hangi yan sanayi?
çin den ithal ürünlerin bile çok çeşitli kalitede yan sanayisi var.Hatta marka bile üretiyolar.Benim görüşüm Orjinalden şaşmamak gerekiyor çünkü taklitten daolayı dava açılmasın diye milim farklarla ürtiliyor ve hiç bir zaman orjinalle aynı kalite de ve ölçüde olmuyor.Bu sebepten Orjinalden şaşmamak gerekir diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir