Sonunda ben de fabişlendim. Ama sorun var!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sonunda ben de fabişlendim. Ama sorun var!

İleti mukayyet » 11 Tem 2010, 11:15

arkadaşlar uzun aramalarıma sonunda bir nihayet verip 2006 ambiente otomatik vites bir fabia aldım.

aracım benzinli galiba çok yakacak...

bunun dışında yardımcı olabilecek arkadaşlara iki sorum var?

birincisi arka silecek tam sonunda döner aksamın oralardan bir yerden kırıkmış. bunun tamir yolu var mıdır. yoksa değiştirmeli miyim? ne dersiniz?

ikincisi araçta hoparlörleri ilk gün test etmiştim ama arka kapıdan gelen seslere hiç kulak vermemiştim. oysa arabanın arka kapısında ki hoparlörler hiç çalışmıyor. aracın orjinali mi böyledir. yoksa hoparlörler mi bozuk. her halükarda nasıl aktif edebilirim. yardımınızı bekliyorum...

mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia Ambiente 2006 1.4 OV

İleti BaTeRRiiSStt » 11 Tem 2010, 11:33

ARacların arkasında hoparler yok.. yeri var ama kendısı yok :)) bende ılk aldıgımda bozuk sanmıstım arka kapılarda twetır yerı bıle var ama içleri maalesef boş :shock:
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti SkodamFabiam » 11 Tem 2010, 11:42

HAyırlı olsun ;)
Kaç oldu fiyat ?
Hoparlörlere de gelince arkadaşın dediği gibi arkalarda mevcut değil ne yazık ki..

Sileceğin de bir fotosunu koysan, ben de kırık sanmıştım üzerindeki plastik parça yerinden çıkmış hafifçe şiddet uyguladım yerine oturdu ;) (makine de yıkama yaptırdıysan yerinden çıkabilir...
Eğer sorun dediğin bunlar ise önemli değil tekrar hayırlı olsun...
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti mukayyet » 11 Tem 2010, 21:40

teşekkür ederim SkodamUstam :) 18600e aldım. dediğim gibi benzinli 65000de otomatik vites ambiente ve 2006 boya yok sayılır. bakımlı araç.... bu arada ilk gayri resmi hesabıma göre km'de 35krş yakıyor.

valla sileceğin resmini de arabanın resmine buraya koyacaktım ama fotoğraf makinesini ikidir evde unutuyorum...

ama herhalde dediğin gibidir. silecek sanki yerinden çıkmış gibiydi. ortadan ayrıktı ve çalışırken tam siilmiyordu. ben de uğraşırken çat diye ufak bir plastiik kırılıp düştü...

bu arada araçta sorun yok elbette. :) sadece aldıktan sonra farkedince insan varmış gibi hissediyor.:)
mukayyet
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Fabia Ambiente 2006 1.4 OV

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir