kasko

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kasko

İleti saner » 22 May 2007, 19:41

[quote="emirkaansbp"]saner hocam kınıyorum seniSmile anadoludan en ucuz yaptıran senmişsin... bide kazıklandım mı diosun... ben 1200ytlye yaptırmıştım (hasarsızlık indirimi olmadan)...EmbarrassedYing%20Yang gerçi kaskoyu yaptırdıktan 5 gün sonrada kaza yapmıştım....[/QUOTE]

valla emir utandım bende... kasko bedeli 19.000 ytl benim. sasırdım cidden...

saner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 22 May 2007, 20:42

[quote="?"]Ankara Sigorta'ya sormadan poliçe almayın fiyatları bence gayet uygun. Bendeki 2000 model cordoba'ya bilindik diğer sigorta şirketleri 1.000-1.500 YTL fiyat veriyorlar Ankara Sigorta daha kapsamlı bir paketi 700YTL civarında yapıyor. [/QUOTE]
peki aynı yeminatları sağlıyorlar mı?
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti ahmetva » 24 May 2007, 22:33

fiyatları belirleyen limitler ve hizmetlerdir zaten...  anadolu-aksigorta tavsiye ederim. Axa oyak bir arkadaşı1,5 ay süründürdü...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mehmetbrzn » 29 May 2007, 13:49

Arkadaslar ben Güneş Sigorta acentesiyim.bende 2005 model 1,2 fabia Class HB var.kasko ücretlerinizi msn den bana sorabilirsiniz.en uygun ve en kolay taksit imkanı sizlere sunulacaktır.Skodacı olarak sizlere kasko ücretinde super indirimler bekliyor.

Güneş Sigorta Acentesi
mehmetbrzn
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 29 May 2007, 15:31

[quote="mehmetbrzn"]Arkadaslar ben Güneş Sigorta acentesiyim.bende 2005 model 1,2 fabia Class HB var.kasko ücretlerinizi msn den bana sorabilirsiniz.en uygun ve en kolay taksit imkanı sizlere sunulacaktır.Skodacı olarak sizlere kasko ücretinde super indirimler bekliyor.

Güneş Sigorta Acentesi
[/QUOTE]

Angry Hayyydaaa bu site tam satış hizmeti veren reklam bünyesinde olanlarla doldu..!!

AngryGelen giden yok parçacı yok bilmem ne nedir bu yahu REKLAMLARI mı izliyoz nedir??

Kim el atçak bu REKLAMA..???????
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti umutkubat » 29 May 2007, 15:42

aynen katılıyorumAngry

umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti yonetici » 29 May 2007, 15:48

Üyelerin yararına olabilecek reklamları görmemezlikten gelmek bilinçli olarak sergilediğim bir tutum. Piyasadaki fiyatlar ortadadır ufak bir araştırma ile bu arkadaşımızın gerçekten avantajlı bir fiyat sunup sunmadığını kasko yaptırmayı düşünen üyelerimiz anlayabilir. Gerçekten bir avantaj sağlanıyor ise buda www.skodam.com 'un ziyaretçilerine bir faydasıdır.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti m.ünal » 29 May 2007, 15:52

2006 sedan fabia ambiante için 21600 ytl üzerinden en ucuz güneş sigortaya 630 ak sigortaya 640 ytl ye geçen yılın hasarsızlık indirimi dahilinde  yaptırabiliyorum.
m.ünal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 29 May 2007, 18:42

Daha öncede söyledim ben piyasadaki adı duyulmuş güvenilir sigorta şirketlerine sorduğumda kendi arabama en uygun Ray Sigorta 1.000 YTL fiyat verdi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankara Sigorta'dan 680 YTL gibi bir fiyatla daha kapsamlı bir sigorta yaptırdım. Arkadaş tavsiyesi dediysem sadece Ankara Sigortayı ismen önerdi beni acenteye falan yollamadı ben normal diğer firmalara nasıl gidip sorduysam aynen gittim öyle sordum. Üstelik hiçbir hasarsızlık indirimim falanda yoktu.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti BURCUS » 29 May 2007, 18:51

Merhabalar,
Ak sigorta ya

2005 fabia 1.2 yi nisanda 514 ytl ye yeniledim hasarsızlık indirimi dahil.

araç bedeli  14.000  ten yaptılar , ihtiyari mali mesuliyet 20.000 den
BURCUS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 29 May 2007, 19:38

[quote="10Y@ĞMUR"][quote="mehmetbrzn"]Arkadaslar ben Güneş Sigorta acentesiyim.bende 2005 model 1,2 fabia Class HB var.kasko ücretlerinizi msn den bana sorabilirsiniz.en uygun ve en kolay taksit imkanı sizlere sunulacaktır.Skodacı olarak sizlere kasko ücretinde super indirimler bekliyor.

Güneş Sigorta Acentesi
[/QUOTE]

Angry Hayyydaaa bu site tam satış hizmeti veren reklam bünyesinde olanlarla doldu..!!

AngryGelen giden yok parçacı yok bilmem ne nedir bu yahu REKLAMLARI mı izliyoz nedir??

[/QUOTE]

zorunuza giden ne onu anlamadım LOL
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 29 May 2007, 19:46

[quote="emirkaansbp"]ABİ SİGORTADAN EXPER İLE İLGİLİ BİR SORUN ÇIKMAZ AMA NASIL DEMELİYİM pirimlerini düşük yazaarlar, kaza  yaparsan(allah göstermesin) ve hasarın çok olursa sigorta da belirtilen pirim bu hasara yetmez ve mağdur durumda kalabilirsin. birazını sigorta birazını cepten ödersin hasarın... şahsen ben internetten, telefondan vb şekilde sigorta yaptıramam....güvenemem yani .   parayı yoldan toplamıyorum abi.. gözümle görcem....LOLLOL
[/QUOTE]

böyle bir olay yok. primi düşük yazmalarının ne gibi sakıncası var, teminatları düşük yazmasınlar Tongue herşey net... kolaylık varken uğraşmak neden... servis değil ki bu gözünle göresin arkadaşım... poliçe sonuçta...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 30 May 2007, 14:50

[quote="ahmetva"][quote="10Y@ĞMUR"][quote="mehmetbrzn"]Arkadaslar ben Güneş Sigorta acentesiyim.bende 2005 model 1,2 fabia Class HB var.kasko ücretlerinizi msn den bana sorabilirsiniz.en uygun ve en kolay taksit imkanı sizlere sunulacaktır.Skodacı olarak sizlere kasko ücretinde super indirimler bekliyor.

Güneş Sigorta Acentesi
[/QUOTE]

[/QUOTE]

zorunuza giden ne onu anlamadım LOL

Big%20smileLOLBig%20smileReklam yassak hemşerim sadece yöneticinin reklama uygun gördüğü sponsorlar  serbest..!!
[/QUOTE]
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti BURCUS » 30 May 2007, 15:39

yani bir indirim , yada kampanyayı direk foruma atmadan önce özelden site yöneticisine mi göndermeliyiz ?
BURCUS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 30 May 2007, 16:41

[quote="BURCUS"]
yani bir indirim , yada kampanyayı direk foruma atmadan önce özelden site yöneticisine mi göndermeliyiz ?
[/QUOTE]

Ben böyle bir uygulama yapmıyorum. Arkadaşlarımızın reklam konusunda söyledikleri diğer forumlardaki yaygın uygulama ve alışkanlıklardan kaynaklanıyor. Siteyi seri ilan servisine çevirmeyecek ölçüde Skoda sahiplerinin yararına olabilecek bilgiler verilebilir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir