BİRAZ DA GÜLELİM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİRAZ DA GÜLELİM

İleti umutgiray » 04 Haz 2010, 09:47

yazılan tamamen hayal ürünü ve adı üstünde fıkradırrrrrr. kimse üstüne alınmasın

çok yaramaz bir çocuk annesini bisiklet alması hususunda şıkıştırır. kadın son çare isa' ya mektup yaz o getirir der.
çocuk başlar mektup yazmaya; şöyle akıllı olucam böyle yapıcam vs. diye ve kiliseye bırakır mektupları. mektup arkasına mektup yazar ama ne bir cevap nede bisiklet vardır.
yine bir gün kiliseye mektup bırakmaya gider. ama artık bu işten çok sıkılmıştır. kilisedeki meryem ana ikonu dikkatini çeker ve koşarark gider alır ve fyeni bir mektup yazar:

İSA ANNEN ELİMDE. İSTERSEN BİSİKLETİ GETİRME

----------------------------------------------------------

ADAM SALAK OLAN OĞLUNU KARŞISINA ALIR VE DER Kİ:
EVLADIM BU GÜNE KADAR NE İŞYERİ AÇTIMSA BATIRDIN. AMA ARTIK YETER. SANA ÖYLE BİR FABRİKA ÇTIMKİ İSTESENDE BATIRAMAZSIN DER VE OĞLUNU ALARAK AÇTIĞI FABRİKAYA GÖTÜRÜR.
BAK EVLADIM DER FABRİKANIN BU KISMINDAN İÇERİ ÖKÜZÜ ATIYORSUN DİĞER TARAFTAN SOSİS OLARK ÇIKIYOR BAŞKADA BİŞEY YAPMANA GEREK YOK.
ÇOCUK BAKAR BAKAR İNCELER VE DERKİ;
PEKİ BABA BU KISIMDAN SOSİSİ ATSAM DİĞER TARAFTAN ÖKÜZ OLARAK ÇIKARMI. VE ADAM CEVABI YAPIŞTIRIR.
EVLADIM O TEKNOLOJİ BİR TEK ANANDA VAR

Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti cineration » 04 Haz 2010, 10:07

bu konuyu teknik problemler ve modele özgü konular kısmına açmamanı tercih ederdim.
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti sainz » 04 Haz 2010, 12:13

Temel 20 senedir Almanya'da yaşıyormuş. Bir gün göçmen bürosuna gidip Almanya'dan kesin dönüş yapacağını söylemiş. Göçmen bürosundaki Almanlar Temel'i tanıyorlar, seviyorlar. Sormuşlar; 'Niye dönüyorsun?' diye.
Temel:
-'homoseksüeller yüzünden' demiş.
Bürodakiler şaşırmış;
-'Seni rahatsız filan ediyorlarsa hemen bir şikâyette bulun, gereğini yaparız. Buradan bu yüzden ayrılmana değmez demişler'.
[09:58:04] ugur akar: Temel:
-'Beni rahatsız etmiyorlar' demiş.
Bürodakiler yine şaşırmış;-
'Peki neden gidiyorsun?'*
Temel cevaplamış:
-'Burada 20 yıl önce homoseksüellik yasaktı,10 yıl önce serbest oldu, 5 yıl önce de evlenmelerine izin verildi.
Homoseksüellik MECBUR olmadan dönmek istiyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti lazianke » 04 Haz 2010, 15:30

sainz yazdı:Temel 20 senedir Almanya'da yaşıyormuş. Bir gün göçmen bürosuna gidip Almanya'dan kesin dönüş yapacağını söylemiş. Göçmen bürosundaki Almanlar Temel'i tanıyorlar, seviyorlar. Sormuşlar; 'Niye dönüyorsun?' diye.
Temel:
-'homoseksüeller yüzünden' demiş.
Bürodakiler şaşırmış;
-'Seni rahatsız filan ediyorlarsa hemen bir şikâyette bulun, gereğini yaparız. Buradan bu yüzden ayrılmana değmez demişler'.
[09:58:04] ugur akar: Temel:
-'Beni rahatsız etmiyorlar' demiş.
Bürodakiler yine şaşırmış;-
'Peki neden gidiyorsun?'*
Temel cevaplamış:
-'Burada 20 yıl önce homoseksüellik yasaktı,10 yıl önce serbest oldu, 5 yıl önce de evlenmelerine izin verildi.
Homoseksüellik MECBUR olmadan dönmek istiyorum.

Şahane...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti y.emre » 04 Haz 2010, 15:37

paylaşm için tskkrler hepsi çok güzeldi.
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti xMEGANx » 04 Haz 2010, 15:45

ADAM SALAK OLAN OĞLUNU KARŞISINA ALIR VE DER Kİ:
EVLADIM BU GÜNE KADAR NE İŞYERİ AÇTIMSA BATIRDIN. AMA ARTIK YETER. SANA ÖYLE BİR FABRİKA ÇTIMKİ İSTESENDE BATIRAMAZSIN DER VE OĞLUNU ALARAK AÇTIĞI FABRİKAYA GÖTÜRÜR.
BAK EVLADIM DER FABRİKANIN BU KISMINDAN İÇERİ ÖKÜZÜ ATIYORSUN DİĞER TARAFTAN SOSİS OLARK ÇIKIYOR BAŞKADA BİŞEY YAPMANA GEREK YOK.
ÇOCUK BAKAR BAKAR İNCELER VE DERKİ;
PEKİ BABA BU KISIMDAN SOSİSİ ATSAM DİĞER TARAFTAN ÖKÜZ OLARAK ÇIKARMI. VE ADAM CEVABI YAPIŞTIRIR.
EVLADIM O TEKNOLOJİ BİR TEK ANANDA VAR
--------------------------------
Çok Güzeldi :D
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT