RAMSES REZALETİ DEVAMI...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

RAMSES REZALETİ DEVAMI...

İleti muzaffersurmaz » 13 Ağu 2010, 16:19

ARKADAŞLAR BU RAMSESTEN VE YÜCEL DENEN USTADAN ŞİKAYETÇİ OLANLAR NEREDE YARIN BULUŞACAKTIK SAAT KAÇTA VE NERDE?

muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 13 Ağu 2010, 16:21

Bugün aradım yarın gelmek için. bana dediğine bakarmısnız : geçen hafta gelseydin sökerdim sen siteye yazmışsın müşterilerimi kaçırdın o yzüden sökmüyorum dedi. merak etme bizim gibi beş müşterin olsa yeter sana. ama yarın görecez bakalım nasıl sökmüyormuş. burası dağ başı zannediyor bazıları. acil iletişim egeçcelim RAMSES YÜCEL madurları
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 13 Ağu 2010, 20:24

muzaffer kardeş. yücel usta ile telefonda konuştum. bana pazartesi gününe kadar süre verin ben gerekirse ankaraya gideceğim dedi. bende kendisine yücel usta sana güveniyoruz dedim şu işi şöyle yada böyle çöz dedim tamam dedi. yücel ustada böyle sorun çıkmasını istemez eminim. biraz daha sabredelim sonra el birliği ile çalışır gerekirse mahkemeye kadar gideriz.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozerakin » 13 Ağu 2010, 21:45

alacağı darbenin farkında pazartesi ne yapacakmış bakalım
Kullanıcı avatarı
ozerakin
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sinop
Arabanız: roomster

İleti muzaffersurmaz » 14 Ağu 2010, 02:17

peki kardeş seni sözünü dinliyorum ve bekliyorum gelişmeleri burdan takip edelim buraya yazalım o halde
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 14 Ağu 2010, 09:15

Konuyu anlamadım daha açık yazabilirmisiniz . Bu usta size ne yaptı ki bu kadar celalleniyorsunuz . Yanlış bir iş mi yaptı biraz açarsanız sevinirim
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti denizkent » 14 Ağu 2010, 22:36

Erdemsah yazdı:Konuyu anlamadım daha açık yazabilirmisiniz . Bu usta size ne yaptı ki bu kadar celalleniyorsunuz . Yanlış bir iş mi yaptı biraz açarsanız sevinirim

kardeş ramses sistem taktırdık ve araba gazda iken devamlı stop ediyor. yücel ustada bunun nedenini bulamıyor. kısaca bu.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 16 Ağu 2010, 22:00

yücel bey ile bgün konuştum. ramses sıralı sistemin sahibine ulaşmaya çalışıyorum dedi. sizi bilgilendireceğiz dedi ve benim arabadaki valf kilitlendi yine. ramses yücel ustayı yücel usta bizi oyalıyor. b işin sonu iyi olmayacak gibi.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 17 Ağu 2010, 08:38

bence boşuna bekliyoruz gidelim söktürelim hep birlikte
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti zurna1788 » 17 Ağu 2010, 08:48

bende zamanında ustamı ve iş yerini ultragas a şikayet etmiştim... En nefret ettiğim şey ilgisizliktir... Hakkınızı sonuna kadar arayın...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti denizkent » 17 Ağu 2010, 20:02

bugün öğleden sonra ramses istanbul bayisi yunusoğlunu aradım. bana gazın beynine giden soketleri sordu. kaç soket gidiyor dedi. bende baktım tek soket gördüm. bana bu beyinlerin bazı arabaları kaldırmadığnı söyledi. ustanın anlattığına göre ultra takması gerekiyormuş. kendisine istanbula gelsem yardımcı olabilirmisin dedim bana ancak montaj eden ustanın yardım edebileceği sistemin tekrar elden geçirilmesi gerektiğini söyledi.

yücel ustaya durumu anlattım bana istanbulda olduğunu söyledi. 1 kaç gündür kesinlikle oyalama peşinde ve günü kurtarma peşine düştüğünü düşünüyorum.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti cineration » 18 Ağu 2010, 09:43

bu yücel ustayı gidip ziyaret edeyim, nasıl bir adammış merak ettim.
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti muzaffersurmaz » 18 Ağu 2010, 13:55

YA ARKADAŞLAR BİZİM SORUNUMUZ RAMSES İSTANBUL ANKARA BAYİSİ FALAN DEĞİL BİZİM SORUNUMUZ YÜCEL USTA DENEN ADAM. BU ADAMIN UMURUNDA DEĞİL DİYORUM SİZE. BEN BU KONUYU FORUMA AYZDIM DİYE BENİM LPG KİTİMİ SÖKMEKTEN VAZGEÇMİŞ BANA AYNEN BUNU SÖYLEDİ O GÜN GELSEYDİN SÖKECEKTİM DEDİ DALLANIP BUDAKLANRDIK HERKESİ UYANDIRDIK YA ONDAN SÖKMÜYO VE BANA ETTİĞİ TEKLİFTE ÇOK KOMİKTİ. 900 LİRAYA TAKTIRDIK 300-400 İŞÇİLŞİĞİ VAR DEDİ. AMA BEN HEPSİNDEN VAZGEÇTİM MAHKEMEYE VERİYORUM SİZ NE UYAPARASANIZ YAPIN İŞLMELERİ BAŞLATTIM GÖRÜCEZ BAKALIM ÇÜRÜK MAL SATIP ONDAN SONRADA BANANE NE DEMEKMİŞ. İMZA ALTINA ALACAZ ŞİKAYETİMİZ BU YETERLİ ULAŞAICAM BEN SİZE YAKIN ZAMANDA. ARTIK ARAMAYIN O ADAMI BIRAKIN
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti denizkent » 18 Ağu 2010, 20:01

muzaffersurmaz yazdı:YA ARKADAŞLAR BİZİM SORUNUMUZ RAMSES İSTANBUL ANKARA BAYİSİ FALAN DEĞİL BİZİM SORUNUMUZ YÜCEL USTA DENEN ADAM. BU ADAMIN UMURUNDA DEĞİL DİYORUM SİZE. BEN BU KONUYU FORUMA AYZDIM DİYE BENİM LPG KİTİMİ SÖKMEKTEN VAZGEÇMİŞ BANA AYNEN BUNU SÖYLEDİ O GÜN GELSEYDİN SÖKECEKTİM DEDİ DALLANIP BUDAKLANRDIK HERKESİ UYANDIRDIK YA ONDAN SÖKMÜYO VE BANA ETTİĞİ TEKLİFTE ÇOK KOMİKTİ. 900 LİRAYA TAKTIRDIK 300-400 İŞÇİLŞİĞİ VAR DEDİ. AMA BEN HEPSİNDEN VAZGEÇTİM MAHKEMEYE VERİYORUM SİZ NE UYAPARASANIZ YAPIN İŞLMELERİ BAŞLATTIM GÖRÜCEZ BAKALIM ÇÜRÜK MAL SATIP ONDAN SONRADA BANANE NE DEMEKMİŞ. İMZA ALTINA ALACAZ ŞİKAYETİMİZ BU YETERLİ ULAŞAICAM BEN SİZE YAKIN ZAMANDA. ARTIK ARAMAYIN O ADAMI BIRAKIN

muzaffer kardeş senin kit versiyon 1 mi versiyon2 mi. bugün yine ramses merkezle görüştüm. adı ismail mi nedir. adamlar suçu yücel ustaya yücel usta onlara atıyor. bu gidişle ben dolandırıcılık şubesine suç duyurusunda bulunacağım. seninle haberleşelim.
denizkent
CLASSIC
CLASSIC

İleti muzaffersurmaz » 19 Ağu 2010, 08:06

valla bilmiyorum versiyonunu kardeş haberleşelim
muzaffersurmaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti rechanerr » 19 Ağu 2010, 14:26

tez otogaz firması size sökelim lpg yi paranızı iade edelim demiş
ama siz dükkana bile gitmemişiniz . nasıl olacak bu iş peki
burda yazmayla okumayla üflemeyle çözülecek mi _?

allah size sabır versin ne dıyeyım ugrasır durursunuz bu şekilde
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir