80 tl ödedim klima yine çalışmıyor:!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

80 tl ödedim klima yine çalışmıyor:!!!

İleti taner_octavia » 27 Tem 2010, 12:49

benim klimada calısıyor tıs tıs sesler geliyo uflerken ama sanki okadr souk uflemiyor gibi geliyor bana yetersiz yani gunduz sıcak havada.havasını gecen yaz basmıstık bu yaz kontrol ettik normal cıktı.benimde o sensor arızası olmus olabilirmi.yeterli derecede souk uflememesi.

Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti eminx99 » 27 Tem 2010, 12:52

aynı sorun bendede oldu klima hiç soğutmuyordu.gaz bastırdım sorun düzelmedi.forumdan araştırdım klima sensörü arızalıymış değiştirdim sorun düzeldi.
fabia 101 elegance
Kullanıcı avatarı
eminx99
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: emin meriç
Arabanız: fabia 101 elegance

İleti taner_octavia » 27 Tem 2010, 13:34

niye bozulurki bu klima sensoru hemen hemen yuzde 40 ımızın birkere arızalanmıs klima sensoru daha arızalı olupta haberi olmuyanlarda vardır forumdaki arkdasların.niye belli bi zaman sonra arızalanıyor sizce.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Arabanız: Kia Sportage

İleti mkaratay » 18 Ağu 2014, 15:49

arkadaşlar TRABZON'da yaşayanlar için bilgi vereyim. torpidonun içindeki klima sensörü nü (evaparatör sıcaklık sensörü de diyolar sanırım.) torpidoyu sökmeden 50 tl ye basitçe yapan bir usta var. ben çok dolaştım, herkes torpido sökmeye çalıştı. onun için bura yaşayanlar için bilgi vereyim dedim. başkalarıda mağdur olmasın. ismini tam hatırlamıyorum ama Nur otomotivdi sanırım. Muhammet usta. Skoda volkswagen parçası satan oto vural var. onun 5-6 dükkan ilerisinde aynı sırada.
mkaratay
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mustafa karataş
Nereden: Erzurum
Arabanız: fabia

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir