UYELERE STICKER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UYELERE STICKER

İleti onurson » 21 Tem 2010, 19:49

Merhaba Arkadaşlar,
Aranıza katılalı yaklaşık 2 hafta oluyor. hep istediğim fabiama kavuştum. Allah nasip etti. Alır almaz bakım yaptırdım 90 bin bakımlarını. Servislerden fiyat aldım inanılmaz rakamlar. Bende özel servislere gidip 2 3 gün zaman ve bir sürü emek harcayarak bu bakımları yaptırdım. kötü olmadı ama zaman işçilik gerçekten çok farkediyor bunu birkez daha gördüm. Fabiamı almadan önce chavrolet lacetti bakıyordum. onlar da forum kurmuşşlar ve hoş bir uygulama başlatmışlar. Bizim forumdada sanırım daha önceden denenmiş ama başarılı olmamış maalesef. ama bir kez daha deneyelim. foruma üye olan araç sahipleri şase no ve plaka gibi bilgilerini admine yolluyor. ve bu kişilerde 4 5 ilde yaptıkları yetkili servis görüşmelerinde bu araçlara, %20 işçilik ve parça indirimi alıyorlar. hem flo avantajından yararlanıp sıra beklemeden işlerini hallediyorlar hemde kaliteli ellere teslim oluyorlar. sanayide sürünme derdine de sor verilmiş oluyor.

Bizde sizlerin desteğiyle böyle birşey yapabiliriz. ben ankarada zeki ünaldıy ile hafta sonu bu durumu konuşmaya gideceğim. bakalım ne diyecekler.

bir diğer konuda sticker ile ilgili. grafik tasarımcıyım 2 tane farkı çalışma yaptım. admin arkadaşımızında izni ile bu sitcker bastırma işini ben üstlenmek istiyorum çok maaliyetli bir iş değil. İsteyen arkadaşlarımız olursa kargo masrafını karşılamak şartıyla ücretsiz yollayacağım. trafikte bu logoyu gören bilsinki bizim üyemiz. bu şekilde hem yeni dostluklar hemde bir sos çevre yaratabiliriz. organizazyonlar yapıp piknikler vs yapılabilir. harleyciler yaparda biz skodacılar yapamaz mıyız :)

uzun lafın kısası düşünceme katılan varsa görüşmek için ben yetkili servise gidip konuşacağım. bunu diğer illerdeki arkadaşlarımız içinde yapabiliriz. SADECE DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM..

saygılar

Eklentiler
skodam com-01.jpg
skodam com-01.jpg (51.33 KiB) 2255 defa görüntülendi
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti balarest » 21 Tem 2010, 20:32

olabılır tabıkı logo konusunda ortak bır akıl cıkarsa neden olmasın daha once forumda farklı logolar vardı en azından logolara anket duzenler daha sonra ısteyen tedarık edebılır
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti lostar58 » 21 Tem 2010, 21:33

tabiki olabilir ama biraz daha tatlı bir tasarım yapılsa daha güzel olur
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti lazza » 21 Tem 2010, 22:27

valla benim bu forumdan soğumam bu sticker olayı okadar yazdık çizdik kimse ilgelenmedi ama yapılırsada hoş olacağına inanıyorum
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti taner_octavia » 21 Tem 2010, 22:46

iyi calısma olmus elinize saglık.benim beyazlı olan hosuma gitti.bana gonderebilrsin mesela :)
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti hakand » 21 Tem 2010, 22:53

beyaz olanı bende çok beğendim hocam.banada gönderebilirsen çok sevinirim
hakand
CLASSIC
CLASSIC

İleti sampionibo » 21 Tem 2010, 23:54

bende beyaz olanı çok beyendim banada beyaz olandan gönderebilirse bende sevinirim yanlız ben 2 tane istiyorum.Malüm bir ön cama bir arka cama bu uygulamada arkanızdayım,üzerimize düşen neyse fazlasını yapmaya hazırım.
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti taner_octavia » 22 Tem 2010, 00:22

bence arka kapının kücük camına yapstırmak lazim :) arka camada olabilr tabi :)
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti onurson » 22 Tem 2010, 07:15

bencede beyazlı olan daha iyi. fazlada abartı şeyler yapmama lazım diye düşündüm tasarımda. sade olmasına özen gösterdim. eğer szlerinde önerisi varsa söylesin ona göre son halini şekillendirelim ben bastırtayım üyelerimize yollayalım. inş çok güzel şeyler yapacağız..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti cineration » 22 Tem 2010, 07:40

beyaz logo bence de daha güzel Fakat tamamen şeffaf olsaydı daha da güzel olurdu. Çünki etiketin malzeme markası 3M de olsa renkli kısımları zamanla güneşten solacak.
Bunları tasarımı geliştirmek için yazdım umarım yanlış anlaşılmaz
Sticker de bende varım
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti kuzmo » 22 Tem 2010, 07:54

Ben de beyaz olanı beğendim.. Eğer böyle bişey netleşirse ben de almak isterim!!
kuzmo
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: octavia

İleti zurna1788 » 22 Tem 2010, 09:01

bu mevzu yılların mevzusu.ancak admin bu konuda çok ilgisiz... yani diceğim o ki. bu konuda eskisiler gibi kapanacaktır...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti T.T. » 22 Tem 2010, 09:14

bu konuda ben çok çabaladım ama hiçbir netice alamadım. Sayfalar dolusu yorum yaptık ama bir neticeye ulaşamadık. O yüzden nedense her konu düzgün ilerliyor. Ama bu konu hariç... Admin arkadaşım bana özelden mesaj yolladığımda kargoya verip göndericem demişti logoyu ama üzerinden 3 ay geçti hala bi sonuç yok.
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti termineytir » 22 Tem 2010, 09:41

Bu sticker konusunda bende aranıza katılabilirim. Ancak servis konusunda katılamıyacağımı bildirmek zorundayım. Servis konusu maddi açıdan beni biraz zorluyor.

Aslına bakılırsa SKODAM ile hiç servise girmedim. Daha önceden babamın aracını (1991 Toyota Corona) servise götürüyorduk. Dışarıdan 2 kat daha pahalıydı ama araç tertemiz oluyordu.

Fikrimi değiştirebilirim. Aracımı bir servise göstereyim bakalım. Yapılacak bir takım işleri var. Bir fiyat alayım. Bellimi olur. Belki servis bana daha uygun gelebilir.

-*-*-*-*-*-*-*
Stickerlerin tasarımı güzel olmuş. Gerçi eskilerini göremedik bir türlü ama bence ikisi de güzel. Ancak KLUBÜ değil de KULÜBÜ olması gerekmiyormu_?
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti umutgiray » 22 Tem 2010, 10:13

STİCKER OLSUNDA ÇAMURDAN OLSUN. FULL DESTEK TAM DESTEK.

HER İKİ TASARIMDA GÜZEL OLMUŞ. EN AZINDAN ADMİN GİBİ İLGİSİZ DEĞİLSİN ORTAYA BİŞEY KOYMUŞSUN. ELLERİNE SAĞLIK.

İNŞALLAH BU SEFER OLAY ORTADA KALMADAN BİR NİHAYETE ULAŞIR VE BİR SKODA GÖRDÜĞÜMDE BUDA BİZDENMİ DİYE DÜŞÜNMEM. NİHAYETİNDE YOLLARDA İNSAN BİR TANIDIK ARIYOR HER ZAMAN :D
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti bahane » 22 Tem 2010, 10:34

stickerler güzel olmuş beyaz olanından bende katılırım aranıza.... emeğine sağlık
bahane
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sami
Nereden: Zonguldak
Arabanız: 2007 Skoda Fabia 1,2 Classic Plus Sedan-Benz+Lpg

İleti kemalyazici » 22 Tem 2010, 10:52

güzel çalışma. beyaz olan daha hoş duruyor. +destek
Kemal Yazıcı
93 Forman Lx
Kullanıcı avatarı
kemalyazici
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal Yazıcı
Arabanız: skoda forman lx

İleti agros » 22 Tem 2010, 11:28

sticker olayı güzel hoş da daha önce böyle ci çalışma yapılmamış gibi admin e ilgisiz demek yanlıştır. admin in daha önce proje aşamasında degil gerçekleşmiş bir sticker ı mevcuttur. tamamen daha önceki forum sakinlerinin ilgisizliginden dagıtımı gerçekleştirilememiştir. bu konuna dönüp dolaşıp admine çatmak dogru degil.

kaldı ki bir tane arkadaşımız şimdi gönüllü olmuş yapayım diyor. almak isteyenler arkadaşa bildirsin ve alın aracınıza yapıştırın.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir