Auto King Safsatası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Auto King Safsatası

İleti Cihan_06 » 23 May 2010, 12:54

Ayın 31 Şaşmaz AutoKingden randevu aldım.Aracın tampon ve marşpiyelindeki çizikleri yaptıracağım.İlkönce Şaşmazdaki Zeki Ünaldıya gittim tamponu mini onarımdan yaparız fakat marşpiyel için ilk önce 200tl istediler sonra 100tl indiler bende autoking.e gittim herikisini mini onarımdan ücretsiz yaparız dediler araç 3 gün orda kalacak bakalım sonuç ne olacak..

Cihan_06
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia classic 2007

İleti holigannn » 28 May 2010, 15:09

Arkadaslar Ankara'da sasmaz'da tavsiye edebileceginiz bi boya ustası varmı? bikac ufak cizik var arabada, onları rötuş yaptırmak istiyorum.. Ya da kendi rötuş yapan arkadaslar varsa anlatabilirlermi??
holigannn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak
Arabanız: 2003 Fabia SPORT

İleti Cihan_06 » 03 Haz 2010, 11:13

Dün arabamı teslim aldım adeta yeni gibi olmuş hiç iz kalmamış.Autoking temiz iş yapmış ve ücretsiz.Ayrıca müşteri ilişkileride mükemmel düzeyde sanayide olduğunuzu unutuyorsunuz,tavsiye ederim.
Cihan_06
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia classic 2007

İleti zhera » 21 Ekm 2010, 16:41

Burda yorum yapan arkadaslara bır cvp vermek ıstedım _? Siz demekkı aractan anlamıosunukı yorum yapıosunuz ben ne kadar mı anlıorum o sordugunuz sorulara cvp verecek kadar sımdı duz bır panel ornegın kapı tavan veya motor kaputu panelı duzmu _? düz sen burda lokal boyayı yanı sızın deyısınızle yama boyayı nasıl yaptırmayı dusunuosunuz bunu gectım araba gunes ısıgına maruz kaldıgında dogal olarak boyasında solma olacak ve bu yama boya burda ne kadar birebir tutma yapar hadı bunuda gectım turkıyede bunu ben yaparım dıyecek boyacı varmı _? soruyorum Burda alan bos atıp tutmak cok kolay ayrıca BEDAVA kaskodan delınmeden yapılan bır hızmet anlayıs bıraz ya autokıng ın kullandıgı malzeme kalıtesını kullanan dırek servıs bıle yokken alıdıgın hızmete yapmanız gereken sadece tesekkur etmenız yeterlı
zhera
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Seyit Adıgüzel
Nereden: Kayseri
Arabanız: fabia

İleti cetin17 » 21 Ekm 2010, 17:10

by wodoo yazdı:Boya işi sadece ustaya bakar bence, o yüzden dünyanın en kaliteli yeri olsa bile gitmem ben.. Autoking miş falan hikaye..

Usta olan usta sokaktada yapar boyayı, marka mekanla olacak iş değil bunlar..

Sanayide biraz araştırın ne ustalar var, parça parça rötuş yapıyor adam kralı gelse anlayamaz.. :)

+1000
Bir öyle şaşılası dünya ki burası, balıklar kahve içerken çocuklar süt bulamıyor. İnsanları sözle besliyorlar, domuzları patatesle... Nazım Hikmet RAN ...
Kullanıcı avatarı
cetin17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çetin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia elegance 101 / landirenzo lpg

İleti SKODA 135 » 21 Ekm 2010, 18:29

Bluedays yazdı:Arkadaşlar, C.tesi günü ankara ostim'deki auto king'e gittim. Sol arka teker üstü bir göçük vardı göçüğü düzeltebileceklerini belirttiler fakat aşağısında 1-2 cm boya hasarı da mevcut. Bunu nasıl yapacaksınız dedim. Komple o kaportayı boyayarak dedi :D

Sağ ön kapıda da 1 cm kadar boya çiziği mevcut yani boya kalkmış durumda ama incecik birsey ve toplam 1 cm uzunluğunda. Bunu nasıl yapacaksınız dedim. Ön kapı boyanarak dedi.

E neden o zaman internete aracınızın orjinalliğini yitirmesini istemiyorsanız bize gelin yazıyorsunuz dedim?
Boyasız göçüklerde o işlem geçerli dedi.

Bana çok saçma geldi. 1 cm boya için kapıyı boyayacak adam. Aynı renkte boya ile rötuş yapamıyorlar yani.

İlk ve son gidişim oldu.

Sizinle paylaşmak istedim.

Değerli kardeşim Bluedays; Sakın aldanma, uyanık olmana sevindim. "Küçük bir nokta için parça boyama" YALANINA artık kimse inanmıyor.

Yıllar önce çok süper bir araba aldım. Bu araba sıfır km ayarında yeni bir arabaydı. Arka sol çamurlukta yoldan sıçrayan taşın açtığı madeni para kadar küçük bir boya deformesi vardı. Satın aldığım gün aracın ilk sahibi "Benim tanıdığım var o küçük yeri yaptırıp teslim edeyim" dedi. Bir saat sonra geldiğinde bir baktım ki adamcağızı kandırıp bütün çamurluğu boyamışlar.:x

Haberim olsaydı yaptırmazdım. Sonraki yıllarda arabamı satarken bütün insanlar inceleyip "Bu araba kazalı" karalaması yaptılar. Sonra arabadan anlayan birisi geldi ve "Bu araba orjinal" dedi ve istediğim paraya aldı.

Allah'ü Teala haksız kazancın hesabını mutlak soracak....
Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir