fabianın ABS sorunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabianın ABS sorunu

İleti abdullah » 25 Haz 2010, 17:33

arkadaşlar benim 2005 model 45 bim km fabia cıhoice aracım konmar skoda yetkili serviste bilgisayar baglantısında abs arızası veriyor ama benim aracımda hiç bir sorun yok abs çalışıyor asr çalışıyor ve şu ana kadar hiç abs ile ilgili bir sorun yaşamadım ayrıca kontagı açınca abs ve asr ışıklarım yanıyor ve araç çalıştıktan sonra normal bir şekilde sönüyor herşey normal neden böyle çıkıyor bilgisayar baglantısında acaba bilen arkadaşların lütfen cevabını bekliyorum neyse pazartesi günü birde özel servise gidip orada bilgisayar baglantısı ile baktıracagım

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti C@GL@R » 25 Haz 2010, 17:47

denemek lazım abs yi asfartta deneyin arıza yakmasada sağ veya sol teker dengesiz fren yapabilir arıza da burdan kanaklı olabilir araç sağ sol yapmıyorsa abs çalışır vaziyette sorun olmaz. fabia bu takmamak lazım oyle her arızayı
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti abdullah » 25 Haz 2010, 17:54

evet çaglar asfaltta 2 kez denedim abs normal çalışıyor hiçbir sorun yok zaten azda olsa fabianın dilinden anlarım yani bi sorun olsaydı hissederdim ama işte bilgisayarda baglantısında öyle çıkınca kafama takıldı benim tahminim bu aralar konyya çok yagmur yagdı yollarda su birikintilerinden dün çok geçmiştim acaba beyin ıslanıpta böyle bir arıza çıkabilirmi bilgisayarda
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 25 Haz 2010, 17:57

sanmam ıslanacak biryerde değildir o beyin önemli olan arıza silindikten sonra yine gidin servise tekrar abs ile ilgili bir arıza çıktıysa o zaman ciddi birsey vardır yok çıkmazsa sorun yoktur.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti abdullah » 27 Haz 2010, 10:03

arkadaşlar dün akşam konyadaki bir diger servis olan samet özışık gittim tekrar bilgisayar baglantısı yaptık 2 kez baktılar abs arızası vermedi aracın kaputu açık iken tavana hortumla su tutmuştum ıslanma nedeni ile kuruyuncaya kadar arıza var diye göstermiştir dediler eger ilk giittigim konmar skodaya kalsa hemenabs beyni söküp bakalım diyecek tamir olacakmış olmazsa yenisi 1500 tl bunlar sapasaglam parçayı sökerken bozacaklar belkide onlar için hava hoş nasılsa parayı biz verecez yani demek istedigim yetkili servis diye bunlar nederse tamam demeyin başka servisede gösterin emin olmadan işlem yaptırmayın
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

İleti dubara » 27 Haz 2010, 20:57

adana skoda nın ustabaşıyım hocam sen aracının aküsünün üzerindekı demır sigortaları kontrol ettır
dubara
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: dubara can
Nereden: Adana
Arabanız: oktavia

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir