ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :))

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :))

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 07:55

Merhaba arkadaşlar geçte olsa alabildim stickerleri. bunları ben kendi bütçemle yaptırdım. bunu söylememin nedeni birşeyler yapmak. sizlerden ricam şimdi destek olmanız. çoğunluğu oluşturduktan sonra, zeki ünaldı servisiyle anlaşma aşamasına geldik. hedefimiz kulübümüz üyelerine %20 işçilik % 10 -20 parça indirimi alabilmek. bunun için sayımızın çoğalması lazım. ilerde başka illerdeki servislerlede görüşerek oradaki dostlarımızıda bu avantajlardan yararlandırmak.. sonunda adam gibi servislere götüreceğiz araçlarımızı.. filo indirimi almamız lazım. şimdi sizden istediğim sadece göndereceğim stickerı aracımızın görünen kısmına (arka cam) yapıştırmak. hem trafikte üyelerimizi tanımak güzel birşey olur :) bundan sonra yapacağım çalışmaları aşağıda sıralıyorum.

* %20 işcilikte, %10 - 20 parçada indirim yapılması,

* Araçların Filo statüsüyle beklemenden alınması ve iade edilmesi,

* Bakımlara gelen araçlara lastiklere ücretsiz nitrojen basılması,

* Skoda Kulübüne özel, bir yedek parça yetkilisi, bir servis danışması ve Filo Sorumlusu beyfendinin sitemize girip bizi bilgilendirmesi,

* Bu uygulamalar için aracınızın şase, plaka numarasıyla telefon numaranızı onurson@gmail.com adresine göndermeniz yeterlidir.

belki daha ek maddeler konabilir duruma göre..

bana bu bilgilerinizi ve adresinizi mailime yollarsanız 2 adet sticker da yollayacağım karşı ödemeli olarak. (sticker çapı 8 cm) görüntü kirliliği yaratmayacak kadar güzel. sanırım 3- 5 tl arası tutar. ben yapıştırdım bile ...

güzel günler dilerim görüşmek ve paylaşmak üzere desteğinizi bekliyorum.

Eklentiler
Görüntü0148.jpg
fabiam.jpg
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 08:59

neden kimse yok?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 11 Ağu 2010, 09:08

Zamanlaman harika, yarın 16:00 da zeki ünaldıya gideceğim direksiyon konusu için...
Bizim sitede bir çok şey konuşuluyor, uygulamada tık yok, bedava akü vereyim dedim, o bile ilgi görmedi.
Ekim ayında falan bir buluşma düzenleyelim, genelde 10-15 kişilik katılım olur, stikerler orada ilgi görebilir bence...
Emeğin için teşekkürler benden.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 09:18

hetepe yazdı:Zamanlaman harika, yarın 16:00 da zeki ünaldıya gideceğim direksiyon konusu için...
Bizim sitede bir çok şey konuşuluyor, uygulamada tık yok, bedava akü vereyim dedim, o bile ilgi görmedi.
Ekim ayında falan bir buluşma düzenleyelim, genelde 10-15 kişilik katılım olur, stikerler orada ilgi görebilir bence...
Emeğin için teşekkürler benden.

Engin arkadaşım inş ilgi görür daha ne yapalım. zeki ünaldı için ama 3 5 araç bulup gidemeyiz. yüzümüze bile bakmazlar. başka forumlarda opisle fln yapılan anlaşmalarda 30 40 araç ile anlaşma yapılmış öyle olunca indirimde artıyor pazarlık edebiliriz en azından. biz yapacağımızı yapalım da arkadaşlarda destek verirse ne güzel olur.
sanal ortam dışında da görüşüp kaynaşmak ne güzel olur. İnsanımız biraz yapılana nankör bende sana hak veriyorum. bazen iyilik yaramaz bizim millete.. Ben de sana tşk ederim herşey için. şase nonu ve plakanı mailime atarak ilk sen başlayabilirsin 2 kişi olduk bile
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ihsan » 11 Ağu 2010, 09:29

daha yenı gordum onur ruhsat arabada . gun ıcersınde asagı ınınce ruhsatı alıp şase yıde yazarım sana okı benıde dahıl et simdiden :) hersey için tesekkurler
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti C@GL@R » 11 Ağu 2010, 09:31

emeğin için telekkürler. stiker bende istiyorum ama ş.dışına çıkacağım kargo beni bulamayabilirker kargolar plaka ve şase no ile mi 30-40 araç toplanacak anlamadım ben.
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 09:34

ihsan yazdı:daha yenı gordum onur ruhsat arabada . gun ıcersınde asagı ınınce ruhsatı alıp şase yıde yazarım sana okı benıde dahıl et simdiden :) hersey için tesekkurler

bende sana tşk ederim. umarım iyi olur herşey görüşmek tanışmak dileğiyle
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 09:37

C@GL@R yazdı:emeğin için telekkürler. stiker bende istiyorum ama ş.dışına çıkacağım kargo beni bulamayabilirker kargolar plaka ve şase no ile mi 30-40 araç toplanacak anlamadım ben.

ne zaman istersen kargonu o zaman yollarım. ne kadar çok araç olursa servis için o kadar çok pazar demek. çok araç olsunki ağızları sulansın :=) indirim yapsınlar. nedeni bu. 2 3 araçla bizi ciddiye almazlar ciddi olduğumuzu anlamaları lazım. şase ve plaka no ise servise vermek hemde işin ciddiyeti açısından. ruhsatta yazıyor zaten. yineden anlamadığın birşey olursa sorabilirsin
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 09:39

öncelikle ankarada oturan arkadaşlarımızdan ilgi bekliyorum. daha sonra bu uygulama diğer iller içinde yapılacak. ama isteyene sticker yollayabilirim. şimdilik 500 tane yaptırdım. biterse yeniden yaptırabilirim neden olmasın.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 11 Ağu 2010, 09:39

Toplanan şasi no lar ile servise ''şu kadarlık bir grubuz, indirim yapın'' denecek.Oraya arıza ya da bakım için gittiğinizde daha önceden verilmiş olan şasi no ile indirim alacaksınız, yoksa adamlar bizi nerden tanıyacak?Sticker işin ayrı bir bölümü.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti mbarman » 11 Ağu 2010, 09:50

onur bende destek için bilgileri göndericem ama işyerindeyim. ancak akşam olur. her nekadar ankaraya servise gelemesemde enazından sizlerin indirim alması için desteğe evet diyorum
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti hetepe » 11 Ağu 2010, 09:53

mbarman yazdı:onur bende destek için bilgileri göndericem ama işyerindeyim. ancak akşam olur. her nekadar ankaraya servise gelemesemde enazından sizlerin indirim alması için desteğe evet diyorum

İyi niyetin için teşekkürler, dayanışma bu işte...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti alpino » 11 Ağu 2010, 09:53

dostum en kısa zamanda yolluyorum istediğin bilgileri. sticker işi sonunda sayende sonuçlanıyor. çok teşekkürler gerçekten. para konusu hiç dert değil. eft için gerekli bilgileri versen yeter.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 09:54

mbarman yazdı:onur bende destek için bilgileri göndericem ama işyerindeyim. ancak akşam olur. her nekadar ankaraya servise gelemesemde enazından sizlerin indirim alması için desteğe evet diyorum

Merak etme yakında en azından istanbulda bir servis ayarlayacağız.. izmir bursa adana konya ne bileyim inş desteğe bağlı herşey. kuzu kuzu işi bilmeyen adamlara teslim olmaktansa hem bir birliktenik olur ardındada güzel şeyler doğar hepimiz için çok teşekkür ederim ilgi için. maillerinizi bekliyorum..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Sarıibo » 11 Ağu 2010, 09:59

Birlikten kuvvet doğar. Projeni beğendim. Biz zaten fan kulübüz. Bizim yapacagımız sticker yapıştırmak. Üye adetimiz sanırım belli. Motor ve şase no ile anlaşma yapmak biraz firmalara bağlanmak gibi. Biz güçlü olmalıyız ki bizim klübün peşinden o firmalar koşmalı. Kulüp olarak menfaatlerimizi kurucu ve yöneticilerimiz sağlamalıdır. Kısa zamanda bir standart oluşmalı ve stickerlar her üyeye belli bir ücret karşılığında verilmelidir. Almayanlar hakkında bazı önlemler düşünülmelidir.
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İbrahim Yücel
Arabanız: Roomster

İleti hetepe » 11 Ağu 2010, 10:03

Bence en azından bu konuyla ilgili olmak üzere buluşalım.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 10:42

Sarıibo yazdı:Birlikten kuvvet doğar. Projeni beğendim. Biz zaten fan kulübüz. Bizim yapacagımız sticker yapıştırmak. Üye adetimiz sanırım belli. Motor ve şase no ile anlaşma yapmak biraz firmalara bağlanmak gibi. Biz güçlü olmalıyız ki bizim klübün peşinden o firmalar koşmalı. Kulüp olarak menfaatlerimizi kurucu ve yöneticilerimiz sağlamalıdır. Kısa zamanda bir standart oluşmalı ve stickerlar her üyeye belli bir ücret karşılığında verilmelidir. Almayanlar hakkında bazı önlemler düşünülmelidir.

valla benparasından geçtim. kendim üstlendim baskı maaliyetini ama hala maalesef destek ve o anlayış yok. ağzınıza sağlık. mailime bekliyorum bilgilerini. böyle konuşmakla olmaz :)
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 11 Ağu 2010, 10:44

hadi arkadaşlar şaşırtın beni.. eğer destek yoksa stikerlerı çöpe atacağım.. bir daha da forumla fln uğraşmayacağım. gider ustama kendi işimi görürüm.. herkes ne yaparsa yapsın..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir