yanık plastik kokusu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yanık plastik kokusu

İleti reddragon » 29 Haz 2007, 18:24

aynı şey  bendede oldu rampada yalnışlıkla vites 3 te kalkmaya çalıştım baya bi zorladım yanık kokuları gelmeye başladı sonradan farkettim vites 3 te olduğunu  hatta biraz duman bile çıkmıştı biraz dinlendirdikten sonra yola devam ettim hiçbir sorunu yok

reddragon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nuriatasoy » 01 Tem 2007, 17:32

kesinlikle biraz balata yanmıştır. Problem olmadan kullanabilirsiiniz.
nuriatasoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 02 Tem 2007, 02:02

Arabaya birşey olmamıştır gittiği yere kadarda bu debriyajınızla idare edersiziniz. Ama ben arkadaşların aksine, yokuşta 6000 devir üzerine çıkabildiyseniz balatanızın o anda değil daha önceden kaçırmaya başladığını düşünüyorum. Sağlam bir debriyaj 1. viteste bu devirlere çıkarsa araba kağnı gibi gitmez gayet iyi çıkar yokuşu.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti guvenxoca » 02 Tem 2007, 02:41

Big%20smileBig%20smileBig%20smile evet gittiği yere kadar gider,sonra benim gibi bir gece yarısı yolda kalıverirsiniz....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti omertcan » 02 Tem 2007, 12:13

daha önce söylenen debriyajın bitip bitmediğ nasıl anlaşılırdaki işlemleri yaptım debriyaj şimdilik sağlam Tongue
ama kaçırıp kaçırmadığını anlamak için bir arkadaş 5. vitesde devirli kaldırmayı deneyin istop etmezse kaçırıyor demektir demişdi, hangi devir aralığında yapacağımı bilmediğim için onu deniyemedim. Sizce bu şekilde yapılan bir deneme kesin sonuç veririmi?

Bu olaydan sonra hayatımda ilk defa kasko fotokopileri ile dolaşmaya başladım Ermm en azından çekici hizmeti ücretsiz olacak....
omertcan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 02 Tem 2007, 12:50

illa o şekilde verecek diye birşey yok kardeş,benim alette kaçırma yoktu ama baskı balatayı resmen dağıttık,tabiki yenisini takınca aradaki farkı anlıyorsun,yani biraz şans işi,ya kaçırmayı beklemeden belirli bir km sonra değiştiricen yada gittiği yere kadar gidicen. bu arada kasko fotokopilerini taşımana gerek yok bakmıyorlar bile,çağrı merkezini aradığında plakanı söyleyince herşey çıkıyor,ben axa-oyak tan çektirdim aracı inanılmaz memnun kaldım
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aykuttasdelen » 07 Tem 2007, 13:42

Kavrama sırasında debriyaj balatasını zorlamışsınız koku oradan gelmiş,  bir seferlik bir şey olmaz ama bunun gibi hareketleri sürekli yapmayın
aykuttasdelen
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir