servis yazısını silmeyi beceremedim silenler bir yardım etsi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

servis yazısını silmeyi beceremedim silenler bir yardım etsi

İleti diseqc » 24 Tem 2010, 08:42

arkadaşlar merhaba arabanın kontağı acınca servis ınsp yazıyor birmüddet sonra gidiyor ama bu beni gıcık etti bende forumda araştırdım km tuşuna basılı tut arabayı çalıştır sonra sağa çevir tık sesi gelince silinir yazmış arakadaşlar bende aynen yaptım karşıma bakım sayacı cıktı sağa cevirdikce 1000,2000 diye devam ediyordu 5000 geldim kontağı kapadım actım yazı yine devam etti yani birtürlü kaydedemedim tuşu sağa sola cevirdim uzun bastım yemedi en sonunda fail dedi bidaha aynı yere giremedim bile vag-gom var gittim laptap aldım geldim onunlada nerden siliniyor bulamadım vag gomla nasıl yapılıyor bilen yazsın lütfen olmadı diğer yöntemle nasıl kaydedeceğim...

Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti faruk_sakarya » 25 Tem 2010, 02:23

Benimde yağ bakımı zamanı geldiğinde yanmıştı,ben arkadasımla değiştirdim..Sizin dediğiniz gibi siliniyor serviceınsp yazısı,yanlız 1000-2000km felan diyorsunuz ya...Oraya girdiginizde numaraları 0000 olarak değiştirin(saat ayarı yapar gibi)sonra silinecektir...
CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FARUK DELERGEÇER
Nereden: Sakarya
Arabanız: SKODA FABİA ELEGANCE 101 HP

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir