İZMİR ZAVOLİ YETKİLİ BAYİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İZMİR ZAVOLİ YETKİLİ BAYİ

İleti BURAKsk » 28 Haz 2010, 20:40

Herkese iyi akşamlar..uzun süredir düşünüpte bi türlü karar veremediğim lpg taktırma olayına cumartesi günü start veriyorum bir ön araştırma yaptırdıktan sonra LPG'ye geçeceğim kısmet olursa ön araştırma diyorum hangi marka taktıracağıma karar verdim aşağı yukarı Zavoli düşünüyorum fakat sizlerinde bu konudaki düşünceleriniz almak istedim ikinci olarak İzmirde zavoli taktıran arkadaşlar hangi zavoli yetkili servisini önerirler acaba?bu konuda yardım olursanız mutlu ederseniz beni :) son olarak konuyla pek alakalı değil ama bişey daha sormak istiyorum araca birde bardaklık taktırmak istiyorum fakat nerde bulabileceğimi ve tam olarak nereye takıldığını kestiremedim yani fabia 2008lerde bunun için özel bi yer var mı ben bulamadım açıkcası bu konuda da yardımlarınızı esirmegezsiniz umarım

FABİA 2008 1.4 CLASSIC

BURAKsk
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: N.Burak Ertok
Nereden: İzmir
Arabanız: skoda fabia 2008

İleti BURAKsk » 29 Haz 2010, 19:48

pek taktıran veya yardımcı olmak isteyen yok herhalde..nese iyi forumlar
BURAKsk
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: N.Burak Ertok
Nereden: İzmir
Arabanız: skoda fabia 2008

İleti ayhani » 29 Haz 2010, 20:46

Ben octi 1.6 mpi motora Kütahya'da zavolli taktırdım ve memnunum.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti efrasiyap » 29 Haz 2010, 22:29

ömerhabalar
bu gün izmir polaris zavolideydim. 1000 km kontrolü içöin gittim. saymadım ama en az 5 6 araç vardı içerde lpg takılan. polaris merkezi orasını tevsiye edebilirim. ben antalya ünlü otogazda taktırsım ve çokta memlunum. 1.6 mpi octavia
efrasiyap
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ömer altaş
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 octavia elegance mpi

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir