Kaportadaki Çizik ve ezikler canımı sıkıyor.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kaportadaki Çizik ve ezikler canımı sıkıyor.

İleti mustklc » 31 Ağu 2010, 11:35

Arkadaşlar taşrada yaşıyorum. Uzun yolda arabanın alt kısmına gelen mıcırlar, yoldan geçerken sürten ağaç parçaları , dikenler ve bazen de köylülerin ellerindeki malzemeyle sürtünerek geçmesi sonucu bir ayda arabamda bariz çizikler ve minik minik göçükler oluşmaya başladı.

araba metalik gri renkte . çok belli olmuyor ama 2007 model için fazla olmaya başladı. canım sıkılıyor.

bu ezik ve çizikler için ne önerirsiniz. arabam kaskolu . autokingde hallediyorlar ama en fazla 7 hak var. bu bendekiler 7 yi geçer en az 15 tane minik minik

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti zurna1788 » 31 Ağu 2010, 12:02

bizim ülkemizin insanları aman boyalı almayalım diye yaklaşıyorlar arabalara. ama sen hiç takma kafana abi. illaki değerini bilen biri çıkar.git arabanı güzelce yaptır. keyifle bin. tabi yaşadğını şehir dolayısıyla yeniden oluşma ihtimalinide gözardı etmemek lazım...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti WXW » 31 Ağu 2010, 12:12

aynen, boyatmadan önce resimlerini çekin, ben de emektar renoyu boyattım, hala kızarım, 95-96 versiyonlarında vernik hatası vardır, güneş yanıkları-lekeleri oluşmuştu, fırında boyattık şimdi tertemiz biniyorum, gene çizikler var. ama aracımın kazası yok, boyalı, isterse almasınlar, ben gene binerim ama bunun için laf edene satmam:))
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir