UYELERE STICKER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

UYELERE STICKER

İleti Henien » 29 Tem 2010, 10:28

Kendi yaptıran arkadaşlar sticker 'da forumdan bir işaret yok ki! Bizi sizi trafikte gördüğümüzde nerden anlayacağız forumdaş olduğumuzu da selam çakacağız?

Konuyu açan arkadaş sadece kargo masrafı ile göndereceğim diyor, daha ne olsun ki?

Sayın Onurson stickerları bastırırsanız ayrı bir başlık açarsınız, isteklilerden adres bilgileri özelden gelir. Belli bir rakama ulaşınca bir kargo firmasından ödemeli olarak toplu gönderirsiniz. Biz de minnettar oluruz.

KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti delidolu » 29 Tem 2010, 10:54

Henien yazdı:Kendi yaptıran arkadaşlar sticker 'da forumdan bir işaret yok ki! Bizi sizi trafikte gördüğümüzde nerden anlayacağız forumdaş olduğumuzu da selam çakacağız?

Konuyu açan arkadaş sadece kargo masrafı ile göndereceğim diyor, daha ne olsun ki?

Sayın Onurson stickerları bastırırsanız ayrı bir başlık açarsınız, isteklilerden adres bilgileri özelden gelir. Belli bir rakama ulaşınca bir kargo firmasından ödemeli olarak toplu gönderirsiniz. Biz de minnettar oluruz.

forum (admin) kılını kıpırdatmıyor ki bi işaret olsun.
olmadığı daha iyi.
1eysel olarak yaptıran arkadaşları şiddetle tebrik ediyorum.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti tivoli » 29 Tem 2010, 11:55

Henien yazdı:Kendi yaptıran arkadaşlar sticker 'da forumdan bir işaret yok ki! Bizi sizi trafikte gördüğümüzde nerden anlayacağız forumdaş olduğumuzu da selam çakacağız?

dostum sticker üzerinde forumdan bir işaret olmasına gerek yok.. bizleri forum bir araya getirmedi skoda marka araçlarımız olduğu için forumlarda bir araya geldik ;) ayrıca bu forumdan hariç bende dahil birçok arkadaşın başka forumlardada üyeliği var hatta kendi forumunda yönetici olanların bile başka forumlarda üyelikleri var :) ve buda gayet normal bir durum.. skoda logosunun üzerinde kendi nick'imizin olması yeterli ve gayet hoş.. zaten yolda bir skoda gördükmü gözümüz direkt oraya kaymıyormu :lol: sonuçta zevk meselesi, herkes girip çıktığı forumun logosunu beğenmeyebilir onun içinde forum logolu bir sticker'ı tercih etmek istemeyebilir ama kullandığı aracının logosunu anahtarlığına varana kadar görmekten zevk alır ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti tivoli » 29 Tem 2010, 11:56

delidolu yazdı:

forum (admin) kılını kıpırdatmıyor ki bi işaret olsun.
olmadığı daha iyi.
1eysel olarak yaptıran arkadaşları şiddetle tebrik ediyorum.

kendi adıma çok teşekkür ederim delidolu dost
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti quickcan » 29 Tem 2010, 14:08

elinize sağlık güzel çalışma olmuş.. beğendim. :D

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti alpino » 29 Tem 2010, 16:37

açıkçası uzun süre bu konuyu takip etmedim. sonuçta bu sticker işi çok konuşuldu ve her seferinde sonu hüsranla bitmişti. ilk defa sonuca ulaşılmış gibi görünüyor. eğer istekli sayısına bağlı olarak sınırlı sayıda yaptırılmadıysa mutlaka ben de istiyorum. beyaz yada yeşil hatta her ikisinden de.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti serdar5306 » 29 Tem 2010, 21:56

alpino yazdı:açıkçası uzun süre bu konuyu takip etmedim. sonuçta bu sticker işi çok konuşuldu ve her seferinde sonu hüsranla bitmişti. ilk defa sonuca ulaşılmış gibi görünüyor. eğer istekli sayısına bağlı olarak sınırlı sayıda yaptırılmadıysa mutlaka ben de istiyorum. beyaz yada yeşil hatta her ikisinden de.

+ 1000 Bende katılıyorum
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti pusu » 31 Tem 2010, 22:03

bende isterim hep destek tam destek
pusu
CLASSIC
CLASSIC

İleti Henien » 04 Ağu 2010, 16:26

Sayın Onurson, ne oldu stickerlar yaptırabildiniz mi? Ödemeli göndermeniz için adres verelim mi?
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 04 Ağu 2010, 16:28

Dün akşam yoğun trafikte bir fabia ile yan yana denk geldik. Baktım sol arka camında bir başka skoda forumunun stickerı var. Bir kornaya basayım dedim ama bende yok sticker. Zaten trafik yoğun, birbirinin önüne kıranlar yüzünden herkes gergin. Yanlış anlar diye selamlayamadım. İçimde kaldı valla :(
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ihsan » 04 Ağu 2010, 16:38

Henien yazdı:Dün akşam yoğun trafikte bir fabia ile yan yana denk geldik. Baktım sol arka camında bir başka skoda forumunun stickerı var. Bir kornaya basayım dedim ama bende yok sticker. Zaten trafik yoğun, birbirinin önüne kıranlar yüzünden herkes gergin. Yanlış anlar diye selamlayamadım. İçimde kaldı valla :(

hadi ya hangi forum usta o bana buradan yazamazsan özelden yazsana olmadı bizde oraya kayarız burda bi aktivide yok ya
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti Musa » 04 Ağu 2010, 16:42

abiler sticker konusunda bi fikir vermek istiyorum mesela ben de felicia var skoda amblemi ve felica resmi olsa altta da skodam.com yazsa

octavia sı olana octavia resmi fabia sı olana fabia resmi olsa nasıl olur çok mu uğraştırır maliyet artar mı
Kullanıcı avatarı
Musa
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda felicia

İleti Henien » 04 Ağu 2010, 16:42

Burada bir aktivite yok da denebilir tabi ama ben başka skoda forumlarına baktım, burası ilk göz ağrım olduğundan mıdır, fabiamı almak için burada okuduklarımdan sonra son kararımı vermemden midir bilmem, kendimi diğer forumlarda yabancı hissettim.

Ama google skoda, forum yazıp aratırsan bir kaç tane çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ihsan » 04 Ağu 2010, 16:44

Musa yazdı:abiler sticker konusunda bi fikir vermek istiyorum mesela ben de felicia var skoda amblemi ve felica resmi olsa altta da skodam.com yazsa

octavia sı olana octavia resmi fabia sı olana fabia resmi olsa nasıl olur çok mu uğraştırır maliyet artar mı

ben bu sitenin reklamını yapılmasını ıstemem acıkcası icraat yok

bu arada tamam dır usta anladım be o siteyi aslında buraya yazsak bile adminin baktıgı okuduguda yokya neyse ayıp olmasın :)
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti uzeyirkaratas » 04 Ağu 2010, 17:02

Arkadaşlar aranıza katılalı 1 hafta oldu ama 16 yıldır skoda kullanıcısıyım skoda felicia,fabia benzinli,fabia dizel:) Hep bende istemişimdir yolda forum arkadaşlarıyla karşılaşmak ben destekliyorum elimden bişey gelebilceksede seve seve...
uzeyirkaratas
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ÜZEYİR KARATAŞ
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SKODA OCTAVİA 1.6 TDI AMBİANTE

Önceki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir