BU KADINLARA EHLİYET VERENİN!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BU KADINLARA EHLİYET VERENİN!!

İleti murat11h1 » 01 May 2010, 14:49

yaw arkadaşım hepsini anladım da şu küfürlü konuşmayı anlamadım. Bu konuda bende sizinle hem fikirim. Kırmızı ışıkta makyaj tazeleyenleri mi ararsın vitesi nazik değiştirirken nazik davranacam diye şanzımanı indireni mi bu liste uzar gider tabi...

Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti WXW » 01 May 2010, 15:24

Cana gelecegine her zaman mala gelsin ancak kadınlar araba kullanmayı öğrenene kadar bizde mal kalmayacak. Gerçi bizim aramizdada çok afedersiniz "öküz" diye tabir ettigimiz adam sayisida az değil;)kendi hayatını ucuz görenler baskasininkinide öyle görüyor ya, bu ne akla ne de inanca zaten sığmıyor. Allah herkesi korusun, çoluğuna cocuğuna, sevdiklerine bagislasin.
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti akan-kan » 01 May 2010, 15:54

alpino yazdı:hakanın kazası eski arkadaşlar. yaptırdı tertemiz oldu hatta fabişi :)

fotoğrafta fark edilirse eğer yerde kar var.

Harun abi süper bir yorum gülerken yarıldım resmen bea..:lol:
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti hdoner » 01 May 2010, 20:02

akan-kan yazdı:
alpino yazdı:hakanın kazası eski arkadaşlar. yaptırdı tertemiz oldu hatta fabişi :)

fotoğrafta fark edilirse eğer yerde kar var.

Harun abi süper bir yorum gülerken yarıldım resmen bea..:lol:

Resme akşam vakti bakıyorum harbi kar var :) lcd ekran azizliğine uğradım öğlen epey güneş yansıyordu kaldırım gibi gördüm valla .Yoksa palandökende olduğunu sanmadım :D
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 01 May 2010, 20:04

Ama yolda kar neyin yoktu 180 derece yanı verirken ciyak ciyak ötüyordu lastikler, kıçım havada kafam sütunda idi sağ ayağmda freni arıyordu havalarda :p
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hdoner » 01 May 2010, 20:23

Arka sol kapıdaki arkadaş iyi paniklemiştir ha :)
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 01 May 2010, 20:25

hdoner yazdı:Arka sol kapıdaki arkadaş iyi paniklemiştir ha :)

Yoo gayet sakindi, aynen oturuyorlardı :)

Sol önde oturan arkadaş kalçayı beli kapıya vurdu biraz rahatsızlığı vardı ama ciddi değildi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hdoner » 01 May 2010, 20:30

Arabayı sen kullanmıyordun ozaman yada geçmiş olsun diyim
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 01 May 2010, 20:34

Sağ ön işte yaa :D
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hdoner » 01 May 2010, 20:37

:D
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Henien » 01 May 2010, 21:24

Bu başlığı devamlı canlı tutmak lazım.

:idea:Hatta bunu bir kampanya haline mi çevirsek? Mesela sabah ve akşam yoğun saatlerde bayan sürücüler trafiğe çıkamasın... :P
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti delidolu » 01 May 2010, 21:39

alpino yazdı:geçmiş olsun dostum.

ne yazık ki gerçekten iyi araba kullanan bayanlar azınlıkta. sebebi ise kadın beyninin 3 boyutlu uzamsal kavram konusunda biraz fakir (erkeklere göre bayağı :) ) oluşunda. kendisinin bulunduğu yerden aracının geri kalanının nerede olduğunu kestiremiyor.
geçenlerde bir alışveriş merkezinin kapalı otoparkında park yeri arıyorum. sütundan dolayı gelen arabayı geç gördüm. ama görür görmez durdum. direksiyonda bi bayan sürücü. o da otoparktan çıkacak.geç diye işaret ettim. biraz geç durduğum için sinirli sinirli bakıp elini kolunu sallaya sallaya bişeyler söyledi. lan zaten durmuşum. sana yol da vermişim. ayrıca ben durduktan sonra rahatça da önümden geçtin gittin. ne el kol sallıyosun. şeytan dedi kır önüne çıkamasın. in arabadan dedi. az bişi korksa yeter.

+1
çünkü o yetenek çeneye vurmuş.... :D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 01 May 2010, 21:43

Mesela ben ne kadar uğraştıysam o gün Özkan Abinin Octiye arkadan giremedim, yani AOÇ'da 150 yapıp yine beceremedim kaldırıma ve Octiye saç kılı aralığında yanaşıp durabilecek mesafeyi beyin hesaplamış, Engin Abi keza öyle hepimiz öyle, yani o gün o şartlarda Skoda buluşmasının katliama dönmesi gerekirdi ama olmadı yine beceremedik zira beyinde yok :D
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 01 May 2010, 21:56

YA ABİLER KADIN MİLLETİ ARABADAN ANLAMAAAAZZ GEÇEN BABAM YANIMDA GİDİYORUZ ÖNÜMDE Bİ TANE Q7 (AUDİ) GİDİYO BABAM GEMİYE BAK GEMİYE Dİ :D BİDE BEYAZDI ARABA HARBİ GEMİ GİBİYDİ BİZ YANINDA KAYIK GİBİ KALDIK :D NEYSE BEN ARKASINDAYIM HA BASACAK HA BASACAK YOK ARKADAŞ KAĞNIDAN FARKI YOK ULAN DEDİM ALTINDA Q7 VAR 40 TAN YUKARI ÇIKMIYI ADAM SONRA BAKTIM YOL BOŞALMIŞ SOLLAYIMDEDİM TAM YANINA Bİ GELDİM KADIN SÜRÜYO ULAN DEDİM ZATEN BAŞKA NE OLURDU KARININ ALTINDA Q7 VAR AMA ARABANIN MOTOR FITIK OLMUŞ GİTMİYO ZAVALLIM :D Bİ AN KORKTUM AMA SOLLARKEN ÜSTÜME DOĞRU FALAN GELİR DİE GEMİ GİBİ ARABA ALIR ALTINA VALLA :D NEYSE BASTIM GİTTİM MİLLET ARKADA KORNAYA BASIYO SONRA FARK AÇILDI UZAKLAŞTIM ZATEN :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti cnydn » 01 May 2010, 22:55

Valla ben de 6 sene evvel eski octimle bir bayanın kullandığı broadwaye arkadan vurmuştum. Kadının kararsızlığından.. Önümüzde belediye otobüsü durmuştu ..BEn de taaa arkalardan geliyorum..Bu da otobüsün arkasında.. Sola geçmek istiyo geçemiyo. Beni de kararsız bıraktı.. Dayanamadım baktım gitmiyo tam ben geçtim çat diye önüme atladı.. Ben de geçirdim arkadan..Aslında arkadan vurmayıp sol yandan sürücü tarafından da vurabilirdim. Ama kırdım sağa son anda arkadan geçirdim..Hatta böyle kusuru da paylaşırdık belki.. ama 8 de 8 bana kaçtı :)
Sonuç broadwayde birkaç çekiçlik bir göçük.. Benim octide ise 5000 liralık hasar.. 1 ay arabasız kaldım..
O kaza anında kaputun sanki kağıt gibi yukarı doğru kıvrılması..aklımdan gitmiyor..
cnydn
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2010 Octavia 1.4TSI Elegance

İleti delidolu » 02 May 2010, 09:40

cnydn yazdı:....broadwaye arkadan vurmuştum. Kadının kararsızlığından.. Önümüzde belediye otobüsü durmuştu ......

Nelerine güvendiklerinden bilmiyorum; ama herşeyde kararlı olan kadınlar, asfalta gelince birden nutku tutulmuşa dönüyorlar...
O iki elleri ile direksiyon sanki bi yere kaçacakmış gibi tutmalarına bitiyorum...:D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti xMEGANx » 02 May 2010, 10:00

Büyük geçmişler olsun abicim park yerinde vurmalarını bir kenara bırakın benim şikayetim E-5 te şiridin ırzına geçe geçe ortalayarak gidiyorlar ya. ona çok sinirleniyorum 2 şeridide kendisininmiş gibi kullanıyorlar..

Not: Sözlerimdeki Şeridin ırzına geçme sözü sürücü kursundaki BAYAN ÖĞRETMEN'imize aitir =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti akan-kan » 02 May 2010, 12:23

nasıl bir bayan öğretmenmiş o yaw. kamyoncu gibi laf üretmiş.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir