ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :))

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :))

İleti onurson » 12 Ağu 2010, 13:53

osti01 yazdı:sticker için adresimi özelden atacağım. Ben şase numaramı ve plakamı vermek istemiyorum. Öncelikle başka bir ildeyim. Aynı ilde olsam bile dediğiniz servise gitmek istemeyebilirim. bir de dediğiniz indirimleri bir servis yapıyorsa emin olun aynı indirimi başka bir servis de yapabilir. Hem de kampanya veya filo indirimi olmadan...

Bu arada gayretiniz için teşekkür ederim. Kargoyu karşı ödemeli gönderirken sticker ücretini de şahsınıza ödenmek üzere ekletebilirsiniz. tekrar teşekkür ediyorum.

elbette şase ve plakanızı vermek zorunda değilsiniz. sticker ücretini ben verdim artık sorun değil. amacım para kazanmak vs değil. insanları bir araya getirmek iyi hizmet almalarını sağlamak ve türkiyenin en sosyal en güçlü fan klübü yapmak. adresinize stickerları yollarım. biraz fazla koyarım isterseniz ona göre başka arkadaşlarada dağıtırsınız. trafikte aynı klup üyelerini görür onlara destek verirsiniz.. desteğiniz için teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti sampionibo » 12 Ağu 2010, 14:43

osti01 yazdı:sticker için adresimi özelden atacağım. Ben şase numaramı ve plakamı vermek istemiyorum. Öncelikle başka bir ildeyim. Aynı ilde olsam bile dediğiniz servise gitmek istemeyebilirim. bir de dediğiniz indirimleri bir servis yapıyorsa emin olun aynı indirimi başka bir servis de yapabilir. Hem de kampanya veya filo indirimi olmadan...

Bu arada gayretiniz için teşekkür ederim. Kargoyu karşı ödemeli gönderirken sticker ücretini de şahsınıza ödenmek üzere ekletebilirsiniz. tekrar teşekkür ediyorum.

yaa arkadaşlar yapmayın burada onur çoktandır yapılmak istenen şeyi yapmış şu an sadece ankarada servis indiriminden yararlanmak için sizden şase ve plaka numarası istiyor. Bunuda serviste müdüre gösterip ne kadar çok kişi o kadar indirim alacaklar sonra bu sistemi aynı şekilde başaka illerde de denenecek.Başka ne için kullanacağını düşünüyorsunuz.Biz burada birbirimize destek olmaya çalışıyoruz köstek olmaya değil lütfen daha duyarlı olalım.
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti onurson » 12 Ağu 2010, 14:54

Çok teşekkür ederim güzel bir özet olmuş. bazı arkadaşlarımız korkuyor şase no fln deyince .. oto çalan hırsız muamelesi görüyorum. ne yapacaksın neden istiyorsun gibi sorular la karşılaşıyor üzülüyorum. şu ana kadar 10 kişi olduk olmadık. üzülerek söylüyorum
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti osti01 » 12 Ağu 2010, 16:28

sampionibo yazdı:

yaa arkadaşlar yapmayın burada onur çoktandır yapılmak istenen şeyi yapmış şu an sadece ankarada servis indiriminden yararlanmak için sizden şase ve plaka numarası istiyor. Bunuda serviste müdüre gösterip ne kadar çok kişi o kadar indirim alacaklar sonra bu sistemi aynı şekilde başaka illerde de denenecek.Başka ne için kullanacağını düşünüyorsunuz.Biz burada birbirimize destek olmaya çalışıyoruz köstek olmaya değil lütfen daha duyarlı olalım.

Arkadaşım konuyu sulandırma onur çoktandır yapılmak istenen şeyi yapmış demişsin yapılmak istenen de kendimize özgü bir sticker idi. Emeğinden dolayı da gerçekten teşekkür ediyorum. Hatta beğenmediğim stickerin maliyetine de katkıda bulunmak istiyorum. Bu sticker yapılmışsa arkadaşlar bunda karar kılmışsa bize düşen birlik beraberliği kırmamak adına arkadaşlarımızı yalnız bırakmamak adına bu stickerleri kullanmak.

şase numarasına gelince

onurson yazdı:Çok teşekkür ederim güzel bir özet olmuş. bazı arkadaşlarımız korkuyor şase no fln deyince .. oto çalan hırsız muamelesi görüyorum. ne yapacaksın neden istiyorsun gibi sorular la karşılaşıyor üzülüyorum. şu ana kadar 10 kişi olduk olmadık. üzülerek söylüyorum

burada da bizi size hırsız muamelesi yapan insanlar olarak itham ediyorsunuz ki yaptığımız yapacağımız işin değerini ayaklar altına alıyor bu durum.

Ankara'da servisten yararlanmak isteyen arkadaşlar gönderir yararlanmak istemeyen göndermez şase nosunu. bu kadar basit bunun art niyetle falan alakası yok. Siz de Sticker isteyen arkadaş adresini yollasın servisten yararlanmak isteyen arkadaşlar da şase nosunu yollasın diyebilirsiniz.

Zaten Türkiye'nin 4 bir yanından şase nosunu alıp Ankara'da bir herhangi bir servisten indirim yaptırmak da ne kadar etik o da ayrıca tartışılır. (Servisin bu yazıları okumadığını varsayarak konuşuyoruz :))

Tekrar belirtiyorum arkadaşım. Bu stickeri beğenmedim ama bunu bütün arkadaşlar da camına yapıştırırsa bunun birbirimizi tanımamız açısından iyi olacağını düşünüyorum. Hatta bana düşen maliyetini de gönderirseniz ayrıca sevinirim.
Kullanıcı avatarı
osti01
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: osman
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 99 mondeo ghia

İleti Henien » 12 Ağu 2010, 16:45

Ben de şase numarasını göndermekten çekinenlerdenim. Lakin bunun onurson dostumuzla bir ilgisi yok. Bu sanal ortama güvensizlik. Açıkçası şase numarası ile kötü neler yapılabilir bilmiyorum. Cahil cesur olur derler ama bu konudaki cehalatim beni ürkek yapıyor.

Kaldı ki belirttiğim üzere hali hazırdaki ustamdan memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum, ama arka camlarıma sağlı sollu sticker yapıştırmayı ve trafikte bu şekilde başkaları ile karşılaşıp en azından bir selamlaşmayı umuyorum.

Sevgili onurson adres ve ismim mailine gönderdim. Umarım iki sticker da bana yollayıverirsin. Emeğine sağlık, yaptığın harcamalar için de kesene bereket.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti felicia_3437 » 12 Ağu 2010, 19:57

ben özele yazmıştım ama ısmımı yazmadım adres bılgılerımı yazmıştım ınş bana da ulaşır bu sticker umarım
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti hakan48 » 12 Ağu 2010, 21:26

İyi Akşamlar Sayın Skoda Kullanıcıları ve Skodam Üyeleri Aracınızın Şasi Numarasını Vermeniz Herhangi Bir Sorun Teşkil Etmez Çünkü Çogu Aracların Şasi Numaraları Zaten Dışardan Okunabilir. Plaka Da Dışardan Okunabilir, Olduğundan Dolayı ,Şasi Numarasıyla Arac Bilgilerinin Çalınması Söz Konusu Değil, Yalnızca Ruhsat Bilgileriniz Kimlik Bilgilerinizle Bu İşlem Yapılabilir.
Onurson Arkadaşımız Belkide Kimsenin Yapamadığı Şeye Öncülük Yaptı Güzel Bir Fikir Kendisini Tanımıyorum,Ama Tebrik Ederim.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti onurson » 13 Ağu 2010, 07:43

osti01 yazdı:
sampionibo yazdı:

Arkadaşım konuyu sulandırma onur çoktandır yapılmak istenen şeyi yapmış demişsin yapılmak istenen de kendimize özgü bir sticker idi. Emeğinden dolayı da gerçekten teşekkür ediyorum. Hatta beğenmediğim stickerin maliyetine de katkıda bulunmak istiyorum. Bu sticker yapılmışsa arkadaşlar bunda karar kılmışsa bize düşen birlik beraberliği kırmamak adına arkadaşlarımızı yalnız bırakmamak adına bu stickerleri kullanmak.

şase numarasına gelince

onurson yazdı:Çok teşekkür ederim güzel bir özet olmuş. bazı arkadaşlarımız korkuyor şase no fln deyince .. oto çalan hırsız muamelesi görüyorum. ne yapacaksın neden istiyorsun gibi sorular la karşılaşıyor üzülüyorum. şu ana kadar 10 kişi olduk olmadık. üzülerek söylüyorum

burada da bizi size hırsız muamelesi yapan insanlar olarak itham ediyorsunuz ki yaptığımız yapacağımız işin değerini ayaklar altına alıyor bu durum.

Ankara'da servisten yararlanmak isteyen arkadaşlar gönderir yararlanmak istemeyen göndermez şase nosunu. bu kadar basit bunun art niyetle falan alakası yok. Siz de Sticker isteyen arkadaş adresini yollasın servisten yararlanmak isteyen arkadaşlar da şase nosunu yollasın diyebilirsiniz.

Zaten Türkiye'nin 4 bir yanından şase nosunu alıp Ankara'da bir herhangi bir servisten indirim yaptırmak da ne kadar etik o da ayrıca tartışılır. (Servisin bu yazıları okumadığını varsayarak konuşuyoruz :))

Tekrar belirtiyorum arkadaşım. Bu stickeri beğenmedim ama bunu bütün arkadaşlar da camına yapıştırırsa bunun birbirimizi tanımamız açısından iyi olacağını düşünüyorum. Hatta bana düşen maliyetini de gönderirseniz ayrıca sevinirim.

daha öncede yazdım sizin için demiyorum. şasi nosunu vermek vs zorunda değilsiniz sadece sticker isteyen arkadaşlarda oldu dün onlarada kargoyla yolladım bugün ellerinde olur... onlara illa şase nonu plakanı da ver demiyorum rıza işi bu. ileride başka illerdede servis hizmeti konusundada girişimlerim olacak.ama daha ankarayı toparlayamadık . katılım az maalesef amaç kulübü geliştirmek.. kimseden ücet flnda istemiyorum . tşk ederim. gönderim ücretini karşılarsanız yeter o da zaten 3 5 bişey tutuyor.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 13 Ağu 2010, 07:44

hakan48 yazdı:İyi Akşamlar Sayın Skoda Kullanıcıları ve Skodam Üyeleri Aracınızın Şasi Numarasını Vermeniz Herhangi Bir Sorun Teşkil Etmez Çünkü Çogu Aracların Şasi Numaraları Zaten Dışardan Okunabilir. Plaka Da Dışardan Okunabilir, Olduğundan Dolayı ,Şasi Numarasıyla Arac Bilgilerinin Çalınması Söz Konusu Değil, Yalnızca Ruhsat Bilgileriniz Kimlik Bilgilerinizle Bu İşlem Yapılabilir.
Onurson Arkadaşımız Belkide Kimsenin Yapamadığı Şeye Öncülük Yaptı Güzel Bir Fikir Kendisini Tanımıyorum,Ama Tebrik Ederim.

ağzınıza sağlık hocam teşkkür ediyorum desteğinizden dolayı.. yanlış anlaşılmak istemiyorum. sizlerle beraber birşeyler yapalım istedim.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 13 Ağu 2010, 07:45

kargo bugün gelicek dün yolladığım arkadaşlara acaba alan yada alamayan buraya yazabilir mi?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 13 Ağu 2010, 08:00

Arkadaşlar, Hakan48 in de belirttiği gibi şasi no ile, plaka no ile, tc kimlik no ile kimse kimseye birşey yapamaz.
Kimlik no'muz bir kere bu siteye girmekle sanal ortamda zaten, yeni nesil birçok araç ön camlarının sol altında şasi no, ön ve arkasında herkesin görebileceği plaka numaraları var, şimdiye kadar ne yaşandı?
Araç satış sitelerinde plaka gizleme konusu güvenlik kaygısından değil; aracın vuruğu, satışta kalma süresi, bulunduğu yer ve başka illerde bulunma durumu takip edilmesin ve bir hikaye oluşmasın diye gizlenir.(örneğin, 06 vrs 39 plakalı kırmızı fabianın hikayesini bilmeyen kalmamıştır en az 5 sitede....neden? sadece plakasını gizlemeden sitelerde paylaştığı ve satışa koyduğu için...ama şimdi ne oldu? hiiiç...adam arabasına binmeye devam ediyor, konuşanlar hâla konuşuyor...)
40 yılda bir düzgün iş yapılmak isteniyor, destek olmayan, en azından köstek olmasın.
Göndermek isteyen, katılmak isteyen buyursun; bir arkadaş, dayanışma topluluğu olalım, katılmayan, yalan yanlış bilgilerle milleti korkutup, kandırmasın.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti onurson » 13 Ağu 2010, 09:10

hetepe yazdı:Arkadaşlar, Hakan48 in de belirttiği gibi şasi no ile, plaka no ile, tc kimlik no ile kimse kimseye birşey yapamaz.
Kimlik no'muz bir kere bu siteye girmekle sanal ortamda zaten, yeni nesil birçok araç ön camlarının sol altında şasi no, ön ve arkasında herkesin görebileceği plaka numaraları var, şimdiye kadar ne yaşandı?
Araç satış sitelerinde plaka gizleme konusu güvenlik kaygısından değil; aracın vuruğu, satışta kalma süresi, bulunduğu yer ve başka illerde bulunma durumu takip edilmesin ve bir hikaye oluşmasın diye gizlenir.(örneğin, 06 vrs 39 plakalı kırmızı fabianın hikayesini bilmeyen kalmamıştır en az 5 sitede....neden? sadece plakasını gizlemeden sitelerde paylaştığı ve satışa koyduğu için...ama şimdi ne oldu? hiiiç...adam arabasına binmeye devam ediyor, konuşanlar hâla konuşuyor...)
40 yılda bir düzgün iş yapılmak isteniyor, destek olmayan, en azından köstek olmasın.
Göndermek isteyen, katılmak isteyen buyursun; bir arkadaş, dayanışma topluluğu olalım, katılmayan, yalan yanlış bilgilerle milleti korkutup, kandırmasın.

ağzına sağlık Engincim..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 13 Ağu 2010, 10:40

onurson yazdı:kargo bugün gelicek dün yolladığım arkadaşlara acaba alan yada alamayan buraya yazabilir mi?

Kimlere gönderdin? Kargoyu alıp da bir teşekkür etmeyene ayıp zaten!
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Ağu 2010, 11:03

kaç para bu sticker lar ayıptır sorması ?

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti DEEPMURAT » 13 Ağu 2010, 11:14

Bana geldi.3 tane göndermişsin.Kargo bedeli 3.28.teşekkürler...

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 TDI Ambiente

İleti kemalyazici » 13 Ağu 2010, 12:46

BANA DA GELDİ COK TESEKKUR EDERİM :)
Kemal Yazıcı
93 Forman Lx
Kullanıcı avatarı
kemalyazici
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal Yazıcı
Arabanız: skoda forman lx

İleti frostbite19 » 13 Ağu 2010, 13:07

onurson yazdı:kargo bugün gelicek dün yolladığım arkadaşlara acaba alan yada alamayan buraya yazabilir mi?

Dostum, benim sticker azönce geldi. 3 tane göndermişsin. Hem ön cama hem arka cama mı yapıştıracam? 1

tanesi yedek mi? Yoksa buralarda birileri olurda onlara da veririz diye mi 3 edet var???

Çok teşekkür ederim. Hakkını helal et, hem para hem emek harcadın, Allah razı olsun...

(Kargo bedeli 4tl merak edenler olursa.)

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti frostbite19 » 13 Ağu 2010, 13:10

Arabayı yıkayıp yapıştırayım güzelce, resimlerini koyarım...

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004