6 Yaşından küçük Fabia Arıyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

6 Yaşından küçük Fabia Arıyorum

İleti mukayyet » 21 Haz 2010, 16:52

hknycl yazdı:slm herkese.mukayyet rumuzlu arkadaş bende 2004 model 101 beygir hb special bi araç var.istersen 8 aydan sonra satabilirim.fiyatı 16000 tl .2 airbag,klima,orjinal çelik jant,abs,asr,immobilizer,yükseltilebilir koltuk,elektrikli yan aynalar,deri koltuk,hiç sigara içilmemiş,yol bilgisayarı,torpido soğutucu,üzerinde müzik sistemi var(kemwood marka cd çalar ve arka bagajı dolduran buffer).
arabam ankara zeki ünaldı servis ve istanbul maltepe yüce oto serviste olmak üzere iki defa işlem gördü.yüce oto daki işlenm çiziklerden dolayı arabamı boyattım.kesinlikle kazadan dolayo değil.elimde boya öncesi fotoğrafları var.zeki ünaldı serviste ise küçük bi kaza yapmıştım sol çamurluk değişti.tabi ki bu işlemler kasko dan yapıldı.yani yalan yok arabam temizdir.triger setini şubat ayında 500 tl harcayarak değiştirdim.mekaniğinde hiç bir sorun yok.daha 1 ay önce kartal oypar serviste boğazkelebeği temizletildi ve adaptasyon yapıldı usta bu araba tertemiz dedi. üzerinde golf motoru var seni her yönden tatmin eder.
araç 92300 km de benzinli. düşünürsen burdan msj yazarsın selamlar.

teşekkürler hocam. yanılmıyorsam siz istanbuldasınız ya da aracınız istanbul aracı. ben ankaradan almayı düşünüyorum. bir de 8. ayı bekleyemem. yani elime geçen ilk fırsatta fabia almayı istiyorum.

mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia Ambiente 2006 1.4 OV

İleti hknycl » 21 Haz 2010, 17:05

evet istanbul dayım aracımda istanbul plakalı kendim konya nın kulu ilçesindenim. 8.ayın 6 sına kadar orda olacağım tatilde.ankara ya 1 saat istersen gelip görebilirsin 7.ayın 3 ünden sonra ama ben 8.ayın 10 nundan önce satamam aracı ihtiyaç var malum tatil. slm
hknycl
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullah » 25 Haz 2010, 17:18

merhaba arkadaşlar bildiginiz üzere forumdan mukayyet rumuzlu arkadaşımız fabia arıyordu benim fabia ile fiyatta anlaştık bugün abisi ile araca bakmaya geldiler aracı begendiler ve yetkii servise konmar skodaya götürdük orada komple bir çekaptan geçti araba fazladan sag kapıda boya çıktı ben alırken çamurluk boyanırken kapıyada biraz taşmış olabilir demişlerdi ama demekki kapıyıda boyamışlar neyse bunu için fiyat düşecektim zaten arabayı alacak olan kardeşimiz ve abisi çok iyi insanlar onlarada biraz mahcup olduk tabi asıl konu ise bilgisayar baglantısında abs arızası var dediler ama benim abs çalışıyor ekranda arıza ile ilgili bir pıroblem yok ve şuana kadar hiç abs arızası vermedi aracım abs beyni fiyatı 1500 tl imiş ve arabayı alacak olan kardeşimiz bu meblagı fiyattan düşmemi istedi abs çalışmasa yada ekranda arızalı diye işareti yanık olsa tamam düşelim ama dedigim gibi hiç bir sorun yok araçta satış işlemi olmadı tabiki siz nedersiniz kim haklı acaba
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir