6 Yaşından küçük Fabia Arıyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

6 Yaşından küçük Fabia Arıyorum

İleti erginbkr » 13 May 2010, 23:15

derude yazdı:.....
ve aleyküm selam.

Burdaki insanlar google değil.

Önce selam sonra kelam!!

selamünhello... neden bukadar takıldınız arkadaşın selamına...ne güzel derdini anlatmış işte...

Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti fıratt » 14 May 2010, 08:32

abdullah yazdı:bende gıranit gıri 2005 model 44 bin km hiçbir masrafı olmayan içinde hiç sigara içilmemiş ve şuan tüm bakımları tamam 4 lastik 3 ay önce takıldı fabianın en dolu versiyonlarından olan ... choice ...modeli var kazasız sürtmeden dolayı çamurlukta boya var fiyatı 17500 selamlar saygılar.

vayyy potansiyel tehlike apo abimiz satıyor fabiayı
duşuk kmli fabia avcısı..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti mukayyet » 15 May 2010, 00:08

lazianke yazdı:güzel kardeşim hem suçlu hem güçlüsün, niçin kızıyorsun, insan bir yere ilk gittiğinde bir selam verir,kendini tanıtır. siz ofaslı 2-3 mesaj sonra tepki görünce yaptınız, evet bazı arkadaşlar acımasızca eleştirdiler ama sizin de hatanız yok değil kabul edin...

birincisi sevgili arkadaslar ben hatamı zaten kabul ettim. kem küm etmeyeceğimi de söyledim. uslübum hoş olmadı biliyorum ama karşılayanın nezaketi de hoş değil.***neyse asıl konuya döncekek olursak. birincisi abdullah'ın mesajı bana daha yeni geldi (dün bir arıza vardı galiba)sabaha arayacağım. (gördüğünüz gibi yeterince esneğim. ankarada yazdım ama konyadaki ilana bakıyorum diğer kriterlerimi de esnetebilirim. sorun değil.)***ikincisi honda efe orta düzeyde ikinci el galerisi. ama ben oraya henüz sorunsuz bir fabia geldiğini görmedim. telefonda ısrarla hatasız-kazasız-boyasız dediler gittim. araç yıpratılmamış gibiydi. amaağır bakımları ve yağ bakımı yapılmamıştı. pazarlık safhasında ise en önemli şeyi söylediler. kaput boyalıymış. ben de vazgeçtim haliyle. fiyatı da 16500 çektiler. ama kaput bu, herkes "satmakta zorlanacağın arabaya bulaşma" diyor. şimndilik söz dinliyoruz.***tekrar tekrar selamlar. :)***aracı olan varsa veya tanıyorsanız, lütfen, ilanları bekliyorum.

mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia Ambiente 2006 1.4 OV

İleti mukayyet » 15 May 2010, 00:26

erginbkr yazdı:
derude yazdı:.....
ve aleyküm selam.

Burdaki insanlar google değil.

Önce selam sonra kelam!!

selamünhello... neden bukadar takıldınız arkadaşın selamına...ne güzel derdini anlatmış işte...

arkadaşlar forum yukarıda yazadığıım yazıyı yanlışlıkla alıntıladı herhalde. ikinci alıntı bana aittir ve şöyledir:

sevgili arkadaslar ben hatamı zaten kabul ettim. kem küm etmeyeceğimi de söyledim. uslübum hoş olmadı biliyorum ama karşılayanın nezaketi de hoş değil.
neyse asıl konuya döncekek olursak. birincisi abdullah'ın mesajı bana daha yeni geldi (dün bir arıza vardı galiba)sabaha arayacağım. (gördüğünüz gibi yeterince esneğim. ankarada yazdım ama konyadaki ilana bakıyorum diğer kriterlerimi de esnetebilirim. sorun değil.)
ikincisi honda efe orta düzeyde ikinci el galerisi. ama ben oraya henüz sorunsuz bir fabia geldiğini görmedim. telefonda ısrarla hatasız-kazasız-boyasız dediler gittim. araç yıpratılmamış gibiydi. amaağır bakımları ve yağ bakımı yapılmamıştı. pazarlık safhasında ise en önemli şeyi söylediler. kaput boyalıymış. ben de vazgeçtim haliyle. fiyatı da 16500 çektiler. ama kaput bu, herkes "satmakta zorlanacağın arabaya bulaşma" diyor. şimndilik söz dinliyoruz.
tekrar tekrar selamlar.
aracı olan varsa veya tanıyorsanız, lütfen, ilanları bekliyorum.
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 15 May 2010, 04:46

sizin detaylı arama kriterlerinize uymuyor ama hatasız boyazsız temiz masrafsız araba istiyorsanız bu ilanla ilgilenebilirsiniz. fiyatta pazarlığı da vardır.
http://www.sahibinden.com/sifirdan_fark ... isplayitem
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti mukayyet » 15 May 2010, 21:43

bu ilanı ilk koyduğunuz da gördüm zaten ama rize nere ankara nere yakınlarda olsaydınız aklıma yatmıştı.sadece pazarlık yapardık hepsi bu. yine de teşekkürler.
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 27 May 2010, 11:11

2009 model 1.4 lpgli fabiam var
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti mukayyet » 19 Haz 2010, 15:17

arkadaşlar merhaba

yeni bir araç buldum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... o-km/detay
sizinde öneridiğiniz gibi elegance modeli. fakat 1.el yazmasına rağmen :) galeri arabası. adam ağır bakımları konusunda bilgi sahibi değil. "herhalde yapılmıştır" diyor.
sol iki kapısı boyalı. sebebini tam olarak bilmiyor.

fiyatı ise 200 liradan daha fazla indirmem diyor. yani 18500.
araç otomatik vites.

siz ne dersiniz yorumlarınız nelerdir?
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

İleti mukayyet » 19 Haz 2010, 17:41

:idea:
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 19 Haz 2010, 18:26

fiyat çok ayrıca elegance fln değil bu araç 68 lik mpi olabilir. edeceği en fazla 15 bin lira hocam nerden buluyorsunuz bu araçları ya özellikle mi seçiyorsunuz. iyi ki önceden soruyorsunuzda uyarıyoruz :D
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti SkodamFabiam » 19 Haz 2010, 21:36

Elegance la uzaktan yakından alakası yok, 16-16.5 tan fazla etmez o da special ise...
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti C@GL@R » 19 Haz 2010, 21:47

specialde değil neden derseniz asr yok ve km max 200 de çelik jant takılmış bir mpi olabilir ama bu seferde sis farı yok heralde otomatik olmasından dolayı arada kalmış bir model
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SkodamFabiam » 19 Haz 2010, 22:32

C@GL@R yazdı:specialde değil neden derseniz asr yok ve km max 200 de çelik jant takılmış bir mpi olabilir ama bu seferde sis farı yok heralde otomatik olmasından dolayı arada kalmış bir model

1.4 16v olup 68 bg olan varmı, sanki arkada 1.4 16v yazıyor gibi ama 16v kırmızı değil... bu durumda 68 olabilir...
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mukayyet » 20 Haz 2010, 01:15

hocalarım üstatlarım hepiniz müthişsiniz.
ağzım açık kaldı.
bunları okumasaydım yarın duygusal düşünüp gidip bakacaktım arabaya.

gerçi ben de yolcu hava yastığının olmadığını şimdi fark ettim ama o da sizin yorumlarınız üstüne oldu.
elegance full model ise yolcu hava yastığı da olmalı:)

bu mpi ile 68 meselesini tam anlamadım herhalde beygir gücünden bahsediyorsunuz. yoksa farklı şeyler olacaklardı değil mi?

bu arada
@SkodamFabiam sana "SkodamUstam" demek istiyorum. o arkadaki yazıya nasıl odaklandın nasıl olayı çözdün. tek kelimeyle inanılmazsın.

@C@G@L@R sana da ayrı teşekkür ederim. süpersin. beni büyük bir kazıktan kurtardın :)
bu arada her araba bulduğumda size sormak isterim ama insan çekiniyor işte
bazen de cevap geç gelince (ki bu gün az kalsın gidip arabayı alacaktım) insan oğlu bu sabırsızlanıyor. iyi araba fazla beklemez zira. :)
ama şunu bir kez daha anladım. galeri mi? asla :!:

ÇOK ÇALIŞMAM LAZIM ÇOOOOK:D
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 20 Haz 2010, 05:43

hocam size birkaç tiyo eğer 101 lik arıyorsanız. konsolda arka cam rezistansı düğmesi yanında ASR düğmesi varmı yokmu dikkat edin. ayrıca 101 liklerde km ibresi max 240 yazar. elegance ve comfortlarda orjianal kare sis farı olur. eleganceler genelde koltuklar bej olur. çelik jant olur. koltuk ısıtması olur. aracın arkasında 1,4 16v yazar. sadece bunlara dikkat etseniz rahat ayırırsınız 101 beygirlik ile 68 beygirlik bir aracı.
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SkodamFabiam » 20 Haz 2010, 05:56

@mukayyet, yardımcı olabildiysek ne mutlu,
Şimdi diğer konuya gelirsek, arkadaş 6 yaş ve altında elegance aradığı için 2004 elegancelar gri spor döşemeye (sarı olanla deseni aynı) sahip, birde koltuk ısıtması olmuyor 2004 lerde...
Ama 101 lik için söylediklerin doğru, 240 kadranı kontrol etmek lazım zira en garantili yöntem bu...
Ayrıca 2004 elegancelarda 4 airbag, park sensörü ve hız kontrol var genelde... (bunlara da dikkat etmek lazım)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mukayyet » 20 Haz 2010, 23:57

süpersiniz :)
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

İleti hknycl » 21 Haz 2010, 11:15

slm herkese.mukayyet rumuzlu arkadaş bende 2004 model 101 beygir hb special bi araç var.istersen 8 aydan sonra satabilirim.fiyatı 16000 tl .2 airbag,klima,orjinal çelik jant,abs,asr,immobilizer,yükseltilebilir koltuk,elektrikli yan aynalar,deri koltuk,hiç sigara içilmemiş,yol bilgisayarı,torpido soğutucu,üzerinde müzik sistemi var(kemwood marka cd çalar ve arka bagajı dolduran buffer).
arabam ankara zeki ünaldı servis ve istanbul maltepe yüce oto serviste olmak üzere iki defa işlem gördü.yüce oto daki işlenm çiziklerden dolayı arabamı boyattım.kesinlikle kazadan dolayo değil.elimde boya öncesi fotoğrafları var.zeki ünaldı serviste ise küçük bi kaza yapmıştım sol çamurluk değişti.tabi ki bu işlemler kasko dan yapıldı.yani yalan yok arabam temizdir.triger setini şubat ayında 500 tl harcayarak değiştirdim.mekaniğinde hiç bir sorun yok.daha 1 ay önce kartal oypar serviste boğazkelebeği temizletildi ve adaptasyon yapıldı usta bu araba tertemiz dedi. üzerinde golf motoru var seni her yönden tatmin eder.
araç 92300 km de benzinli. düşünürsen burdan msj yazarsın selamlar.
hknycl
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir