SOL ÖN TEKER BİLYESİ(RULMANI)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SOL ÖN TEKER BİLYESİ(RULMANI)

İleti ADEPIRON » 08 Haz 2010, 19:47

SOL ÖN TEKERİMDEN BİLYE SESİ GELİYOR 1 VİTESTE VE KALKIŞLARDA BU BİLYE SESİNİ İŞİTİYORUM GICIR GICIR DİYE HIZLANINCA DUYMUYORUM VEYA SES AZALIYOR BU SİZCEDE ÖN TEKER BİLYESİNDENMİDİR. TEŞEKKÜRLER

GEÇEN HAFTA İLK DEFA YETKİLİ SERVİSE GİTTİM SOL AKS KAFASINI DEGİŞTİRMEK İÇİN KENDİ ELİMDE AKS VARDI AMA BENDE OLAN BENZİNLİ AKS KAFASI İMİŞ DİZELLERİN AYRI İMİŞ..... HASILI 250 LİRA DEDİ SERVİS DEGİŞTİRMEDİM SERVİS İŞÇİSİ BUNUNLA YOL GİDEMEZSİN DEDİ BEN YİNE SİZ ESKİ PARÇAYI TAKIN DEDİM ÖZEL SERVİSE GİTTİĞİMDE AKS KAFASI SIKILMAMIŞ DEDİ..SERVİSİN YAPTIĞINA BAKIN YOLDA KALSA İDİM NE OLACAKTI BENİM SÖZÜM DOGRU ÇIKSIN BEN ZATEN DEMİŞTİM BUNUNLA GİDEMEZSİN DİYECEKTİ.... SERVİS HASILI 100 LİRAYA DEGİŞTİRDİM PAYLAŞMAK İSTEDİM.......SELAMLAR

Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

İleti skodaizm » 08 Haz 2010, 19:52

Ön disk ile disk koruma siperi(saçı) arasına yabancı bir cisim sıkışmış olabilir.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti ADEPIRON » 08 Haz 2010, 19:59

OLABİLİR HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ TEŞEKKÜR EDERİM
Hepimiz, hayatın kısalığından söz ederiz de boş geçen zamanımızı, nasıl değerlendireceğimizi bilemeyiz.
Kullanıcı avatarı
ADEPIRON
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: RAMAZAN
Nereden: Bingöl
Arabanız: OCTAVİA 2006

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir