FABİA KAZA ve ÖN TAMPON IZGARASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA KAZA ve ÖN TAMPON IZGARASI

İleti BURAKsk » 03 Ağu 2010, 20:30

Arkadaşlar Merhaba...bugün izmir pınarbaşıda çalıştığım iş yerimden çıktım bütün günün yorgunluğu ile fabiama bindim teybimi açtım ve arabamla günün yorgunluğu atmaya çalışıyordum, eve doğru yol tutmaya başladım..eve varmak üzereyken (2 dk kalmıştı) önümdeki araç durdu megane ve yolda biraz dar olduğu için karşıdan gelen kamyona yol vermek istedi bende yaklaşık 1 metre arkasında durdum...kamyonun geçemiyeceğini anlayan megane sürücü taktı geri vitese korna falan derken hiç geriye bakmadan gümm :( ..nese indik araçlardan kusura bakma suçluyum neyse yapılacak herşeyi yaparız dedi..araçta Atllahtan çok büyük bir masraf yok plakalık kırıldı bu kolay iş benim sizlere asıl sormak istediğim ön ızgaranın üstünde bulunan SKODA ambleminin olduğı nikelajlı parça çatladı ve amblemde zarar gördü..bu parçayı yetkili serviste bulabilirmiyim ve tahmini fiyat ne kadardır.Bütün herkese kazasız belasız sürüşler ve ufacık bişeyde olsa gerçekten insanın içi gidiyor bea.. lafı uzatmayayım konu ile ilgili arkadaşlar desteklerini esirgemezler umarım :D

BURAKsk
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: N.Burak Ertok
Nereden: İzmir
Arabanız: skoda fabia 2008

İleti haydew » 03 Ağu 2010, 20:44

Ben eskidi diye değiştirmiştim özel serviste vardı çok pahalı değildi.. Birçok şeyle birlikte olduğu için tam hatırlamasamda 10-15 tl kadar birşeydi sanırsam... Yada daha ucuz...
Kullanıcı avatarı
haydew
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 03 Ağu 2010, 22:03

Benzer bir kazaya bende rastlamıştım.200 TL ön panjurdu 2006 yılında..(Logo ve siyah ızgara dahil)

Geçmiş olsun..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir