Aracımı Satıyorum 43.000 km

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracımı Satıyorum 43.000 km

İleti zurna1788 » 30 Nis 2010, 13:53

o zaman jantlarınız alınmış...

Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti teknokrat » 30 Nis 2010, 14:20

Teşekkürler.
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mahir adanır
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia 1.4 special

İleti onurhan2006 » 30 Nis 2010, 16:27

mukemmel bir araba inanın ekonomik olarak sıkıntı içerisinde olmasam hemen el tutuşurdum sizinle ama malesef durumlar umarım en kısa zamanda yeni sahibini bulur hayırlı satışlar :)
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti teknokrat » 30 Nis 2010, 16:57

onurhan2006 yazdı:mukemmel bir araba inanın ekonomik olarak sıkıntı içerisinde olmasam hemen el tutuşurdum sizinle ama malesef durumlar umarım en kısa zamanda yeni sahibini bulur hayırlı satışlar :)

Çok teşekkür ederim. Aslında bu site üyelerinden birine aracı satsam gönlüm daha bir ferah olacak. Çünkü bu sitedeki alıcı skoda kalitesini ve sürüş zevkini bilerek skodaya biniyor.
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

İleti akt145 » 30 Nis 2010, 17:05

Hemşerim 7 ay önce neredeydin inan ki şuan benim fabiamı satsam senin arabanı alırım
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti teknokrat » 30 Nis 2010, 17:22

Hayırlısı olsun hocam, Daha iyisi nasip olur inşallah. Bizim araç da kime nasip olursa güle güle binsin.
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozanakif » 30 Nis 2010, 17:44

Hocam arabanız güzel gözüküyor.Bir arkadaş böyle bir araç arıyor ama bugün üye olmanız ve hemen satış ilanı vermeniz beni biraz araç konusunda tedirgin ediyor doğrusu.Daha önce üye olmuş olsaydınız ben mesajlarınızdan şunları öğrenebilirdim arabaya hiç baktırmadan;
1-Aracınızı tanıyormusunuz?
2-Aracınızı nasıl kullanıyorsunuz(sportif veya sakin sürüş)?
3-Aracınızda ufak bir ses olduğunda dahi çözüm yolu arıyormusunuz?
4-Bakımları konusunda hassas mısınız?
Üyeliğiniz yeni olduğundan yukarıda sıraladığım konular hakkında hiçbir fikrim yok.Yani sizi bu durumda bildiğim bir skodam forum üyesi olarak değerlendiremiyorum.
Karanlığa küfredeceğine,bir mum yak.
Kullanıcı avatarı
ozanakif
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ozan AKİFOĞLU
Nereden: Erzurum
Arabanız: 2004 TDI Fabia

İleti Henien » 30 Nis 2010, 19:11

ozanakif yazdı:Hocam arabanız güzel gözüküyor.Bir arkadaş böyle bir araç arıyor ama bugün üye olmanız ve hemen satış ilanı vermeniz beni biraz araç konusunda tedirgin ediyor doğrusu.Daha önce üye olmuş olsaydınız ben mesajlarınızdan şunları öğrenebilirdim arabaya hiç baktırmadan;
Üyeliğiniz yeni olduğundan yukarıda sıraladığım konular hakkında hiçbir fikrim yok.Yani sizi bu durumda bildiğim bir skodam forum üyesi olarak değerlendiremiyorum.

+ 1

Çok aktif olmasam da, fabiamı alıp da eve gelince ilk yaptığım iş foruma üye olmaktı.

Ama satılan fabia da çok hoşuma gitti. Benim 1.2 'yi değerinden verebilsem ciddi ciddi satın almayı düşünürdüm.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti can.tasan » 30 Nis 2010, 19:25

Beni de Toki firsati icin satiyorum paraya ihtiyacim var demenize ragmen ilanda takas dusundugunuzu soylemeniz kuskulandiriyor acikcasi...
Iyi satislar...
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti y.emre » 30 Nis 2010, 19:46

11 bin TL ye kadar takas düşünürüm demişsiniz.. aracnızada 14 900 istiyorsunuz
yaklaşık 4 bin tl için mi arabanızı satıyorsunuz ??
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti teknokrat » 30 Nis 2010, 22:14

Henien yazdı:
ozanakif yazdı:Hocam arabanız güzel gözüküyor.Bir arkadaş böyle bir araç arıyor ama bugün üye olmanız ve hemen satış ilanı vermeniz beni biraz araç konusunda tedirgin ediyor doğrusu.Daha önce üye olmuş olsaydınız ben mesajlarınızdan şunları öğrenebilirdim arabaya hiç baktırmadan;

+ 1

Çok aktif olmasam da, fabiamı alıp da eve gelince ilk yaptığım iş foruma üye olmaktı.

Ama satılan fabia da çok hoşuma gitti. Benim 1.2 'yi değerinden verebilsem ciddi ciddi satın almayı düşünürdüm.

Arkadaşlar siteye iki yıl önce arabamı alacağım hafta üye oldum. Fabia hakkında bir çok şeyi bu siteden öğrendim. Fabyamı aldıktan sonraki iki ay kadar siteyi sıkı takip ettim ama sonra ne fabyam sorun çıkarttı ne de ben siteye girdim açıkcası.... Bu gün ilanı neden skodam.com'a vermiyorum diye aklıma esince siteye gireyim dedim ama kullanıcı adım kabul edilmedi (ya da ben doğru hatırlayamadım) şifreni unutursan yeni şifre mail adresine geliyor ama kullanıcı adını unuttuysan malesef yenisi gelmiyor. Anlayacağınız bu siteye bir çoğunuzdan önce üye oldum. Neyse....
TOKİ meselesine gelince... TOKİ'den ev alanlar bilir önce peşinat yatırırsınız sonrada sözleşme imzalanırken damga vergisi vs. çıkar. Ben 30.000 lira peşinatı kredi olarak bankadan çekince zaten maddi açıdan kilitlenmiştim; üzerine bir de bu ıvır zıvırlar çıkınca benim fabya satlığa çıktı.... Türk filmi gibi oldu :) Arkadaşlar bana hayat hikayemi anlattırdınız... Almaya niyetlenen arkadaş buyursun arabayı istediği yere götürsün baktırsın kararı kendi versin. Beğenmezse de almasın, kimseyi kandırmak ya da aldatmak gibi bir niyetimiz yok zaten.
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

İleti teknokrat » 30 Nis 2010, 22:17

Bu arada takas meselesi hali hazırda 5.000 liraya sıkışmamdandır. Evde küçük çocuğu olan bilir her zaman altınızda kötü de olsa bir araba bulunması lazımdır. Amacım sadece takas olsaydı değerinde takas isterdim.
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozanakif » 30 Nis 2010, 23:38

Evet üşenmemiş film gibi anlatmışsınız :)Olabilir tabi ama sizde hak verirsiniz ki bugün üye olan birinin ilan vermesi garip oluyor.Bulunmayınca 2000 TL bile araç sattırabilir insana.
Bu forumun en sevdiğim yönlerinden biri de şu;
Konu ne olursa olsun olumlu-olumsuz her yönüyle sorgulanabilmesi.Hele konu 2. el araç olunca piyasa durumunu sizde bilirsiniz .Taklalı arabaya çizik dahi yok diyenler,250.000'i devirmiş şirket arabasını 50-60.000'e düşürüp memurdan diyenler,asit dökülmesinden dolayı komple boyalı diyenler :D
Umarım hakkınızda hayırlısı olur.
Karanlığa küfredeceğine,bir mum yak.
Kullanıcı avatarı
ozanakif
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ozan AKİFOĞLU
Nereden: Erzurum
Arabanız: 2004 TDI Fabia

İleti teknokrat » 01 May 2010, 11:35

Teşekkür ederim, hayırlısı olsun.
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 01 May 2010, 12:22

alsam mı acaba?
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti Henien » 02 May 2010, 10:39

lazianke yazdı:alsam mı acaba?

Önce bir servise götür, söylenenleri teyit et. Sonra da 1 dk bile düşünmeden al hocam ihtiyaç varsa. Maşallah pırıl pırıl görünüyor araba.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti lazianke » 02 May 2010, 10:48

mahir beyle tlf.da da görüştük çok samimi biri, aracının kusurlarını açıkça söyledi.
benim iki noktada tereddütüm var.

birincisi ben de 2004 tdi spc aracımı -ki üzerinde park sensörü ve hız sabitleme de vardı- değişen hiç yoktu, 4-5 parça boya vardı, 15000 e sattım. şimdi 14700 e bu fabiayı alırsam benim için e bariz faydası sedan oluşu olacaktır. yakıtı itibariyle tdi den fazla yakacağı kesin ve lpg şart o da en azından 1000 tl daha masraf demek. ama aracın 43 binde oluşu en büyük artısı.

ikincisi yaş itibariyle trigerinin değişmesi lazım. çünkü mahir bey değişim olup olmadığını bilmiyor.

üçüncüsü sedan bir araç için aşağıdaki seçenek daha iyi değil mi?
http://www.sahibinden.com/75000_km_d...XQQdisplayitem
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti teknokrat » 03 May 2010, 00:03

lazianke yazdı:mahir beyle tlf.da da görüştük çok samimi biri, aracının kusurlarını açıkça söyledi.
benim iki noktada tereddütüm var.

birincisi ben de 2004 tdi spc aracımı -ki üzerinde park sensörü ve hız sabitleme de vardı- değişen hiç yoktu, 4-5 parça boya vardı, 15000 e sattım. şimdi 14700 e bu fabiayı alırsam benim için e bariz faydası sedan oluşu olacaktır. yakıtı itibariyle tdi den fazla yakacağı kesin ve lpg şart o da en azından 1000 tl daha masraf demek. ama aracın 43 binde oluşu en büyük artısı.

ikincisi yaş itibariyle trigerinin değişmesi lazım. çünkü mahir bey değişim olup olmadığını bilmiyor.

üçüncüsü sedan bir araç için aşağıdaki seçenek daha iyi değil mi?
http://www.sahibinden.com/75000_km_d...XQQdisplayitem

Dün sabah KPDS sınavım vardı siteye pek bakamadım. Ömer Bey verdiğiniz linkteki araç satılmış sanırım sayfası açılmıyor. Herkes nasibiyle hem hal olur. Bakalım bizim araç kimin nasibi...
teknokrat
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir