ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :))

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :))

İleti veteran » 21 Ağu 2010, 02:07

hocam yeni gördük şu saatte şasi zorda +1 yap diye plaka ve cep nu .sını gönderdim..emeğine sağlık..

KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti sertackoksal » 25 Ağu 2010, 21:25

Ben de plaka ve cep nomu gönderdim destek için. Umarım amacına ulaşır.
sertackoksal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zekrek » 22 Ekm 2010, 17:32

Sonunda stikerlı resimler ekleyebildim, tekrar teşekkürler Onur kardeş :D
Eklentiler
26092010060 (Small).jpg
Bu da benim evlatla beraber
26092010058 (Small).jpg
Kullanıcı avatarı
zekrek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Zeki
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 Favorit

İleti kadir1012 » 22 Ekm 2010, 19:45

katılıyorum ama arabam arkadaşa emanet verdim 2-3 güne gelir bilgileri göndereceğim. Bu arada ankaradan katılımcıyım. saygılar aracım octavia
Kullanıcı avatarı
kadir1012
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kadir doğanoğlu
Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia 1.6 GLX-i combo

İleti rundll » 27 Haz 2011, 12:26

Forumda özel plaka ile ilgili arama yaparken bu başlık da önüme geldi ve hortlattım konuyu Stickerlerden ne kadar kaldı acaba? Henüz arabayı alamadım showroomdan ama stickeri bir kenarda dursun eğer hala varsa.
Gidecek hiçbir yerin olmasa da yürümeye devam et. Mesafelerin ötesini görmeye çalışma.
Bu, insana göre değildir. İçine dön. Fakat korkunun seni etkilediği gibi etkilenme. (Mevlana)

Kullanıcı avatarı
rundll
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: 2011 Fabia Ambiente Dinamik - 1.2 TSI 105 HP

İleti onurson » 27 Haz 2011, 12:34

daha var olmaz mı? ama birçok üyemiz isteyipte kargolarına sahip çıkmadığı için hepsi geri döndü. kç kişinin kargosunu boşu boşuna ben ödedim.. bende ankarayım.. bir toplantımızda gelirsin orada elden veririz..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti skodaizm » 27 Haz 2011, 12:52

onurson yazdı:daha var olmaz mı? ama birçok üyemiz isteyipte kargolarına sahip çıkmadığı için hepsi geri döndü. kç kişinin kargosunu boşu boşuna ben ödedim.. bende ankarayım.. bir toplantımızda gelirsin orada elden veririz..

Arkadaşım Siticker lar için eline sağlık. Sana alacağım deyip adres gönderen ve daha sora almayan kargo ücretini de sana ödettiren kişilerin adlarını ve nickname lerini burada ilan etmni senden rica ediyorum. Zira afaki bir şekilde '' gönderdim de almadılar'' söylemi tüm forum üyelerini zan altında bırakmaktadır. Saplar ile samanların birbirinden ayrılması açısından yararlı olacaktır.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti xMEGANx » 27 Haz 2011, 12:52

herkez ayrı bi sticker yapıştırmış aracına nasıl tanıyacaksınız acaba birbirinizi :)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti berkin » 27 Haz 2011, 14:02

peki tekrar bu stickerlardan almak için ne yapmak gerekli ? onur arkadaşım yardımcı olabilirsen memnun oluruz .
saygılar
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti Kutay ALBAYRAK » 27 Haz 2011, 14:04

Çok güzel bir düşünce bende konuyu okurken önce heyecanlandım güzel olacak diye sonra tarihe bakınca keyfim kaçmıştı.Neyseki hala böyle birşey varmış sevindim.Bende stickeri arabama yapıştırmak ve yolda gördüğümüzde en azından skoda sever dostlarla bir çay içmek bir selamlaşmak isterim.Bir sonraki buluşma olayını sabırsızlıkla bekliyorum ayrıca hala geçerliyse ay başından sonra :D bankaya ücretini gönderip eski usul ile de sticker'a sahip olmak isterim favoya da yakışmış resimden gördüğüm kadarıyla benimkinde de hoş durur hani:D
Kutay ALBAYRAK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutay ALBAYRAK
Arabanız: Skoda Favorit

İleti rundll » 27 Haz 2011, 15:48

onurson yazdı:daha var olmaz mı? ama birçok üyemiz isteyipte kargolarına sahip çıkmadığı için hepsi geri döndü. kç kişinin kargosunu boşu boşuna ben ödedim.. bende ankarayım.. bir toplantımızda gelirsin orada elden veririz..

Evet, onu farketmiştim. Öyle yapalım. Buluşmada görüşmek ümidiyle öyleyse

Konuyu ilk sayfasından beri okudum ve hala arkadaşımızın elinde bayağı bir sticker olması gerekiyor.

En son, başbakanın açtığı akvaryum halka çok pahalı gelince ilk üç gün ücretsiz olacağını söylemişti. Sonra ana baba günü olmuş haliyle önü. Sözü şuraya getirmek istiyorum. Çoğumuzun bugün hadi bir stickerim olsun deyip de bilgisayar başına geçecek ne bilgisi ne de azmi olduğunu düşünüyorum. İlla bunun kapış kapış gitmesi için çok mu üst bir fiyata sahip olup da bedava dağıtılması gerekiyor, anlamıyorum. Arkadaşımız emek harcayıp güzel bir şey ortaya koymuş.

Stickerleri bitirmeye davet ediyorum sizi

Ayrıca bir de admine seslenmek istiyorum. Bu başlığın sabitlenmesi gerekir. Aslında kaliteli başlıkların sabitlenmesi gerekir. Bu konuyla ilgilense güzel olacak.
Gidecek hiçbir yerin olmasa da yürümeye devam et. Mesafelerin ötesini görmeye çalışma.
Bu, insana göre değildir. İçine dön. Fakat korkunun seni etkilediği gibi etkilenme. (Mevlana)

Kullanıcı avatarı
rundll
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: 2011 Fabia Ambiente Dinamik - 1.2 TSI 105 HP

İleti emre_18 » 27 Haz 2011, 17:30

onur abi gerçekten güzel düşünmüşsün akşam eve gidince bilgileri yollayacagım ankarada oturuyorum ben genç skoda tutkunuyum benim arabaya servis bakarmı bilmem(94forman) ama ama o stıkerın arabamın camında olması beni şimdiden heyecanlandırdı...
emre_18
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: emre
Arabanız: forman lx

İleti onurson » 27 Haz 2011, 20:01

Arkadaşlar çok güzel heveslerle girdik bu işe ama hüsran hüsran . ankarada bunu camına takan 6 bilemedin 7 araç var. düşünün artık. bende her skoda gördüğümde yanaşıp camlarına bkıyorum. ama nafile :)) almayanların ismini versem ne çıkarki..başka nickle tekrar üye olur. Emir beyin izniyle şu andaki banner çalışması da bana ait. güzel birşeyler ortaya koymaya çalıştım ne varki insanımıza yaramıyor.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 27 Haz 2011, 20:08

ne olurdu sanayilerde sürünene kadar gidip adam gibi bir servisle anlaşsaydık. %30 parça işçilik indirimi olsaydı. bir klüp gibi birşeyler yapsaydık. geziler olsaydı. insanlar birbiriyle tanışsalardı yardımlaşsalardı. servilerde bizden gelen adama öncelik tanınsaydı. ne olurdu.. Geçen gün aracımın aküsü bitti. işyerinde 2 gün araç yattıç. babam bile gelmedi ki düşünün takviye yapmaya. skodam com a yazdım. akşmına Hakan arkadaşımız geldi kurtardı beni sağolsun.. çok güzel şeyler bunlar. bende onun için elimden geleni yaparım. çok değerli abilerimiz kardeşlerimiz var.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti felicia_3437 » 27 Haz 2011, 20:25

gecmiş olsun onur abı ben ikikere istedim üşenmeden ikisinide gönderdiğin icin teşekür ederim sana toplamda ilk seferde 3 ikinci seferde 5 adet gönderdin 8 adet ten bırtanesını zor yapıştırdım aracıma
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti Henien » 28 Haz 2011, 09:43

Ne yazık ki, o gönderilen ve alınmayan kargolardan biri de bana aitti. Kargocu işyerinde olmadığım bir vakit gelmiş, güvenlikçiler de içeri almamışlar ve geri gitmişti. Ancak buluşmada sevgili Onur'un maddi ve manevi gönlünü aldığımı sanıyorum. Tabi bu arda stickerları da :) Emeğine sağlık. Ama artık göndereceğini sanmıyorum. Şu havalar bir düzelse yeni bir buluşma ayarlasak Ankaralı yeni arkadaşlar da alırdı.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti fıratt » 28 Haz 2011, 11:27

ustad zaten vardı forumun stickerı emir ustada solesen gonderiridi neden bukadar uğrastın zahmet verdin,forumun kendi stickerı çok daha guzel aslında istesen emir gonderiyor,ama emegine sağlık
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti Kutay ALBAYRAK » 28 Haz 2011, 13:19

O zaman ister forumun stickerı olsun ister üstadın stickeri olsun bir tanesine karar kılalım da herkeste aynı sticker bulunsun neyse yapılması gereken elimizi taşın altına koyalım çok hoş şeyler bunlar... Bence yeniden böyle birşeye kalkışmak boşuna olmaz...
Kutay ALBAYRAK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutay ALBAYRAK
Arabanız: Skoda Favorit

ÖncekiSonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir