STICKER İSTEYENLERİ BEKLİYORUM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

STICKER İSTEYENLERİ BEKLİYORUM

İleti onurson » 20 Ağu 2010, 10:26

Arkadaşlar sticker için adreslerini bekliyorum. özelden yada onurson@gmail.com mailine atabilirsiniz. kargo 3- 4tl arası tutuyor fazla fazla yollayacağım arkadaşlar. yaygınlaştıralım lütfen elimde 450 500 adet var.

Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti ilgazdr » 20 Ağu 2010, 10:28

Uğraşın için teşekkür ederiz.
Mail attım.
ilgazdr
CLASSIC
CLASSIC

İleti abdullahe » 20 Ağu 2010, 10:33

Ben de istiyorum özelden yazdım uğraşlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Aksaray
Arabanız: 1993 favorit sportline glx

İleti Henien » 20 Ağu 2010, 10:54

Özel mesajdan adresimi gönderdim, umarım bu sefer ulaşır sana.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti onurson » 20 Ağu 2010, 10:59

Henien yazdı:Özel mesajdan adresimi gönderdim, umarım bu sefer ulaşır sana.

ulaşıyor problem yok. toplu göndermek için bekliyorum. eve gidene kadar kargo kapanıyor. hergünde erkenden izin alıp kargoya gidemem. biraz sayı 10 15 i bulsun izin alıp erkenden kargoya gideceğim. maaştan kesiliyor bizde herşeye izin alamıorum :)
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ozantavsan » 20 Ağu 2010, 11:02

Mail ile bilgilerimi ilettim.Sabırsızlıkla bekliyorum.Emeğiniz için teşekkür ederim.

Bu stickerı yapıştırınca ümidim şudur ; Balıkesirde merkezde yaşıyorum.Fazlasıyla skoda araç var.Özellikle felicia ve favorit gibi düşük modeller.Yenileri zaten saymıyorum.Benim favoritim var ,ama kimse ile selamlaşamıyorum.Belki forumdan haberleri bile yok.Veya internet kullanmıyorlar.Ve şu kesinki araçlarının kıymetlerini bilmiyorlar.Arabamı araba yakşlaşımı bu.Forumdada rastlayamadım Balıkesirli birilerine.
Yeni araçlar onlar bizi görmüyor bile ,bizim araçlar düşük model.Zaten böyle birşeyde beklemiyorum.

Favorit ve felicia'lar selamlaşsın yeter.Yol veriyorum adam bön bön bakıyor , yan yana duruyoruz aracını baştan aşağı süzüyorum , bir göz teması tebessüm bile yok.

Kusura bakmayın bu mesaj biraz sitem dolu oldu ,sticker isteği ile çıktık yola ama konu nereye vardı.

Temennim stickerların çoğalması , stickerlı araç görünce selamlaşmak ,muhabbet etmek.

Tekrar teşekkürler.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti donmezfatih » 20 Ağu 2010, 11:05

Bende özel mesaj olarak bilgileri gönderdim. Emeğiniz için çok teşekkürler.
donmezfatih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fatih dönmez
Nereden: Kütahya
Arabanız: 2005 Octavia Elegance MPİ

İleti Henien » 20 Ağu 2010, 13:02

onurson yazdı:
Henien yazdı:Özel mesajdan adresimi gönderdim, umarım bu sefer ulaşır sana.

ulaşıyor problem yok. toplu göndermek için bekliyorum. eve gidene kadar kargo kapanıyor. hergünde erkenden izin alıp kargoya gidemem. biraz sayı 10 15 i bulsun izin alıp erkenden kargoya gideceğim. maaştan kesiliyor bizde herşeye izin alamıorum :)

Ezme hocam bizi bu kadar yahu :oops:. Hem stickerları yaptırdın, hem de iş yerinden izin alıp göndereceksin... Valla sen bu fedakarlıkla hayır işlerine dalsan cennetlik olurdun herhalde ;)

.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 20 Ağu 2010, 15:48

ozantavsan yazdı:Mail ile bilgilerimi ilettim.Sabırsızlıkla bekliyorum.Emeğiniz için teşekkür ederim.

Bu stickerı yapıştırınca ümidim şudur ; Balıkesirde merkezde yaşıyorum.Fazlasıyla skoda araç var.Özellikle felicia ve favorit gibi düşük modeller.Yenileri zaten saymıyorum.Benim favoritim var ,ama kimse ile selamlaşamıyorum.Belki forumdan haberleri bile yok.Veya internet kullanmıyorlar.Ve şu kesinki araçlarının kıymetlerini bilmiyorlar.Arabamı araba yakşlaşımı bu.Forumdada rastlayamadım Balıkesirli birilerine.
Yeni araçlar onlar bizi görmüyor bile ,bizim araçlar düşük model.Zaten böyle birşeyde beklemiyorum.

Favorit ve felicia'lar selamlaşsın yeter.Yol veriyorum adam bön bön bakıyor , yan yana duruyoruz aracını baştan aşağı süzüyorum , bir göz teması tebessüm bile yok.

Kusura bakmayın bu mesaj biraz sitem dolu oldu ,sticker isteği ile çıktık yola ama konu nereye vardı.

Temennim stickerların çoğalması , stickerlı araç görünce selamlaşmak ,muhabbet etmek.

Tekrar teşekkürler.

hahah evet maalesef o bendede oluyor. karşıdan bi fabia fln gelse slktör çakıp el yapıyorum. yada trafikte yanyana adam bön bön bakıyor :D skodacı olduğumuzdan olduğunu anlamıyor beyninde nasıl düşünüyor merak ediyorum o insanların araçlar aynı işte.. :) bizim mahallede 2 3 tane octi var fabia var sileceklerine koydum mesela bakalım yapıştıtırlarmı diye maalsef adamlar direk çöpe atmışlar
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti abdullahe » 20 Ağu 2010, 15:52

Stıcker geldiğinde nereye yapıştıralım sizce en iyi nereden görünebilir
Kullanıcı avatarı
abdullahe
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah
Nereden: Aksaray
Arabanız: 1993 favorit sportline glx

İleti Henien » 20 Ağu 2010, 20:58

abdullahe yazdı:Stıcker geldiğinde nereye yapıştıralım sizce en iyi nereden görünebilir

Arka sağ sol camlar ve arka cam
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti pırtı » 20 Ağu 2010, 21:42

ankarada olanlar nası alcak peki?
pırtı
CLASSIC
CLASSIC

İleti serdar5306 » 20 Ağu 2010, 22:01

Özelden bilgilerimi attım teşekkürler emeğine sağlık..
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti xXx » 20 Ağu 2010, 22:12

Zeki ünaldı'dan indirim felan bişeyler olacaktı sanırım o durum ne oldu yani belli bir sayıya ulaşınca olacak mı? Yoksa oldumu...

SKODA FELİCİA 01''

Kullanıcı avatarı
xXx
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zekrek » 20 Ağu 2010, 22:46

Bende Maili gönderdim, hepimize hayırlı olsun. Ayrıca Onur kardeşimizden de Allah Razı olsun.
Kullanıcı avatarı
zekrek
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Zeki
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 Favorit

İleti onurson » 21 Ağu 2010, 08:40

emre8004 yazdı:Zeki ünaldı'dan indirim felan bişeyler olacaktı sanırım o durum ne oldu yani belli bir sayıya ulaşınca olacak mı? Yoksa oldumu...

maalesef sayı çok az oldu. çoğunluk sticker almak yönünde. canları sağolsun biz bi şekilde yaptırıyoruz diyorlar. 9 kişi şu an servis için destek oldu. sayı yetersiz. chevrole klübü 65 70 araç topladı. ve hepside düzenli servise götürüyor arkadaşlar. en iyi klup bizimkisi diyenlere duyurulur.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 21 Ağu 2010, 08:42

pırtı yazdı:ankarada olanlar nası alcak peki?

isteyenlere elden verebilirim. sincanda oturuyorum ben. yada ne bileyim ankamalda fln bir iftar fln da buluşabiliriz. hm tanışmış oluruz..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 21 Ağu 2010, 16:06

onurson yazdı:
pırtı yazdı:ankarada olanlar nası alcak peki?

isteyenlere elden verebilirim. sincanda oturuyorum ben. yada ne bileyim ankamalda fln bir iftar fln da buluşabiliriz. hm tanışmış oluruz..

Ankamall'da iftar ve tanışma, hımm aslında fena fikir değil.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir