FABİA 1.4 101 BG E LPG DÖNÜŞÜMÜ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA 1.4 101 BG E LPG DÖNÜŞÜMÜ

İleti repunk » 08 Eyl 2011, 13:55

Arkadaşlar 101 hp 2001 model Fabia var bende. Ayda yaklaşık 600-700 km kullanıyorum, çok memnun olduğum için iki üç yıl daha satmayı düşünmüyorum.

LPG için ne önerirsiniz? Fabia'da uygulama iyi bile olsa ilk altı ay pek sorun yaşamazsınız ama sonra sorun çıkarır diyenler var.

Bir çok marka Fabia'ya doğru işlemleri yapamıyor diyenler var.

önerileriniz nelerdir, nelere dikkat etmeliyim yardımcı olabilecek birisi var mı?

repunk
CLASSIC
CLASSIC

İleti erginbkr » 08 Eyl 2011, 14:13

repunk yazdı:Arkadaşlar 101 hp 2001 model Fabia var bende. Ayda yaklaşık 600-700 km kullanıyorum, çok memnun olduğum için iki üç yıl daha satmayı düşünmüyorum.

LPG için ne önerirsiniz? Fabia'da uygulama iyi bile olsa ilk altı ay pek sorun yaşamazsınız ama sonra sorun çıkarır diyenler var.

Bir çok marka Fabia'ya doğru işlemleri yapamıyor diyenler var.

önerileriniz nelerdir, nelere dikkat etmeliyim yardımcı olabilecek birisi var mı?

merhaba...ayda 600-700 kmlik kullanım ile zaten 2-3 yılda sisteme verdiğiniz parayı anca amorti edersiniz...hem çok km yapmıyosunuz hemde 2-3 yıl içinde satmayı düşünüyorsunuz...bence bu durumda lpg sizin için çok gerekli değil...yeni alacağınız araç için düşünün...yada hiç uğraşmıyım derseniz dizel alın...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti dominik » 08 Eyl 2011, 14:53

Dogru söz +100 lpg sistemine ihtiyaciniz yok sizin. Boylesi daha hayirli her yonden
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti repunk » 08 Eyl 2011, 15:46

hmm, sağolun arkadaşlar. şu an için haklısınız galiba ama yakın tarihte sık sık istanbul-ankara arası gitme durumum olabilir. Bu yüzden hangi sistemi ya da neye dikkat etmemi önerebilirsiniz.

Bir de ikinci eldeki piyasayı bilmiyorum ama satarken lpg olmasının eksisi veya artısı var mı? ben kendim alırken özellikle lpg olmasın istemiştim ama bu kendi aklımca. illa lpg olacaksa kendim taktırırım diye. iyi marka bir lpg fiyatı artırır mı, yoksa tam aksine düşürür mü?
repunk
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir