silecek püskürteci

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

silecek püskürteci

İleti hakanerdogan » 24 May 2007, 21:50

yav istemese zaten 20 falan verirdim. şimdi biz gidiyoz 0 km araba alıyoruz ya, insanların bu hevesini kullanarak hafiften hafiften geçiriyorlar. babam uğraşmıştı baya... bana kalsa bir şey anlamayacaktım ama adam çaktı işi bende sonradan uyandım. zaten araba babamın üzerine de işte bize verdi eksik olmasın. (yani gidipte bir hak iddia edemem).

mesele zaten geçen yıl kapanmıştı. ama bunlar benim gözümde iyi bir servis değil...

biz ankaradayız. aracı atadan aldık.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodacı » 24 May 2007, 22:20

and dı bi denesene...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 May 2007, 23:05

tamam teşekkür ederim. servisinden sonra yazacağım yine.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti irfant » 25 May 2007, 11:31

[quote="gelincik"]dizellerde 7.5oo de bir bakım olduğundan ilk bakımda sadece yağ ve yağ filtresi değişir.gerkirse hava değişir.15.000 de ise yağ,yağ filtre,hava ve mazot değişir.buçuklu bakımlarda sadece yağ ve yağ filtresi böyledir işleyiş.ayrıca garanti kapsamı içinda servisler dışardan gelen sarf malzemeyi araca koymaz fatura da koyduğu yada taktığı malzemeyi göstermelidirki garantide sorun çıkmasın.[/QUOTE]

Servisin taktığı aynı marka ve model filtreyi getirirseniz sorun olmaz! Aksaray gibi bir nimet varken dibimizde... Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti sainz » 25 May 2007, 13:29

[quote="hakanerdogan"]ya şöyle söyleyeyim, açıkcası ben bunlara biraz sinir oldum. hiç bir şey yapmadılarda mı sinir oldum sanki... elbet bir şey yaptılar.

artık ne yapsalar batıyor adama. yazmışsınız ya:

değiştirseler niye değiştirdiler...
değiştirmeseler niye değiştirmediler...

aynen öyle çok haklısınız. kıllandırdılar bir kere. her yerdede okuyoruz, görüyoruz, dinliyoruz bu servis şikayetlerini.

birde dün yazmıştınız ya üstadım; yağını sen seçsen servis nereden para kazanacak diye.

yav ben krediyi bunların şirketinden aldım, yani aldık. (vDf) kredi oranlarındada arabayı aldıktan sonra küçük bir değişim oldu. uyuzlandırdılar iyice. bir de arabayı almaya gittik babamla. adam anahtarı vermiyo. 5 YTL verdim bende. Tutturmuş 50 YTL ver diyo. yav her gün kaç araba veriyolar.. adam herkesten 50 YTL alsa nolur o adam? senden benden babamdan herkesten zengin olur. soygunculuk çarkıdır gidiyor. bir de ziebartla anlaşmışlar sen kekleri bu uyduruk çekle bana yolla skodacım, ben onları yolar sana avantanı veririm şeklinde bir çarktır dönüyor. bir de öyle mahkemelik ettiler.

şimdi ben bunlara 40.000 YTL ödeyecem. bir de yağımı seçemeyip, daha onlara para mı kazandıracam?

yok üstadım yok... siz de çok haklısınız bu konuda biraz gereksiz konuştum ama uyuzlandırıyorlar adamı.
[/QUOTE]

Yazdıklarından anladığım kadarıyla, sizin istediğiniz marka yağ ve yağ filtresi kullansalarda içiniz rahat etmeyecek.SmileZira kafanızda bir imaj oluşmuş ve ilgili servisin bunu düzeltmesi çok zor gibi geliyor bana.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hakanerdogan » 25 May 2007, 19:07

aynen öyle Uğur kardeşim...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutkubat » 26 May 2007, 00:59

hakan kardeşim bencede skodacı'nın dediği and otoyu dene, biz arabayı oradan aldık,bakımlarınıda orada yaptırdım gayet ilgililer tavsiye ederim(gerçi benim rüzgar sesi sorununa bi çözüm bulamadılar ama diğer sorunlarımın çözümünde bir problem yaşamadım bir dene derim) 
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti kmc34 » 27 May 2007, 16:27

bir de bir şey söyleyeceğim şimdilerde benim fabianın yolcu tarafındaki su memesi camın dışına suyu atmakta ve baktığım kadarıyla bir ayar yeri bulamadım.bu sorunun nasıl düzeltilebileceği hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız var mı?
kmc34
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 27 May 2007, 18:14

[quote="kmc34"]bir de bir şey söyleyeceğim şimdilerde benim fabianın yolcu tarafındaki su memesi camın dışına suyu atmakta ve baktığım kadarıyla bir ayar yeri bulamadım.bu sorunun nasıl düzeltilebileceği hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız var mı?
[/QUOTE]

Pislik ya da kireç kanalın şeklini değiştirmiş olabilir, iğneyle ağzını kontrol etmen işe yarayabilir...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti hakanerdogan » 27 May 2007, 18:47

bende su püskürtüyorum, arka camda yıkanıyor LOL

And olayını bir araştırıp karar vermeli bi soriyim.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir